Search found 4 matches
- 09 Mar 2017, 11:05
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Kupujem puščanu cijev
- Replies: 11
- Views: 20554
Re: Kupujem puščanu cijev
Hvala svima na izuzetno korisnoj raspravi,
Vođen vašim savjetima, pokušat ću s debelostijenom cijevi i klipom s (vjerojatno jednokratnim) teflonskim o-ringovima.
Još jednom hvala i pozdrav,
Edi
Vođen vašim savjetima, pokušat ću s debelostijenom cijevi i klipom s (vjerojatno jednokratnim) teflonskim o-ringovima.
Još jednom hvala i pozdrav,
Edi
- 08 Mar 2017, 09:53
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Kupujem puščanu cijev
- Replies: 11
- Views: 20554
Re: Kupujem puščanu cijev
Tlak koji bih rado postigao u cijevi je oko 1000 bara. Preciznost izrade mi je potrebna jer bi u cijevi preko brončanog klipa ubrzanog gore navedenim tlakom prenio silu na uzorak materijala u vakuumu, a bez dobrog brtvljenja bih teško održavao vakuum.
Nisam znao da i za dijelove treba dozvola, ako ...
Nisam znao da i za dijelove treba dozvola, ako ...
- 07 Mar 2017, 20:09
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Kupujem puščanu cijev
- Replies: 11
- Views: 20554
Re: Kupujem puščanu cijev
Radim na proučavanju ponašanja materijala pri visokim tlakovima, pa mi treba upravo ravna i precizno izbušena cijev koja može izdržati pristojan tlak. Ovo mi je prvo palo na pamet; tokari bi me ogulili do kože da naručim nešto slično.
Hvala na informaciji, već sam tražio ali nisam našao ništa korisno.
Hvala na informaciji, već sam tražio ali nisam našao ništa korisno.
- 07 Mar 2017, 19:34
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: Kupujem puščanu cijev
- Replies: 11
- Views: 20554
Kupujem puščanu cijev
Pozdrav svima,
trebala bi mi puščana cijev, po mogućnosti glatka i u dobrom stanju.
Kalibar mi nije važan ali bilo bi odlično da je manji od 10 mm.
Duljina barem 40 cm.
Hvala,
Edi
trebala bi mi puščana cijev, po mogućnosti glatka i u dobrom stanju.
Kalibar mi nije važan ali bilo bi odlično da je manji od 10 mm.
Duljina barem 40 cm.
Hvala,
Edi
