Search found 20 matches
- 26 May 2020, 14:49
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
sto se poliranja tice , cuo sam da se to ne smije raditi jer je onda cijev podlozna rdji....
- 26 May 2020, 14:49
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Da ali ja sam iz mog xdm - a , ispalio isto 500 i ima mnogo vise vidne ove linije i sve ovo....
- 26 May 2020, 10:23
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Hvala Bogu da se neko sjetio da posalje sliku svog pistolja.
ako mozes jos neku gdje se bolje to sve vidi bio bih ti jako zahvalan
ako mozes jos neku gdje se bolje to sve vidi bio bih ti jako zahvalan
- 25 May 2020, 22:01
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Uputio jos prije par dana , trazili mi slike , poslao im i nista.....
No evo da vidimo , mozda se smiluju ljudi...
No evo da vidimo , mozda se smiluju ljudi...
- 25 May 2020, 21:10
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Znam da si imao dobre namjere , imas poentu , i nemam neku potrebu da se pravdam ali eto.
1) daleko sam od pocetnika
2) nije bilo okvira u pistolju niti metka u cijevi
3) to je bio jedini nacin da slikam to sto sam zelio da pokazem obzirom da se prvi put srecem sa XDM-om .
Ali zaista hvala na ...
1) daleko sam od pocetnika
2) nije bilo okvira u pistolju niti metka u cijevi
3) to je bio jedini nacin da slikam to sto sam zelio da pokazem obzirom da se prvi put srecem sa XDM-om .
Ali zaista hvala na ...
- 25 May 2020, 18:32
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Hvala svima na odgovorima
, i na velikom iskustvu gdje treba da je prst , i nemam pojma.
Bas na svemu hvala , sjajni ste.
Sad ako ko ima misljenje vezano za pistolj jos neka kaze , a za prst , neka ga zamisli preko usta
Bas na svemu hvala , sjajni ste.
Sad ako ko ima misljenje vezano za pistolj jos neka kaze , a za prst , neka ga zamisli preko usta
- 24 May 2020, 23:20
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Ljudi hvala 
- 24 May 2020, 23:15
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
pa u crnoj gori je solidno , dodjite , dobrosli ste pa vidite sami.
Kod Vas?
Kod Vas?
- 24 May 2020, 23:14
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Evo jos slila
- 24 May 2020, 23:10
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Da na te linije sto su kao da prave dva ili tri polja....
- 24 May 2020, 23:04
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Hvala ti prijatelju.
I ja mislim sudeci po googlu da svi XD imaju to sa povrsinakom zastitom jer im je dosta manja tolerancija a veca preciznost ali cu svakako kontaktiratki HS PRODUKT da vidim sta oni kazu
I ja mislim sudeci po googlu da svi XD imaju to sa povrsinakom zastitom jer im je dosta manja tolerancija a veca preciznost ali cu svakako kontaktiratki HS PRODUKT da vidim sta oni kazu
- 24 May 2020, 22:14
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
A jel znas koja je zasita na ovom XDM-u ne znam , koji tip zastite?
Kazu da je melonit?
Menlonit nije boja , melonit je zastita .....
Sta je ovo koja je ovo zastita.
Koji je uopste mail u hs produktu , nisam ga mogao naci na googlu saml broj telefona
Kazu da je melonit?
Menlonit nije boja , melonit je zastita .....
Sta je ovo koja je ovo zastita.
Koji je uopste mail u hs produktu , nisam ga mogao naci na googlu saml broj telefona
- 24 May 2020, 22:05
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Sada te me shvatam .
Ti mislis da je stradala povrsinska zastita dosta ili da nije nista posebno.
Takodje , ako je stradala , jel to obican brunir ili sta je to , koji tip zastitw.
Smije li da se polira?
Ti mislis da je stradala povrsinska zastita dosta ili da nije nista posebno.
Takodje , ako je stradala , jel to obican brunir ili sta je to , koji tip zastitw.
Smije li da se polira?
- 24 May 2020, 21:58
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Inace , fenomenalan pistolj.
Znaci svaka Vam cast.
SAMO DA MI JE DA RIJESIM PITANJE TE POVRSINSKE ZASTITE , BRUN STA LI JE TO VEC.... INACE EXTRA PISTOLJ
Znaci svaka Vam cast.
SAMO DA MI JE DA RIJESIM PITANJE TE POVRSINSKE ZASTITE , BRUN STA LI JE TO VEC.... INACE EXTRA PISTOLJ
- 24 May 2020, 21:56
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Uzivo to izgleda kao da sam probao da poliram malo cijev , ali nisam....
Izvinjavam se zbog loseg objasnjavanja ...
Izvinjavam se zbog loseg objasnjavanja ...
- 24 May 2020, 21:55
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Tako je , na to mislim.
Evo jos slika
Evo jos slika
- 24 May 2020, 21:49
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Na to mislim imam jos par slika pa mogu da posaljwm
- 24 May 2020, 21:49
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Ma da samo original municija , mozda nisam dobro objasnio.
Crna boja sa cijevi je pocela da se skida , ne znam pravi izraz za to
Crna boja sa cijevi je pocela da se skida , ne znam pravi izraz za to
- 24 May 2020, 21:44
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
Re: Molim za pomoc
Ja bih kada bih umio.
Kolika.moze da je tezina slike?
Kolika.moze da je tezina slike?
- 24 May 2020, 21:29
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
- Replies: 54
- Views: 1901
XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
postovani , pozdrav iz Crne Gore.
Prije par dana kupio sam XDM 4.5 ali poslije 500 metaka habanje cijevi je bas izrazeno.
Da li je to normalno?
Prije par dana kupio sam XDM 4.5 ali poslije 500 metaka habanje cijevi je bas izrazeno.
Da li je to normalno?
