Search found 1 match
- 20 May 2010, 23:54
- Forum: Zračno i plinsko oružje
- Topic: Sa Slavie 634 na nešto osjetno bolje
- Replies: 5
- Views: 557
Sa Slavie 634 na nešto osjetno bolje
Imam sad slaviu 634 kako sam i rekao u naslovu i neku optiku mislim tasco 4x32 i sad razmišljam da uzmem nešto drugo, bolje. Limit je 3500kn.
Po mogućnosti precizniju i jaču od navedene 634. Bolje preciznost nego jakost, ako ima kakvih nedoumica između tog dvoje.
A što se tiče izrade ne treba ništa ...
Po mogućnosti precizniju i jaču od navedene 634. Bolje preciznost nego jakost, ako ima kakvih nedoumica između tog dvoje.
A što se tiče izrade ne treba ništa ...
