Search found 1 match

by JJ_CooL
20 May 2010, 23:54
Forum: Zračno i plinsko oružje
Topic: Sa Slavie 634 na nešto osjetno bolje
Replies: 5
Views: 557

Sa Slavie 634 na nešto osjetno bolje

Imam sad slaviu 634 kako sam i rekao u naslovu i neku optiku mislim tasco 4x32 i sad razmišljam da uzmem nešto drugo, bolje. Limit je 3500kn.
Po mogućnosti precizniju i jaču od navedene 634. Bolje preciznost nego jakost, ako ima kakvih nedoumica između tog dvoje.
A što se tiče izrade ne treba ništa ...