Search found 2 matches
- 11 Jun 2011, 21:05
- Forum: Hladno oružje
- Topic: čiščenje hladnog oružja
- Replies: 7
- Views: 506
Re: čiščenje hladnog oružja
Želim je ocistiti,posmirglati i prefarbati jer je pocela hrđat..
- 11 Jun 2011, 19:29
- Forum: Hladno oružje
- Topic: čiščenje hladnog oružja
- Replies: 7
- Views: 506
čiščenje hladnog oružja
Pozdrav svima !!!
Dobio sam bajonetu i premazana je sa nekakvom masti koju je tesko čistiti.
Očistio sam oštricu ali neznam kako da očistim futrolu jer u futroli imaju limići
koji pritišću oštricu.
Dali netko zna čime bi to mogao isprati?
Dobio sam bajonetu i premazana je sa nekakvom masti koju je tesko čistiti.
Očistio sam oštricu ali neznam kako da očistim futrolu jer u futroli imaju limići
koji pritišću oštricu.
Dali netko zna čime bi to mogao isprati?
