Search found 1 match
- 16 Sep 2014, 08:57
- Forum: Dodatna oprema i sitnice
- Topic: Tripod, ili teleskopski stap?
- Replies: 6
- Views: 506
Re: Tripod, ili teleskopski stap?
Čini mi se da je uljez ona koja ja na prvoj slici skroz desno, a na drugoj slici je prva s lijeve strane ali nisam 100% siguran!!
