Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 29 ožu 2024, 07:43.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
streljana vrapčanski potok 
Autor/ica Poruka
Civil
Civil

Pridružen/a: 03 ožu 2012, 18:48
Postovi: 1
Post streljana vrapčanski potok
dali netko zna kontakt od streljane,nigde ga na netu nemogu naći.


08 ožu 2012, 20:25
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 18:53
Postovi: 193
Lokacija: Zagorje
Post Re: streljana vrapčanski potok
3784-959 :A25:


08 ožu 2012, 21:59
Profil
Skupnik
Skupnik

Pridružen/a: 13 sij 2011, 18:29
Postovi: 211
Post Re: streljana vrapčanski potok
550 exclusive je napisao/la:
dali netko zna kontakt od streljane,nigde ga na netu nemogu naći.


08 ožu 2012, 22:03
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2013, 14:08
Postovi: 677
Lokacija: Petrofsko
Post Re: streljana vrapčanski potok
svaki utorak i četvrtak od 13 do 15 slobodno pucanje za lovce...


02 pro 2013, 11:04
Profil YIM Web stranica
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2008, 20:55
Postovi: 6676
Lokacija: Zagreb
Post Re: streljana vrapčanski potok
Kakvi su to termini, kao da nitko ne ide na posao :S

_________________
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"


13 sij 2014, 12:10
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: streljana vrapčanski potok
Mike_Torello je napisao/la:
Kakvi su to termini, kao da nitko ne ide na posao :S


Hahahhahahahahahahah...

Pa zar ti ocekujes da netko radi PREKO-vremeno radi par fanatika koji bi puckarali nakon 15-casova ???

_________________
Nemoguće je Nemoguće


13 sij 2014, 14:17
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: streljana vrapčanski potok
Termini su ok! Ionak smo nezaposleni...vise manje... :D :mrgreen: :A10:

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


13 sij 2014, 16:03
Profil
Poručnik
Poručnik
Avatar

Pridružen/a: 24 srp 2008, 17:53
Postovi: 1049
Lokacija: Zagreb
Post Re: streljana vrapčanski potok
Sve je stvar dogovora...


13 sij 2014, 19:48
Profil
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2008, 20:55
Postovi: 6676
Lokacija: Zagreb
Post Re: streljana vrapčanski potok
ako ne rade iza 15h, onda nemam pojma za koga rade? za policiju?

dobro da termin nije od 7:00 - 7:30

a oni nezaposleni ionako nemaju para bas za pucanje osim na grah i to BEZ suhog mesa...

A ostri, znaci da se dogovoriti ipak =) to je barem pohvalno...

_________________
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"


13 sij 2014, 23:47
Profil
Skupnik
Skupnik
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2010, 11:07
Postovi: 255
Lokacija: Brodsko-posavska županija
Post Re: streljana vrapčanski potok
zdebat je napisao/la:
Sve je stvar dogovora...

Možeš li, molim te, ovo malo šire elaborirati... s kim se može dogovoriti neki drugi termin, te imaš li ti pozitivnih iskustava s dogovorom oko drugih termina.
I ja sam osobno (a vjerujem da nas ima još na na ovom forumu) zainteresiran za povremene odlaske na Vrapčak, ali mi termin nikako ne odgovara.
Odem, doduše, u Čazmu kad mi se puca, ali Vrapčak mi je ipak puno bliži, uostalom, u Čazmi se može pucati samo do 100 metara...

_________________
Srce kucaj, puško pucaj...
Guns control means shooting a tight group!


14 sij 2014, 12:38
Profil
Poručnik
Poručnik
Avatar

Pridružen/a: 24 srp 2008, 17:53
Postovi: 1049
Lokacija: Zagreb
Post Re: streljana vrapčanski potok
Ja sam jedan dio aktivnih natjecatelja i redovno treniramo pa valjda ima i to neke veze.
U vrijeme prije natjecanja se ekipiramo i zna se koliko je ljudi na treningu te u koje vrijeme.
Naravno, velika je pomoć u suradnji djelatnika streljačkog saveza zagreba i djelatnika objekta V.potok.
Ali isto tako je bitno napomenuti da je visoka razina odgovornosti i profesionalnosti svih nas koji treniramo na objektu.

Za rekreativno gađanje postoje termini koji su u određenim terminima.
Budimo realni, teško je očekivati da će netko dežurati popodne za jednog ili dva strijelca (a uglavnom nitko ne dođe).


14 sij 2014, 13:04
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: streljana vrapčanski potok
zdebat je napisao/la:
...Budimo realni, teško je očekivati da će netko dežurati popodne za jednog ili dva strijelca (a uglavnom nitko ne dođe).


Postoje li javni termini popodne za dugo oruzje ???

_________________
Nemoguće je Nemoguće


14 sij 2014, 16:19
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: streljana vrapčanski potok
Pa zar ne bi mogao netko ,oddezurati, i dan-dva duze u tjednu upravo zbog strijelaca
koji zbog poslovnih i drugih obaveza ne mogu koristiti te termine!? Osobno sam radije
odlazio na streljanu u popodnevnim satima...ali Bogu hvala (djelatnicima i rukovodstvu)
na Pampasu nije bilo tih problema! A ona opaska ,da dojdu organizirano na streljanu i da
se jako pazi sto i kako se radi, mi u najmanju ruku zvuci ofucano! Koliko ja znam ne postoji
ni jedan pisani dokument da je netko, nekad radio pizdarije na streljanama...dakle ljudi
koji ih koriste, bilo strijelci, lovci, policija, vojska, rekreativci...jako paze sto rade i kako
rukuju sa oruzjem!?

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


14 sij 2014, 17:06
Profil
Poručnik
Poručnik
Avatar

Pridružen/a: 24 srp 2008, 17:53
Postovi: 1049
Lokacija: Zagreb
Post Re: streljana vrapčanski potok
Ljudi, organizirajte se, sastavite dopis ili već nešto, pošaljite vojsci i kako to već ide po protokolu.
Dok nema kontinuiranog priljeva ljudi u popodnevnim satima ili bar zahtjeva za tim ništa od toga kako se meni čini.
Koliko - toliko je organizirano za streljački savez a za druge ne znam kako bi to išlo.
Vjerovatno bi se naplaćivalo i ne vidim problema u tome ako bi cijena bila neka podnošljiva.

Puno toga zvuči ofucano. Ako za nešto niste čuli ne znači da se ne događa već da niste u središtu zbivanja.
Ima svakakvih ljudi i to ne znači da su namjerno došli raditi probleme na objektu već da nisu niti svjesni što rade i koliko su opasni za sebe i druge.
Takvima ne bih dao niti metlu a kamoli oružje u ruke.


14 sij 2014, 18:00
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: streljana vrapčanski potok
Pa uputite ih u pravila kucnog reda...ako ne ide na lijep i kulturan nacin ima i drugih
,zakonskih, opcija...zar ne!? Sigurnost prije svega...tko to ne postuje taj nikako ne bi
smio posjedovati oruzje, a ako to trpimo i prikrivamo i nista ne poduzimamo to znaci
da smo i mi suodgovorni u slucaju eventualne nesrece...ili mozda grijesim!?

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


14 sij 2014, 21:17
Profil
Poručnik
Poručnik
Avatar

Pridružen/a: 24 srp 2008, 17:53
Postovi: 1049
Lokacija: Zagreb
Post Re: streljana vrapčanski potok
Gle, svako malo slušam te priče poput ovog što si sada rekao: uputite, pokažite, objasnite...
Pun mi je kufer toga i nemam namjeru nikoga vanjskog učiti i instruirati ga ono što bi već trebao znati.
Kada dođem na objekt tada sam prvenstveno natjecatelj u treningu a po potrebi članova (isključivo) moje ekipe i asistent.
Puno puta sam ljudima sa strane pomogao a da mi nisu rekli niti hvala a ja sam radi njih propustio dio treninga ili čak cijeli trening.
A taj posao, ruku na srce, ima i neku protuvrijednost u novčanicama, drugim riječima znanje košta.
Možda se to ovako ne čini nešto posebno ali kada strijelac nakon nekoliko treninga postigne
zavidan rezultat o kojem nije mogao niti sanjati, tada postane jasno o čemu je riječ.
Rekreativcu koji bi došao potrošiti ukupno stotinjak metaka godišnje to će zvučati surovo ali tako je kako je.


15 sij 2014, 00:29
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: streljana vrapčanski potok
Zdebat...kuzim te i slazem se da znanje kosta. Meni je samo dramaticno zvucalo ono
sto si napisao...tj hocu reci da se ja ne bih suzdrzao da ne prigovorim da vidim da netko
barata sa oruzjem na opasan i neprihvatljiv nacin! Nije stvar u tome da se pravimo pametni
ili ne znam sto, jel ima ljudi koji jednostavno ne znaju pravilno baratati sa oruzjem...u to
si se zasigurno uvjerio puno vise puta nego ja... Hehehe...,nije znanje znati...vec je znanje znati znanje dati,!

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


15 sij 2014, 00:58
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: streljana vrapčanski potok
Potpuno se slažem s tobom, no nije rijetka pojava da u dobroj namjeri budeš popljuvan, jer svi ne prihvaćaju dobronamjerni savjet. Nažalost, sve češće se uvjeravam da je umotvorina mog pradjeda bila ispravna, a glasila je otprilike ovako:"Nikad te nitko pitati zašto si šutio. Jedino te netko može pitati, zašto si nešto rekao." Znam da nije ni moralno ni pošteno ni etički, no i sam radije prešutim, ako nisam direktno ugrožen. Do sad hvala Bogu, nikad nisam bio prisutan nekim potencijalno opasnim situacijama, međutim čuo sam svakakvih priča, a samo jednom vidio i propucano vozilo, nakon opaljenja papovke u futroli. Poznajem čovjeka kojem se to desilo i nikad za njega ne bi rekao da mu se tako nešto može dogoditi. Činjenica je da treba paziti i ne prizivati vraga nesmotrenim djelovanjem, jer isti dođe i sam.


15 sij 2014, 01:50
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: streljana vrapčanski potok
Gle, moj komentar nije bio upucen na takve kao tvoj prijatelj! Jedna je stvar kada netko
nesto radi iz neznanja ili mu se nehotice dogodi tako nesto...vjerujem da je tvoj prijatelj
nakon toga imao nocne more, kao sto bi imao svatko normalan kad mu se dogodi takva
pizdarija...druga je stvar kada netko radi po zivot opasne manipulacije sa oruzjem iz
bahatosti! Jebem li ga, cijeli zivot ucim, a umrijet cu glup! Meni se puno puta dogodilo
da sam ,morao, slusati savjete iskusnijih kolega...a nisam prigovarao ni kad su mi objasnjavali
i ono sto sam znao! S oruzjem je jednostavno tako.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


15 sij 2014, 02:11
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: streljana vrapčanski potok
Ja ne znam kako se to desilo. Što je najgore, ne zna ni on, a na taj način opet bi se moglo dogoditi. Iskreno se nadam da nikad neću iskusiti tako nešto.


15 sij 2014, 02:15
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 33 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan