Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 28 ožu 2024, 10:32.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Koji je ovo metak?? 
Autor/ica Poruka
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 15 kol 2013, 15:12
Postovi: 15
Post Re: Koji je ovo metak??
Hawk je napisao/la:
Mbbest je napisao/la:
...onu ćuturu i hawka držim na nožu

ma slušaj MbPest...
uz duboke isprike svim članovima foruma, koji ovo čitaju, ovo ti moran reći:
i ja i ćuturica smo Dalmatinci i tribali bi te razumiti bolje od ostalih... ali
nabijem na onu stvar i tebe i tvoje diplome i tvoj IQ i tvoju pristojnost...
a reka bi da i ćuturica isto tako misli, samo što se suzdržaje...



Slušam Hawk...i divim ti se, nakon toliko godina evolucije ti si još hominoid :A05:
Nažalost takvih i ima najviše u dalmaciji...to znaju svi ovdje vjerovatno samo iz pristojnosti nežele kazati.

Berto je napisao/la:
Šalu na stranu .
Ovo gore što si napisao ja sam stavio u jednu recenicu prije toga ali ocito me nisi razumio tj, mozda sam trebao malo više napisat moja pogreška(nemoj ovo opet krivo shvatit).
Razgovor u živo i text na forumu su dve različite stvari i svatko iterpretira na svoj način, mislim da sam bio malo oštar u prvom postu ali s razlogom jer oružje nije igračka i slažem se sa Jolly-em.
Tako kako si ti mene doživio ja sam doživio tebe, pa mislim da ovo stvarno ne vodi nikamo.
Cinjenica je da nisi samo meni djelovao tako nego i drugim članovima, a uz to način na koji vodiš komunikaciju nije baš najprimjereniji, podcjenjivajuci i vrijeđajuci ostale clanove na forumu, doduse bilo je malo i provokacija, ali kao reakcija na bahato ponašanje o temi kojoj si sam rekao da nemaš pojma.


Berto, nemoj očekivat da ćeš provokacijama privuči simpatije. Prvi si krenuo s tim, ničim izazvan, osim ako mojom provokacijom držiš što sam pitao člana "Je li siguran?" Za mene je to bilo obično pitanje a ne uvreda/provokacija/bahatost. Da je bila uvreda i on bi reagirao u skladu s tim, a ne samo potvrdio da je siguran. Neznam kako uopće uspiješ izvuči pojam "bahat" iz toga, možda da sam ja znao da je on neki ekspert (čitajuči njegove poruke na forumu) onda bi bilo bahato ali ja sam se tek bia registrira ovdje, i bilo mi čudno broj 45 kalibar i 45 tisak na njemu, da nije bia metak šporak i da sam vidia da je 43 sigurno ga nebi pitao je li siguran.

Međutim sve u svemu možemo reć da se slažem po prvi put s tvojim tekstom. :A25:


21 kol 2013, 12:15
Profil
Skupnik
Skupnik

Pridružen/a: 19 ožu 2011, 19:58
Postovi: 268
Lokacija: Split/Zagreb
Post Re: Koji je ovo metak??
Hawk je napisao/la:
Mbbest je napisao/la:
...onu ćuturu i hawka držim na nožu

ma slušaj MbPest...
uz duboke isprike svim članovima foruma, koji ovo čitaju, ovo ti moran reći:
i ja i ćuturica smo Dalmatinci i tribali bi te razumiti bolje od ostalih... ali
nabijem na onu stvar i tebe i tvoje diplome i tvoj IQ i tvoju pristojnost...
a reka bi da i ćuturica isto tako misli, samo što se suzdržaje...

potpisujen :D


21 kol 2013, 12:25
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 21 lis 2010, 12:25
Postovi: 100
Post Re: Koji je ovo metak??
jel se to samo meni čini ili bi bilo vrijeme da moderator zaključa ovu temu i okonča tu trakavicu? pitanje je postavljeno i dobiven je točan odgovor,ne vidim dalje svrhe ovoj priči osim nabijanja postova..


21 kol 2013, 12:29
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:11
Postovi: 496
Lokacija: Zagreb
Post Re: Koji je ovo metak??
Mbbest je napisao/la:
Hawk je napisao/la:
Mbbest je napisao/la:
...onu ćuturu i hawka držim na nožu

ma slušaj MbPest...
uz duboke isprike svim članovima foruma, koji ovo čitaju, ovo ti moran reći:
i ja i ćuturica smo Dalmatinci i tribali bi te razumiti bolje od ostalih... ali
nabijem na onu stvar i tebe i tvoje diplome i tvoj IQ i tvoju pristojnost...
a reka bi da i ćuturica isto tako misli, samo što se suzdržaje...



Slušam Hawk...i divim ti se, nakon toliko godina evolucije ti si još hominoid :A05:
Nažalost takvih i ima najviše u dalmaciji...to znaju svi ovdje vjerovatno samo iz pristojnosti nežele kazati.

Berto je napisao/la:
Šalu na stranu .
Ovo gore što si napisao ja sam stavio u jednu recenicu prije toga ali ocito me nisi razumio tj, mozda sam trebao malo više napisat moja pogreška(nemoj ovo opet krivo shvatit).
Razgovor u živo i text na forumu su dve različite stvari i svatko iterpretira na svoj način, mislim da sam bio malo oštar u prvom postu ali s razlogom jer oružje nije igračka i slažem se sa Jolly-em.
Tako kako si ti mene doživio ja sam doživio tebe, pa mislim da ovo stvarno ne vodi nikamo.
Cinjenica je da nisi samo meni djelovao tako nego i drugim članovima, a uz to način na koji vodiš komunikaciju nije baš najprimjereniji, podcjenjivajuci i vrijeđajuci ostale clanove na forumu, doduse bilo je malo i provokacija, ali kao reakcija na bahato ponašanje o temi kojoj si sam rekao da nemaš pojma.


Berto, nemoj očekivat da ćeš provokacijama privuči simpatije. Prvi si krenuo s tim, ničim izazvan, osim ako mojom provokacijom držiš što sam pitao člana "Je li siguran?" Za mene je to bilo obično pitanje a ne uvreda/provokacija/bahatost. Da je bila uvreda i on bi reagirao u skladu s tim, a ne samo potvrdio da je siguran. Neznam kako uopće uspiješ izvuči pojam "bahat" iz toga, možda da sam ja znao da je on neki ekspert (čitajuči njegove poruke na forumu) onda bi bilo bahato ali ja sam se tek bia registrira ovdje, i bilo mi čudno broj 45 kalibar i 45 tisak na njemu, da nije bia metak šporak i da sam vidia da je 43 sigurno ga nebi pitao je li siguran.

Međutim sve u svemu možemo reć da se slažem po prvi put s tvojim tekstom. :A25:



Nisam na to mislio nego komentari poslije , ali pustimo to, ovo nisam napisao kao provokaciju.


21 kol 2013, 12:33
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Koji je ovo metak??
I ja sam za zakljucavanje teme.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


21 kol 2013, 13:30
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Koji je ovo metak??
Od vrlo jednostavne stvari dosli smo do ovakvih pizdarija. Gospodine Mbbest, nazovite
najblizu Policijsku postaju,recite im o cemu je rijec i oni ce poslati svojeg djelatnika da
to preuzme,ili uzmite sami i pri tome budite vrlo oprezni(najbolje bi bili da ga zamotate u
neku krpicu ili stavite u neku kutijicu) tako da prilikom transporta ne dodje do nekog nezeljenog
udarca u sami predmet i time ce te mogucnost eventualne aktivacije predmeta svesti na prihvatljivu
razinu za transport. Moj savjet je da se toga predmeta rijesite u najkracem mogucem roku jel
predstavlja potencijaalnu opasnost za Vas i Vase ukucane. Takodje pozdravljam nacin na koji
to zelite uciniti. Ugodan dan.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


21 kol 2013, 15:04
Profil
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 15 kol 2013, 15:12
Postovi: 15
Post Re: Koji je ovo metak??
ruger357 je napisao/la:
jel se to samo meni čini ili bi bilo vrijeme da moderator zaključa ovu temu i okonča tu trakavicu? pitanje je postavljeno i dobiven je točan odgovor,ne vidim dalje svrhe ovoj priči osim nabijanja postova..


Zatražia sam još na prvoj stranici, ali ima bit da je i njima zabavno čitat pa nežele :mrgreen:


ćuturica je napisao/la:
potpisujen :D


Nisam siguran da se ti znaš potpisati, ili misliš na onaj veliki X? :A05:


Berto je napisao/la:

Nisam na to mislio nego komentari poslije , ali pustimo to, ovo nisam napisao kao provokaciju.


Ok, ža mi je šta sam ti sve izgovoria, ispalo na kraju da si razuman :A03:



Woolf Blaser je napisao/la:
Od vrlo jednostavne stvari dosli smo do ovakvih pizdarija. Gospodine Mbbest, nazovite
najblizu Policijsku postaju,recite im o cemu je rijec i oni ce poslati svojeg djelatnika da
to preuzme,ili uzmite sami i pri tome budite vrlo oprezni(najbolje bi bili da ga zamotate u
neku krpicu ili stavite u neku kutijicu) tako da prilikom transporta ne dodje do nekog nezeljenog
udarca u sami predmet i time ce te mogucnost eventualne aktivacije predmeta svesti na prihvatljivu
razinu za transport. Moj savjet je da se toga predmeta rijesite u najkracem mogucem roku jel
predstavlja potencijaalnu opasnost za Vas i Vase ukucane. Takodje pozdravljam nacin na koji
to zelite uciniti. Ugodan dan.


Da, to je riješeno (što ću učiniti), sve ovo iza prvih par odgovora u temi su pizdarije, ali ako moderatoru nesmeta zašto bi meni..
Dokle god se mogu igrati s hawkom i ćuturom kao s dva kućna ljubimca kojima bacam loptice, meni je dobro i zabavno :A05:

Mislim da je tema postala malo neozbiljna za ovu vrstu foruma.


21 kol 2013, 17:08
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: Koji je ovo metak??
Ljudi, treba li nam ovakav način komunikacije? Možda se i poznajemo, možda smo nekad sjedili za istim stolom, a sad ovako. Pustite što je bilo i tko je komu šta, mislim da nije važno. Na ovaj način, samo ćemo razljutiti jedni druge, a time sebi nećemo priskrbiti čak ni zadovoljstvo. Treba li nam to?
Pozdrav svima!


21 kol 2013, 21:05
Profil
Skupnik
Skupnik

Pridružen/a: 22 pro 2011, 08:35
Postovi: 271
Post Re: Koji je ovo metak??
Dragi naš Mbbest,

Evo smo se više-manje "svi" zabavili, kroz ovih tjedan dana, pa čak i nasmijali tvom tako benevolentnom pitanju, "našim" odgovorima i tvojom srčanošću (divnom odlikom Dalmatinskog mentaliteta) u okršaju s znalcima u području tebi nepoznatom.
Znaš, ne događa se često ovdje, da janje zaluta među "vukove" (čitaj kojote ako ti je draže)-čast izuzetcima-sami će se prepoznati (znaju ljudi koje su im bile namjere).
Žao mi je što se zbog objektivnih razloga nisam mogao logirati u zadnjih tjedan dana, pa "mort postem" čitam, malo se i smijem (ne zamjeri) i odgovaram na originalni post datiran 15.08.2013 (onako kao "smo", mislim trebali i mi "znalci").

Metak na slici, i po tvojoj gruboj procjeni izgleda kao bojevi metak u kalibru .45 ACP.
To nipošto nije signalni ili "SOS" metak i nije bezopasan.
Savjet bi bio da se isti, s obzirom na stanje i tvoje neposjedovanje oružnog lista za oružje u tom kalibru, dade na uništenje najbližoj PU.

Nažalost ni Mike ni Lex (sory frende) nisu odgovorili zadaći i dogodilo se što se dogodilo, javili se neki ljudi, rekle se neke riječi, pa riječ na riječ i nakon tjedan dana svi imamo priliku vidjeti gdje smo i što smo!
Žalosno, rekli bi mudri straine.

Pozdrav svima i ne zamjerite


22 kol 2013, 03:27
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan