Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 29 ožu 2024, 07:58.

ADS

Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Oružje Ruger R2 American - Na zalihi 
Autor/ica Poruka
Pozornik
Pozornik
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2010, 09:44
Postovi: 55
Lokacija: Rimske Toplice
Post Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Poštovani,

Primili smo novu zalihu oružja Ruger R2 American.
- 243 Win.
- 270 Win.
- 308 Win.
- 30-06 Sprg.

Link: https://www.artekcenter.com/orozje/dolg ... &subcats=Y

_________________
ARTEK d.o.o.
T: + 386 (0)3 734 60 78, M: + 386 (0)40 335 435
W: http://www.artekcenter.com, skype: artekdoo


19 kol 2013, 08:17
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Kolika je bruto cijena?

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


20 kol 2013, 06:09
Profil
Pozornik
Pozornik
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2010, 09:44
Postovi: 55
Lokacija: Rimske Toplice
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Cijena za oružje je 517,90 € + 23,00 € za dozvolu.
Ukupno: 540,90 €

Pozdrav,
Uroš

_________________
ARTEK d.o.o.
T: + 386 (0)3 734 60 78, M: + 386 (0)40 335 435
W: http://www.artekcenter.com, skype: artekdoo


20 kol 2013, 13:23
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Puno hvala. Jos jedno pitanje molim Vas;da li puska ima stecher(nisam vidjeo ovaj model
uzivo, a na slici mi izgleda kao da ima)!? Ispricavam se,ipak dva pitanja; da li na akciji ima
,lastin rep, kao i njihovi klasicni modeli pa imate i njihovu montazu i kolika joj je cijena?

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


20 kol 2013, 20:37
Profil
Pozornik
Pozornik
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2010, 09:44
Postovi: 55
Lokacija: Rimske Toplice
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Puška nema stechera.
Na puški je su več nameštene pločice sa lastinim repom.

Pozdrav,
Uroš

_________________
ARTEK d.o.o.
T: + 386 (0)3 734 60 78, M: + 386 (0)40 335 435
W: http://www.artekcenter.com, skype: artekdoo


21 kol 2013, 08:33
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Hvala gospodine Uros.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


21 kol 2013, 13:34
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Woolf Blaser je napisao/la:
Hvala gospodine Uros.

Ruger American r2 ima "marksman" podesivi obarač od 3-5 funti (s tim da se vrlo jednostavno može još olakšati)
Ali 3 f. je dosta dobro okidanje i za "banch" klupu a kamoli ne za lov!
Uskoro ču napraviti objektivan test i recenziju tog karabina za naš forum (bit če u mome vlasništvu).No pošto sam imao u ruci R.A.R. r2 .30-06 inače u vlasništvu jednog talijanskog lovca-turiste mogu samo reči da to nije jevtin komad več vrlo korektan karabin za korektnu cijenu koji daje puno mogučnosti za tuning npr.može se punit kundak silikonom,pjenom.tek.plastikom itd zbog otežavanja istog(tko želi) ali i sa težinom od 2.8 kg se ponašao odlično u kal. .30-06.Grupa od 30mm sa 4 metka RWS Kegelspitz 10.7g-165grs.daljina 100m sa klupe.Bez reklamiranja bilo koga samo navodim svoje iskustvo.


09 ruj 2013, 12:26
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Hvala Roda. Jako postena cijena za takav komad oruzja.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


10 ruj 2013, 02:59
Profil
Desetnik
Desetnik

Pridružen/a: 24 kol 2008, 17:30
Postovi: 372
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Woolf Blaser je napisao/la:
Hvala Roda. Jako postena cijena za takav komad oruzja.


Aaaa odlicna puscica , a cudno mi malo kako to da se ista puscica po popularnoj cjeni ne nudi u HR od nasih uvoznika??
Sigurno ih je strah da lovci u HR ne dobiju povoljno oruzje, jer
nema drugog objasnjenje , posto je ukinut porez na luxus- carina za oruzje a u HR nije oruzje pojeftinilo ni za 1kn??
SLO svaka cast na dobrom poslu !!!


10 ruj 2013, 16:23
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Nemoj se cuditi, ono sto ce se dogoditi je to da ce kod nas uvoznici oruzja pozatvarati firme ukoliko se zakon ne promjeni, uglavnom tako im i treba... jer od stabla nisu vidjeli sumu, tipican Rvacki pristup poslu na racun tudje nesrece...Bas mi je drago !

Umjesto da paznju posvete zakonskim problemima oko uvoza oruzja i streljiva u RH oni su se fokusirali na lobiranje za zabranu reloadinga i ocekivali veliku zaradu, jer naravno da cemo svi odmah pohrliti kupovati nesto sto niti nemaju u ponudi niti vjerovatno znaju da postoji,, ali ono sto imaju ima 3x vecu cijenu nego u EU...

Mogli su isto tako lobirati za promjenu zakona o strelistima, olaksano dobivanje IPSC/IDPA poligona, produzenje ljecnickog itd....pa bi imali dugorocniji posao i vise musterija.....no sada ce nase pare ostajati tamo gdje zapravo i pripadaju ....Njemacka, Italija, itd..

E evo vam KITA, a jos vecu kitu ce dobiti autokuce i prodavaci nekvalitetnih rezervnih autodijelova....

_________________
Nemoguće je Nemoguće


10 ruj 2013, 16:41
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
"Hebemu miša" otišli smo u krivom smjeru kolege, pa taj Ruger r2 je samo jedan "entry level" lovački karabin sa nekim riješenjima i kvalitetom koja nešto nadilazi konkurenciju u ISTOM cjenovnom rangu! U U.S.A. košta oko +-400$ mpc.-dobro na to ide i carina za EU,neznam, nekih 12-14% pa nešto mora i trgovac zaraditi ma gdje bio. Ima i kod nas jako povoljnih pa i "boljih" (iako moje subjektivno je-samo točan i precizan karabin je dobar karabin-bez obzira koja mu je cijena,pa glatkoća repetiranja itd.itd)- npr./ "Winchester M70 featherveight"-orah kundak-poliran metal prije bruniranja-potisni šteher(ubrzica)normalno da mora biti skuplji/ ČZ-550 lux-orah kundak-poliran metal prije bruniranja-potisni šteher- isto mora biti nešto skuplji/ itd.itd. iako neznam koja im je cijena u SLO.Ima i kod nas u HR. a ima i u SLO. trgovaca "koji če te oderati ili te neče oderati" sve je to relativno.Nisam imao namjeru nikog uvrijediti a niti uzdiči pa ako sam u čemu u krivu slobodno me iskritizirajte. :A00:


10 ruj 2013, 19:30
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Ma kakva kritika ili uvreda Roda! Samo ti nastavi tako. U biti ti si prvi koji ga je
opisao iz ,prve ruke,! Ja sam ti osobno zahvalan zbog toga jel i sam razmisljam da se
pocastim s jednim.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


11 ruj 2013, 02:07
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 13 pro 2008, 14:49
Postovi: 65
Lokacija: Sisak
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
http://www.youtube.com/watch?v=iAKg_luRhqs&noredirect=1


11 ruj 2013, 08:51
Profil
Desetnik
Desetnik

Pridružen/a: 24 kol 2008, 17:30
Postovi: 372
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
roda je napisao/la:
"Hebemu miša" otišli smo u krivom smjeru kolege, pa taj Ruger r2 je samo jedan "entry level" lovački karabin sa nekim riješenjima i kvalitetom koja nešto nadilazi konkurenciju u ISTOM cjenovnom rangu! U U.S.A. košta oko +-400$ mpc.-dobro na to ide i carina za EU,neznam, nekih 12-14% pa nešto mora i trgovac zaraditi ma gdje bio. Ima i kod nas jako povoljnih pa i "boljih" (iako moje subjektivno je-samo točan i precizan karabin je dobar karabin-bez obzira koja mu je cijena,pa glatkoća repetiranja itd.itd)- npr./ "Winchester M70 featherveight"-orah kundak-poliran metal prije bruniranja-potisni šteher(ubrzica)normalno da mora biti skuplji/ ČZ-550 lux-orah kundak-poliran metal prije bruniranja-potisni šteher- isto mora biti nešto skuplji/ itd.itd. iako neznam koja im je cijena u SLO.Ima i kod nas u HR. a ima i u SLO. trgovaca "koji če te oderati ili te neče oderati" sve je to relativno.Nisam imao namjeru nikog uvrijediti a niti uzdiči pa ako sam u čemu u krivu slobodno me iskritizirajte. :A00:


Ma tom rugeru R2 nema konkurencije, za 517 eura to je opaka puscica, bas pogledah na youtube i internetu test iste, steta sto je nema u HR kupiti!
A nadam se da će našim trgovcima doći pamet iz dupeta u glavu!
Ove sto si naveo kostaju bar duplo više, ostaje solidan iznos za optiku kod kupnje Rugera R2

"Winchester M70 featherveight" kosta 6.800
ČZ-550 lux-orah 6.400


11 ruj 2013, 11:36
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Ma dobro dobi se i popust na gotovinu 10-20%("kako tko i kako je tko s kim")no ja sam baš htio R2( ali se kod nas nemože dobiti) da malo dopunim "zbirku"no nema veze.Nego evo baš mi javili da je izvozno- izlazna dozvola iz SLO za mene gotova tako da mogu po karabin.A bilo je ovako. Poslije mog skeniranja nabavne i osob. dokumenata u četvrtak, uplate avansa u petak koju sam uplatio samo da mi ne ode .30-06 jer je bil zadnji /iako su mi ga oni več dan prije uplate rezervirali i momentalno je stavka R.A.R r2 u kal. .30-06na njihovoj stranici postala RASPRODANO/ . Te im opet ZAHVALJUJEM i ovako javno na ukazanome povjerenju.("kaj da velim na to") Sve pohvale firmi ARTEK gosp. Urošu a i njihovim upravnim poslovima trajalo je minus vikend nepunih 5 dana. S time ja idem po njega kroz dan-dva, tak da bude i neka recenzija sa slikama grupa itd.itd.("ah taj moj lepi Zagorski sleng")toliko od mene a sve kaj vam nije jasno kolege forumaši pitajte može i na p.m.


11 ruj 2013, 16:13
Profil
Desetnik
Desetnik
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2008, 19:23
Postovi: 382
Lokacija:
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Kakav prihvat ima za montažu nosača optike, odnosno koji paše na nju i kolika je cijena?
Hvala!


11 ruj 2013, 16:29
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Aguila je napisao/la:
Kakav prihvat ima za montažu nosača optike, odnosno koji paše na nju i kolika je cijena?
Hvala!

Wiver baze-ČELIK -(znači ne "aircraft" aluminij) wiver ili picantiny baze su 21mm. Ovo vam pišem sada "full" iz prve ruke jer je "R.A.R"r2 .30-06 več sat i pol doma,sutra ide na reg.- da mi ga ref."lupi" u or.list.
Veeeelike pohvale Gosp.Urošu na ("ma šta da kažem,-nemam riječi- sve tip-top profesionalno-ljudski i još dobio popust-(bez ikakvog žicanja) i poklon.
A sada par dana malo odmora pa onda gore nešto čvrsto sa "zvonom" tik do cijevi,pa upuc,itd. i normalno neka poštena recenzija ko što sam vam i obečao. :A02:


12 ruj 2013, 21:15
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
roda je napisao/la:
Veeeelike pohvale Gosp.Urošu na ("ma šta da kažem,-nemam riječi- sve tip-top profesionalno-ljudski i još dobio popust-(bez ikakvog žicanja) i poklon.
A sada par dana malo odmora pa onda gore nešto čvrsto sa "zvonom" tik do cijevi,pa upuc,itd. i normalno neka poštena recenzija ko što sam vam i obečao. :A02:


a to će prije biti nešto između "poštena recenzija" i "svaki cigo svoga konja hvali"
pardon Roda... ali nisan se moga suzdržati... ;)

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


12 ruj 2013, 21:28
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
E "moj" Hawk hvala ti na "epitetu" ako si mislio na mene,a kad bi ti ja sve svoje "konje"hvalio koji su sad u kasi a tek one koji su prošli kroz moje bivše(5,6,7,8 ne sjećam se više) dozvole za držanje i nošenje ova "sirota" od 4000kn ni nebi došla na red.Mislio sam to uraditi zbog "mlađih" lovaca tek toliko da se ne zaliječu za nekim cijevima u "istom"-( 7-800 t.kn :A25: ) cjenovnom rangu
Ali očito da češ to ti napraviti za ovaj naš forum sa nekim" komadom" svog lovačkog ili streljačkog oružja-"mislim na duge cijevi"
Ha,ha" kak se ono veli"(nebrem si pomoći lepi moj varaždinsko-zagorski sleng)"JE Z.....N TAJ HRVATSKI JAL".
Ajde "bog" kolega Hawk iz "Zadra" :lol:


12 ruj 2013, 22:48
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Jedva cekam recenziju.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


13 ruj 2013, 02:22
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 49 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan