Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 29 ožu 2024, 07:49.

ADS

Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Oružje Ruger R2 American - Na zalihi 
Autor/ica Poruka
Desetnik
Desetnik
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2008, 19:23
Postovi: 382
Lokacija:
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Roda od kud si?


13 ruj 2013, 08:06
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Aguila je napisao/la:
Roda od kud si?

"Moj lepi Varaždinski kraj" kolega Aguila možeš i na pm.-imaš pm.-


13 ruj 2013, 08:36
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
roda je napisao/la:
E "moj" Hawk hvala ti na "epitetu" ako si mislio na mene,a kad bi ti ja sve svoje "konje"hvalio koji su sad u kasi a tek one koji su prošli kroz moje bivše(5,6,7,8 ne sjećam se više) dozvole za držanje i nošenje ova "sirota" od 4000kn ni nebi došla na red.Mislio sam to uraditi zbog "mlađih" lovaca tek toliko da se ne zaliječu za nekim cijevima u "istom"-( 7-800 t.kn :A25: ) cjenovnom rangu
Ali očito da češ to ti napraviti za ovaj naš forum sa nekim" komadom" svog lovačkog ili streljačkog oružja-"mislim na duge cijevi"
Ha,ha" kak se ono veli"(nebrem si pomoći lepi moj varaždinsko-zagorski sleng)"JE Z.....N TAJ HRVATSKI JAL".
Ajde "bog" kolega Hawk iz "Zadra" :lol:

mislin da si me ipak krivo razumija... javin ti se na PM...
usput... zainteresirano čekan na tvoju recenziju...

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


13 ruj 2013, 08:48
Profil
Desetnik
Desetnik

Pridružen/a: 24 kol 2008, 17:30
Postovi: 372
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Roda :A25: evo i ja jedva cekam prvu HR recenziju RUGERA :A28:


13 ruj 2013, 11:42
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
:A27: Evo me ZA SVE VAS KOJIMA JE OVO PRVA SPOREDNA STVAR U ŽIVOTU"neke stvari pisaču velikim slovima to ne znači da se derem več hoču nešto naglasiti u ovom mom čušpajzu od posta" :A00: S time da svi koji ste bliže VŽ bez problema možete i vidjeti tog "jevtinog"R.A.R u "živo"na pm.br. moba.
Ovako još nisam" nakalemil" Na R.A.R."staklo"NEMAM VREMENA .Gore ide jevtina "KAK JE I VREDU ZA "JEFTILEN LOVAČKU PUŠKU" optika Optisan Mamba -rabljena- 1.5-6x42 bila mi je do prije cca.god.na Remington 7600 satin cal.. .30-06 SLAJD AKCIJE-ZNAČI "PUMPERICA" a sad več 1g. stoji u kutiji)Tako da budete slike grupa vidjeli kroz nekoliko dana a sad ču vam opisati karabin.Da se razumijemo, karabin je danas poslije registracije u P.U.poslije povratka kući bio na "kirurškome stolu"-znači rastavljen u "paramparčad"-čišćenje od konzervansa itd.a i zbog svega ovog što sljedi ispod pod rednim brojevima!

1.KUNDAK-USADNIK Kompozit plastika(stvar ukusa a o tome nema rasprave), neko bi si vjer.izradio orahov:kundak je čvrst, ergonomski MENI leži savršeno,razmak između cijevi i podkundaka(free floating barel)skroz do prednjeg spoja (vijak inbus ključ3/16"-cola-inča)SAVRŠEN,dalje SNAŽNIM pritiskom skroz vrha podkund.(ispred "gajke" za remen)i cijevi može se dotaknuti jedno s drugim(u praktičnom korištenju-lov ovo se nemože desiti,i kod TIKKE T3 LITE,BROWNINGA A-BOLT itd. pa i kod STEJERA PROHUNTERA posebno prve serije može se isto izvesti )RUKOHVAT-vrat kundaka ne savija se NITI mogu slobodno reći "stote"od mm.OBRAZINA KUND a vjerujte mi radio sam mu "torturu": ako se skine potkov.gumeni amort.(koji je ne dobar nego ODLIČAN-isprobo sam ga što sam naveo u prijašnjem postu sa par hitaca -"tuđi"R.A.R) e a u kundaku je "ploča" stiropora zbog rezonancije ako se lupa po obrazini da ne zvoni(mogu se kundak i podk.napuniti crnim ili bilo kojim silikonom R.A.R.če tada biti i teži cca 30-40 dkg(biti če vam smiješno i pur pjenom :lol:onda če težina biti zanem.veća od cca.2.8kg.EEEEE sad ono što je meni najbitnije "POSTELJA GLAVE" V BLOKOVI-inox (taj "famozni" a jednostavni RUGEROV PATENT) jednostavno zaliveni prilikom brizganja "plastičnog kundaka drže čvrsto i "ful" fiksno(vibracije-"pjevanje" cijevi DA ali ne i "pjevanje i plesanje glave"-kod lošeg "glass bedinga"-kompozitni-plastika na metal, drveni - "IZVANA OJ pa i prava umj.djela A IZ NUTRA JOJ" -znalci znaju o čemu "trkeljam"!

2.SKLOP OBARAČA":RUGER MARKSMAN" obarač je zapravo direktni obar.kojemu je za taj "nekakav"-prazni hod iskorištena druga sigurnosna kočnica "ala GLOCK,HS-2000,SAVAGE itd"jako jednostavno a po meni odlično, ide izuzetno glatko ocjena 5(može se i u 5min. skinuti .i za one koji nisu tome vični bez odlaska puškaru.)Dalje POLUGA OBARAČA:izrađena je sistemom mikroljeva -čelik pa možda je čak i inox NO NISAM 100%SIGURAN-fino napravljeno.Okidanje je GLATKO i bez ikakvog "struganja-šmirg efektal"ilizapinjanja. da još jednom naglasim okidanje je momentalno-direktno, za prazni hod služi "Glock" kočnica.Podešavanje tvrdoče okidanja vrši se vijkom poslije skidanja kundaka (inbus ključ 5/16")isprobavao sam na "puffer metku" i "nema se tu kaj reči" radi ko singerica(meni nevjerojatno za karabin tog cjenovnog ranga)i na kraju sam ga vratio natrag na tvor.postavku koju sam si i označio prije otpril.između min.i max jer za "raubanje" po šumi d.s. i za čeku tako mi je u redu.MOJA "SUBJEKTIVNA" usporedba sa Browning x i a,pajdašova tika i s nečim drugim u mojoj "kasi" podešavanje tvrd.okidanja ovom "jeftilenu"OCJENA-5

3.ZATVARAČ "FULL DIAMETAR" čelik krom vanadium 4140 metalci znaju o čemu je riječ:Vidite i po slikama i video uradcima na netu o čemu je riječ.Totalna jednostavnost bez da bilo koji dio(3 bradavice itd.itd.) na njemu strši van njegovog "ful" promjera od 21mm.inače taj zat.nije jedinstven samo kod ovog "jeftilena"EEEE sada hod tog zatvarača kroz glavu puš.(opet meni "SUBJEKTIVNO" jedna od 4 najbitnije stvari bez obzira na cijenu puške)PAZITE------,samo ču vam reči, pogledajte video R.A.R Mike Fajfer-direktor STURM-RUGER CORP.(marketing prodaje robu)mislim si hebo te pa ovaj tip nije normalan u današnja vremena on ne laže,zatvarač klizi ko po loju inače da nije tako ja bi ga na tok.stroju ispolirao, ZNAČI NE DIRAM GA!
Ubacivanje čahura iz rotac.spremnika 4+1 u cijev(malo treba "zmrdat"hebiga bez zrna su) i Izbacivanje čahura -praznih malo je reči odlično-NEMA VEZE SA CIJENOM OVOG "kikiriki" karabina.Dijelovi udarača i udarač-mikrolijev,ud.igla,ud.opruga-NEZNAM, NISAM GA RASKLAPAO,"POKLOPAC"" zadnjeg dijela zatv. kosi (meni lijep dizajn) NEMOŽE se IZGUBITI u lovu kao kod nekih karabina od 7,8,9.....t.kn. koji imaju isto kompozitnu da ne imenujem,nebi bilo u redu.

4 R.A.R.r2 GLAVA:Čelik chr.vanad.4140:
Glava na R.A.R-u lijepog mi je i modernog dizajna a i obrade koja po meni priliči svakom cijenovnom rangu uostalom vidite to i na netu opet o ukusima se ne raspravlja.


4.CIJEV:Hladno kovana 6 polja i žlijebova, koraka uvijanja 1:10 (za "mlade" lovce balističare" 1 okret zrna na dužini od 10" cola")
Cijev je pripasana na glavu uvijanjem a čeoni zazor zatvarača je na fino podešen pomoču" kontramatice" na cijevi (inače jako dobro riješenje to je Ruger ISKOPIRAO od "nekih" drugih ZAPRAVO kompletni r2 ima DOBRA rješenja od puno skupljih kar.osim ovih gore navedenih svojih patenata.
Cijev je znači "lovna" vanjski promjer kod "usta" 15mm kod završetka podkundaka je 20mm itd.itd grupu od 4-četiri metka je "tuđi" držal u30mm "A ZA OVOG MOG BUDEMO VIDJELI" S TIM DA ČU PRVO KRENUTI S RAZRAĐIVANJEM CIJEVI(znalci znaju učemu je stvar) "JEFTILENU JEFTILEN-PPU-GROM pa onda ako bude van cca.50mm serije po 4 idemo dalje dok ne nađemo "KAJ MU CIJEV LJUBI"....."uh kaj sam se nadelal"zAVRŠAVAM SVOJU KOLUMNU" sa DOBRA VAM KOB KOLEGE LIOVCI I STRIJELCI!! :A01: :A31:


14 ruj 2013, 02:36
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Kad ,ulavfas, cijev (dakle metak pa ciscenje i tako nekoliko puta dok ne dojdes na pet pa ciscenje)
jako me zanimaju rezultati na meti. Hvala za opsirnu recenziju.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


14 ruj 2013, 03:33
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Gledaj "Wolf", bude kroz koji dan, no znam da s R.W.S.-KS (iz osobnog iskustva na "tuđem"isti kal.)ima grupu od 4 hitca "einc A".Po priči s federalom isto,remington"jevtilen SP,Winchester,itd.Opet "znam" da je sve "od cijevi do cijevi" ma makar ih bilo "100" ser.brojeva jedna za drugom.A i tvrdim da ameri nemaju neprecizne puške pa makar ona koštala i "50" dolara a "poneke" se rade i u P.R.C.i u Rus.i na balkanu.
Još da se nadovežem na "moju gornju kolumnu" KOČNICA na vratu kundaka radi odlično očeš"šumno"-da netrebaš zviždati da se "meta zaustav"i ili hočeš "besšumno"-berz ikakvih napora "elegantno"-"MA MILINA".
Ako vas nešto još zanima PITAJTE može i na p.m


14 ruj 2013, 09:16
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Je,puno toga za postenu lovu. Jos da si uletel u petak pa jos 13 posto off.
Ne reklamiram ali RWS je doista najprecizniji lovacki serijski metak i slazem se
da Ameri imaju precizje cijevi koje su za lov vise nego dovoljne.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


15 ruj 2013, 19:32
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Eeeee a kaj buš "velil" sad na ovo: zašto sam napisal sve pohvale na firmu ARTEK(da i nisu iste bi pohvale "pale" jer o tom petku-13om nisam imal pojma onda kak niti ti),kolega wolf. Oni su ti meni taj petak več onda poklonili A I +POKLON no ima i kod nas u mome kraju sličnih zapravo jedini koji tak delaju sa svojim mušterijama u VŽ .kraju su ti LJUDI IZ "LISICA d.o.o" ALI ŠTETA KAJ NISU ZASTUPNICI ZA RUGER, znači ima i kod nas trgovaca koji cjene i zadržavaju svoje mušterije. :A28:


15 ruj 2013, 20:26
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Woolf Blaser je napisao/la:
Je,puno toga za postenu lovu. Jos da si uletel u petak pa jos 13 posto off.
Ne reklamiram ali RWS je doista najprecizniji lovacki serijski metak i slazem se
da Ameri imaju precizje cijevi koje su za lov vise nego dovoljne.


Ma nije RWS najprecizniji ser. metak to su priče za malu djecu i RUAGov marketing na način da im je bezobrazno velika cijena.
A naši (NE GENERALIZIRAM))ljudi misle ak je skupo onda je "einc A" :A18: A i večina lovaca u "LJEPOJ NAŠOJ" najblaže rečeno nema blage veze "kaj mu cev kušuje".Gledaj kolega ima ljudi "lovaca" koji nose sauere, blazere-fanzoje(pazi i ja volim lijepo i skupo oružje i u boljim vrem.nosio sam svašta i fiuuu kuna) jer uz te cijevi ide i skupi metak"kak se i šika" a grupe su im na ((((50)))m. s naslona 10-15cm.i nemožeš ga uvjeriti da proba sa sako,remington,winchester a kamoli nedaj bože grom-jer to je sramota staviti u 15,25,55,itd t.kuna i sve u istoj grenaži i sa istim tipom zrna iako ovo zadnje je teško(govorim za serisko str.)To je tako i ne pitaj me kak znam-"veni vidi vici"


15 ruj 2013, 20:49
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 05 pro 2010, 21:19
Postovi: 156
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Woolf Blaser je napisao/la:
Ne reklamiram ali RWS je doista najprecizniji lovacki serijski metak


Mjerenja kronografom pokazuju drugačije.
Iz RUAG-a bi prednost dao prije Normi i Hinterbergeru a na prvo mjesto bi stavio Lapua municiju.
Ja koristim Sako koji mi daje grupu ispod 1" na povećanju od 9,ali čisto radi buđeta.
RWS ima kvalitetan metak ali još kvalitetniji marketing.

Edit:Roda je bio brži.


15 ruj 2013, 21:02
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Npr. 200m .222R- R.W.S -50grs.TM-iz bocka-grupa od 4 hica,razmak između hitaca 3-5 min i hlađ.=62-68-9mm.-7 serija znači 28 hitaca(ponavljane ser.4 dana (bez vjetra,temp.oko 20-25cel.

200m. 222 -SAKO-GAMEHEAD-50grs.(nešto slično tm.)grupe od 4 hicaX2 SERIJE.,ostalo sve isto kao i gore.GRUPE=30,31-45mm-za muhu zaljepiti "dobro neku genetski obrađenu" :A03:

mjerenje punjenja-(KAD JE BILO DOZVOLJEN RL,) RWS RAZLIKE NA 10mtk.=od 2-6grs ??????
SAKO-------------------=od 1-2grs :A28:

mjereno (KAD JE BILO DOZVOLJENO) sa Hornady-Pacific-analogna ali jako dobra
"Stari" BIVŠI reloaderi"egzorcisti" znaju ili "sumnjaju" da je za HRV.kontingent RWSa bilo neke neke "coprije", s time da to ne znači da GENERALIZIRAM u vezi R.W.Sa.Iz super brna-komb 7x65r(kojeg više nemam :cry:) mi je rws 3 "metkova" išel bukvalno na 100tki u 1 kn.
Ja volim sako em je puno jevtiniji em mi iz ovog mog "kolca" na 100+-20-30m (za lov.potrebe i za papir iz gušta)"praši" u10mm-"KAD SAM JA V REDU"-"AH TAJ MOJ LEPI VARAŽDINSKO-ZAGORSKI KAJ"


15 ruj 2013, 22:02
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Ja uopce ne preferiram RWS,ali ipak stoji da je jedan od najpreciznijih(kroz
cijevi mojih beba je proslo par tisuca). S ovim se ne slazem da je razlika od
2-6 grs jel je to puno previse! Mozda od 0,2-0,6, to vec stoji. Lovni metak Norma
(Orix,Vulkan,TXP) mi nijedan u razlicitim kalibrima nije bio precizan(inace jako dobar
metak), Sako Hamerhead 180 grs u 308 jako lose,u 30 06 dosta dobro,ali jos uvijek
daleko od Federala,Noslera,RWS i Hornady. Geco je vrlo ,posten, metak i nekako (uz Hornady)
je ,najposteniji, sto se tice omjera cijene i kvalitete.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


15 ruj 2013, 23:31
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Woolf Blaser je napisao/la:
Ja uopce ne preferiram RWS,ali ipak stoji da je jedan od najpreciznijih(kroz
cijevi mojih beba je proslo par tisuca). S ovim se ne slazem da je razlika od
2-6 grs jel je to puno previse! Mozda od 0,2-0,6, to vec stoji. Lovni metak Norma
(Orix,Vulkan,TXP) mi nijedan u razlicitim kalibrima nije bio precizan(inace jako dobar
metak), Sako Hamerhead 180 grs u 308 jako lose,u 30 06 dosta dobro,ali jos uvijek
daleko od Federala,Noslera,RWS i Hornady. Geco je vrlo ,posten, metak i nekako (uz Hornady)
je ,najposteniji, sto se tice omjera cijene i kvalitete.


"Wolf" hvala na ispravku u pravu si priznajem svoju grešku u tipkanju 0.2-0.6. :A33:


15 ruj 2013, 23:59
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Cuj,nisam te dobro razumio za montiranje optike na Rugera. Naime ja sam imao
K 77 stutzen u cal 243 Win,malo kratka cijev( 47 cm ), ali rado sam ju nosio u lov.
Zatvarac je bio mod. Mauser,a imao sam i njegovu original montazu,tj imala je
lastin rep na baskili (slicno kao Sako), a ako sam te dobro razumio ovaj tvoj model
to nema,tj mozes staviti montazu koju zelis!?

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


16 ruj 2013, 00:44
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Woolf Blaser je napisao/la:
Cuj,nisam te dobro razumio za montiranje optike na Rugera. Naime ja sam imao
K 77 stutzen u cal 243 Win,malo kratka cijev( 47 cm ), ali rado sam ju nosio u lov.
Zatvarac je bio mod. Mauser,a imao sam i njegovu original montazu,tj imala je
lastin rep na baskili (slicno kao Sako), a ako sam te dobro razumio ovaj tvoj model
to nema,tj mozes staviti montazu koju zelis!?


Ovako bez brige znam kaj misliš,gore su bazne pl. šrafane, znači nije u baskuli glodan lastin rep dužina prednje je 43mm i ima 2 utora-"stopera a zadnje je duga 30mm i ima 1 utor. Tako da ih možeš i skinuti i gore" nakalemiti" šta hočeš, schvenk,leupold (sulov einhack-on bi ti bil jako previsok) ali čemu? Jedino ako misliš na R.A.Ra mont.ciljnike- nišane?
Ja volim wiver,jednostavan čvrst "zvono" mogu spustiti do cijevi i sl.u ostalom znaš u čemu je stvar, a i na ovom "kikirikiju" su kvalitetne i postavljene 100% u liniju-paralelno-po širini,visini itd.(provjerio sve mj.instr)
Uz put ovaj"kikiriki" ti ima neusporedivo bolji obarač nego 77ice -("poznam ju")-podeš,glatkoča,finoča fini mikroljev naznam dali znaš da je ruger među prvima ako i ne prvi počeo sa mikroljevom i doveo ga do savršenstva.
Gledaj metalac sam s puno rad.iskustva na svakakvim kovinotok.-kovinoglodač. poslovima a i te mašine su i uvjek doma tak da mi niko nemože prodavati "maglu" o tehn.materijala(ne shvati to prepotencijom)ovaj "stroj" je izuzetno kvalitetno izrađen iz ODLIČNIH materijala-čelika-to tvrdim ja/ a cijevi se rade na istim str.ko i za 77ice-to tvrde oni i hladno kovane su.
Karabin je VRHUNSKI(za grupe budem još videl ali znam i bez probe da su za lov "top cuštand" i da ga tko uvozi direkt poRUG.vpc+carina 13-14%+zarada+zarada maloprodajama garant nebi bio ispod min6000kn možda zbog kompozit kund-meni super jer mi je več pun "kufer" drva-"vitica-lističa-žiriča itd.itd."nazovi intarzija-naive"A da ima drveni orah namještaj i 7-9tkn.
Čelik kvalitetni je meni uvjek zakon u odnosu na razne "aircraft"aluminije a posebno tamo gdje idu šarafi cca.m3-3.5,-4 za nos. opt.to je moje subjektivno i nemogu si pompći.Nemaš beda samo uzmi taj karabin i ak te ne tangira plastični"namještaj"imat češ pravi i fini strojček a posebno za kakve novce!!
ps.još jedan post ti meni ija tebi i diem spat


16 ruj 2013, 01:53
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Slazem se za plasticni kundak. Imao sam nekoliko s plasticnim. Jednog Rem.700 SPS sam
kupio kod tebe u Vz od Stefa V. Ma jebes schvenk,meni bi tu dobra opcija bio od Leupolda
Q.R. ili da nasarafim gore Picantiny,pa sam komotniji i za napred-nazad. Na Rem. 700 mi je
bio prekratak shaft,a i ti drkavci su imali i prekratak grif tako da mi je uvijek mali prst negdje
strsio bez kontakta,a da ti ne velim kako mi je to trgalo zivce,jebi ga,kupio sam ga na nevidjeno.
Cuj,slobodno me posalji u k..... ako pretjerujem,ali ima li na p.grifu mozda palm swell?

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


16 ruj 2013, 02:18
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 lip 2011, 13:22
Postovi: 65
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Ima i lj. i des.Inače sa štefom sam si dobar (još od mojih početaka 84-85 trap,pa fešte poslije-kak je onda bilo)bil mi je "idol" u trapu a moj rođak-"prvo koljeno "-STARI "JAGER"i trapaš je s njim davno pucal za nekad rep.Hrvatske(nejdem dalje nemoraju svi forumaši baš sve znat)
A stim da je Štef i meni "pribavil" iz vana prije par let rem.7600,satin,slajd,.30-06. MA LJUDINA :A25:


16 ruj 2013, 02:59
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Covjek je ok. Puno hvala za informacije.

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


16 ruj 2013, 03:10
Profil
Pozornik
Pozornik
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2010, 09:44
Postovi: 55
Lokacija: Rimske Toplice
Post Re: Oružje Ruger R2 American - Na zalihi
Primili smo novu zalihu oružja Ruger u kalibru 30-06 Sprg :D

_________________
ARTEK d.o.o.
T: + 386 (0)3 734 60 78, M: + 386 (0)40 335 435
W: http://www.artekcenter.com, skype: artekdoo


23 ruj 2013, 12:43
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan