Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 28 ožu 2024, 10:27.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru?? 
Autor/ica Poruka
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru??
fuckdea je napisao/la:
..... ma ide mi već polako na k***c ta hrvatska.


Stari moj di si ti bio sve ove godine...nesto ti je dugo trebalo da shvatis kako stoje stvari......no dobro ti si barem skuzio ali sto je sa onih 3.999 000 koji jos cekaju blagostanje i med i mljeko ?????????????

_________________
Nemoguće je Nemoguće


06 ožu 2013, 14:39
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 23 pro 2011, 08:22
Postovi: 128
Post Re: Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru??
mi hrvati smo stvarali nezavisnu hrvatsku stoljećima i onda kada smo ju NAPOKON dobili, sjebali smo ju za manje od 15-tak godina...
je...bali smo joj majku...

rat je bio u ratu se ginilo...
svakog sposobnog hrvata bila je dužnost ići u rat, da brani svoju zemlju..
a nesposobni su također trebali u bunkerima praviti, ako ne ništa onda bar puniti patrone za stare kokotare.

hoću da kažem....

GOSPODO DUŽNOST VAM JE BILA DA BRANITE DRŽAVU, samo da ste pravi domoljubi onda ste ju trebali besplatno braniti.... ( neka se ne uvrijede oni koju su bili u ratu, a koji nemaju mirovine, poznam takve to su hrvati, to su ljudi zbog kojih se čini, da nekada život ipak ima smisla...ma kako to sve bilo besmisleno)


06 ožu 2013, 15:59
Profil
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 04 lis 2008, 14:57
Postovi: 50
Post Re: Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru??
Što je kome bila dužnost,ko je kome jebo majku,što su trebali raditi sposobni i nesposobni i to besplatno,to su sve zasebne teme.
Ovdje je bilo pitanje ćirilice i Vukovara.Ćirilicu nikad u Vukovar,a možda i kasnije......


07 ožu 2013, 19:50
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2008, 19:52
Postovi: 1772
Lokacija: Čakovec
Post Re: Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru??
Nikad sim nikad tam, sad sigurno ne u Vukovar i Ovčaru, isto kak nije " Recuerdo Alamo".

A jadni nam Vlado srećom pa ne vidi kaj su napravili od liberala i drzave

_________________
武士道

Ognjem i mačem.


07 ožu 2013, 23:22
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru??
Bolje bi bilo da Admin ovo temu zakljuca i da ne gubimo energiju na nju. Mozemo mi trabunjati do sutra, svi smo protiv, vecina hrvatske je protiv toga ali ...KOGA BRIGA ??? U pitanju je politicka odluka i neka trgovina o kojoj pojma nemamo. Sa druge strane kada vidim sa koliko energije i truda Pupavac zastupa interese srba i srb.manjina u HR zakljucujem da mu 95% saborskih zastupnika koji bi trebali zastupati moje interese u mojoj drzavi nisu ni do koljena u bilo kojem pogledu, a kada vidim neke strane susrete i nastup srpskih politicara shvatim da nas narod predstavljaju TOTALNI ZEMLJACI koji nisu u stanju sloziti dvije smislene recenice na hrvaskom a kamoli nekom stranom jeziku....

_________________
Nemoguće je Nemoguće


07 ožu 2013, 23:40
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 570
Lokacija: Vidovice
Post Re: Treba li uvesti ćirilicu u Vukovaru??
Žalosno je to što su hrvatski policajci dignuli ruke na svoje prijatelje, branitelje s kojima su branili Grad Heroj, a sramotno je to što su navedene ploče postavljene pod okriljem noći! Vlada će pasti do nove godine jer ovo što radi nikako nije dobro, laka mu hrvatska gruda ali pokojni Z. Bušić nam je rekao: čuvajmo Hrvatsku i sve što je hrvatsko!! Ćirilici NIJE MJESTO U VUKOVARU NITI ĆE IKADA BITI!! :A10:

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


02 ruj 2013, 21:21
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].   [ 66 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan