Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 29 ožu 2024, 08:30.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Božić u Savskoj 66 
Autor/ica Poruka
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Božić u Savskoj 66
Spinnaker je napisao/la:
...Ajde iskreno Hawk, sto je tvoja kandidatkinja jucer pokazala na debati?
Nije tema,al ajd ko covjek odgovori.


Ja nisam na zalost mogao slusati te igrokaze pa ne znam, to ono sto je sigurno to je da necu glasati za YUsipovica jer ne zelim ta takva osoba predstavlja moju drzavu, svatko tko ima malo muda i morala moze biti bolji nego takva vrsta beskicmenjaka i podrepasa koji je sada u glavnoj ulozi. Za nista ne odgovaram, nemam nikakvih ovlasti i zapravo ne sluzim nicemu...

Da se mene pita takva institucija sa takvim ovaslima je nepotrebna, cak i u kokosinjcu se zna sto je posao pijetla a sto posao kokoski..bez puno fakulteta, pravnika, savjetnika i utrosenih milijuna kuna poreznih obveznika.

A da se puno ne mucimo vec davno je odluceno da ce mrs. Kolinda biti EL Presidente.......nije vazno tko glasa vec je vazno tko broji !!!

_________________
Nemoguće je Nemoguće


10 sij 2015, 23:38
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Božić u Savskoj 66
Spinnaker je napisao/la:
...Ajde iskreno Hawk, sto je tvoja kandidatkinja jucer pokazala na debati?
Nije tema,al ajd ko covjek odgovori.

ovako... iskreno... debatu nisan ni gleda... debata je za zbunjene...
ko prije debata nije znao za koga će glasovati... što reći...? ... ja ga žalin.
za debatu se ne govori ni iz srca ni iz razuma... naštreba se napamet ono što stručnjaci pripreme.
Mora se puno i brzo govoriti i paziti da se ništa ne kaže.

ali Kolindin ćaća nije na konju uletija u crkvu u Baškoj Vodi i srušija oltar... meni je i ovo dosta.
Kolindu Srbi neće moći ucijenjivati s dokumentima o njenom ćaći iz Vojnog arhiva u Beogradu.
Kolindin ćaća nije naredija hapšenje 50000 članova Matice Hrvatske od kojih sad ima dosta živih.

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


11 sij 2015, 01:18
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Božić u Savskoj 66
Naš božićni poklon ministru Predragu

Povodom objave registra branitelja kojeg Predrag Matić naziva najljepšim božićnim poklonom pravim braniteljima, razgovaramo s Vinkom Mažarom, vukovarskim herojem, prvim zapovjednikom obrane Borova naselja i Trpinjske ceste
i jednom od legendi Domovinskog rata.

Gospodine Mažar, vi ste 1. Zapovjednik obrane Borova Naselja i Trpinjske ceste, što bi prema podacima objavljenim u Registru branitelja podrazumijevalo da ste u tom razdoblju bili zapovjednik i aktualnom ministru Predragu Fredu Matiću. Možete li nam opisati kakav je Predrag bio vojnik?

Zaista mi je žao što za tog čovjeka tada nisam čuo, niti sam imao prigodu upoznati ga 91.godine, ali sam za njega i njegova junačka djela saznao tek 1994. godine kada se aktivirao u urudžbenom uredu Glavnog stožera HV, i to odmah kao načelnik i kada je počeo sa medijskim samopromoviranjem.

Znači li to da je Predrag Matić lažirao svoj ratni put i da se lažno predstavlja kako dragovoljac?

Odgovorno tvrdim da za to vrijeme nije sudjelovao u obrani grada Vukovara, ali to isto za obranu Crikvenice i Krka ne mogu reći.

Možete li protumačiti određene dijelove ratnog **** gosp. Matića, te nam objasniti kako neki upitni dijelovi mogu biti bodovani kao borbeni sektor. Primjerice boravak u sigurnosti Glavnog stožera?

Njegov ratni put počinje mobilizacijom sredinom listopada 91.godine kada su ga iz podruma dječijeg vrtića prisilno istjerali vojni policajci, gurnuli mu oružje u ruke i potjerali na prvu crtu. Do tada je bio na borbenoj zadaći organiziranja obrane Crikvenice od navale srbočetničkog agresora.

Dojam je da se obzirom na malobrojnost, svi branitelji Vukovara međusobno poznaju, a što je vidljivo i kroz snimljene serijale o obrani Vukovara. Kako da niti u jednom djeliću nema takvog heroja kakav je Predrag Matić?

Obzirom da ima mjesec dana mobiliziranog ratnog staža za koje vrijeme je nekoliko **** bježao sa bojišnice i ostavljao rupe u crti obrane, to ne bi bilo zgodno iznositi u javnost kao svjedočanstvo o ratnom putu.

Uništiti 9 oklopnih vozila ravno je velikom junaštvu. Znate li tko svjedoči tim pothvatima?

Samo 9? Mislim da je prije nekoliko godina bilo daleko više, ali o njima svjedoči on sam, ili je u međuvremenu s obzirom na poziciju na kojoj se nalazio i trenutno se nalazi (a koju sustavno zloupotrebljava za osobne interese) pronašao nekoga tko će svjedočiti da je to tako.

Ljudi koji su mobilizirali i kako neki tvrde "izvlačili" Predraga Matića iz podruma još i danas su živi, možete li nam reći njihova imena i možete li nam opisati kako je izgledala mobilizacija Predraga Matića? Zašto se sudionici toga događaja to ne usuđuju javno iznijeti?

Hvala bogu živi su na njegovu nesreću, a to su bili vojni policajci Ostojić i Đumić. Nakon izvlačenja iz podruma, gurnuto mu je oružje u ruke. Trebao je biti prebačen na Sajmište, ali je molio policajce da ga dodjele na dio Borova naselja, jer na Sajmištu ne pozna nikoga. Obzirom da je isprovocirao branitelje svojim lažima i nastupima u medijima, neki o tome javno govore zadnjih nekoliko godina, dok se mnogi ne usuđuju to govoriti javno jer se boje se da im ne naudi obzirom na trenutnu poziciju u društvu.

Kako je onda moguće da Predrag Matić ima status dragovoljca Domovinskog rata pored živih svjedoka da je mobiliziran i zašto mu u ratnom putu stoji da se priključio obrani Vukovara još u lipnju 91.?

Tko zna na koji način je došao do potvrde toga datuma, ali je sigurno i provjereno da je cijelo vrijeme svoga dragovoljačkog staža proveo na ljetovanju u obrani Crikvenice i Krka.

Možete li nam opisati kakva je to bila postrojba PSZNG Vukovar? S obzirom da je upisana kao postrojba kojoj je pripadao Predrag Matić, mi ju kolokvijalno nazivamo Podrumska Satnija.

U njegovom slučaju, naziv je više nego dobar. U stvarnosti to je naziv za dragovoljce koji su se spontano počeli organizirati u obrani svoga grada, vidjevši opasne prijetnje počevši od četničkog mitinga na Gazimestanu, balvana u okolici Knina, napada na policijsku postaju u Pakracu, zasjedu na Plitvicama i masakr 12 redarstvenika u Borovu selu.

Kako je moguće da je Predragu Matiću boravak u zarobljeništvu tretiran kao borbeni sektor dok iz provjerenih izvora znamo da je nekim zarobljenim braniteljima Vukovara zarobljeništvo tretirano kao skrb ? neborbeni sektor.
Ako je to definirano zakonom tada mora biti primijenjeno na svakoga i to na isti način. Predrag Matić u tome ne može biti iznimka.

Poznato je da je u vrijeme koje se navodi da je proveo u toj postrojbi Predrag Matić zapravo proveo na moru, kako je moguće biti na dva mjesta istovremeno, na prvoj crti obrane i na plaži? Jeste li sigurni da nema brata blizanca?

Istina je da ima brata koji je isto tako zajedno sa Predragom bio u pomoći obrane Crikvenice i Krka. Kada se Predragov brat 94. godine oženio za sestru generala Crnjca, tadašnjeg načelnika personalne GS-a, to je Predrag odmah iskoristio da se zaposli u urudžbenom uredu GS-a, a nakon toga je počeo svoj munjeviti ratni put po različitim uredima glavnog stožera i ministarstva branitelja.

Je li vam poznato kada se točno Fred Matić vratio u Vukovar i pod kojim uvjetima te kako je provodio vrijeme do mobilizacije u njegovom gradu koji je gorio?

Poslane su okružnice primorskim općinama kojima se zahtijevao organizirani povratak djece u Vukovar pod obrazloženjem početka školske godine. Tako se krajem kolovoza 91. u Vukovar vratilo 20 autobusa djece. Vidjevši u medijima o povratku djece u Vukovar, i pomislivši da više nema pogibeljne opasnosti, Crikvenički dragovoljac Vukovara se odlučio sa nekolicinom istomišljenika također vratiti početkom rujna 91.god. To je bila pogrešna procjena, a natrag se nije moglo bez posebnih propusnica jer su bili vojni obveznici. Iako nije imao izlaza, ni tada se nije uključio u obranu grada, nego se sakrivao u dječjem vrtiću i sigurnim podrumima sve do prisilne mobilizacije.

Na koji način je Predrag Matić dobio 9 odličja i tko ga je mogao za to predložit sukladno proceduri za koju znamo da se morala poštovati?

Obzirom da je lažirao dragovoljački staž, kao i pričuvni čin bojnika, vjerojatno mu nije bio problem odraditi i odličja.

Kako je moguće dobiti odličje Red Hrvatskog Križa , kada je to odlikovanje dodjeljivano samo za teško ranjavanje, a Predrag Matić nije ni lakše ranjen?

Kada jednom prijevara uspije, više se ne može stati.

Kako je Predrag Matić dobio čin brigadira kada je poznato da nikad nije zapovijedao ni desetinom?

U srpnju 94. god. uključuje se kao djelatna vojna osoba u GS i to odmah na poziciju načelnika urudžbenog. Za start na višu poziciju potreban mu je i visoki čin. To mu je odrađeno telefonskim pozivom obiteljskom linijom i to ništa manje nego čin pričuvnog bojnika. Iako je mobiliziran i nije imao zapovjednu dužnost, za mjesec dana obrane grada ničim ne može opravdati dodijeljeni tako visoki časnički pričuvni čin. Po uredima i preko svojih veza dalje nije bilo problem u ubrzanom promoviranju u više činove. Isto tako smo svjedoci da je u medijima cvilio kako je oštećen što nije dobio generalski čin, a poslije kao savjetnik predsjednika govori da mu ga je Josipović nudio, ali ga moralni Predrag nije prihvatio?!

60% oštećenja organizma na temelju PTSP-a je najviše što se može procijeniti, a te su dijagnoze sukladno tome i najteže. Kako čovjek za kojega bi se moglo postaviti pitanje može li samostalno funkcionirati sa tako teškim dijagnozama, može ikome biti savjetnik?

Vjerovatno je tako teško psihički poremećen dolaskom u logor sa svojim prijateljem srbinom Jeftićem, koji se također sakrivao od mobilizacije i vjerojatno odrađivao obavještajne poslove za terorističke armade, a koji ga je po dolasku u logor preko svojih prijatelja postavio za šefa spavaonice. Tako je izbjegao i torture, a što mu je Predrag vratio na način da ga je Mesiću predložio za visoko odličje, što je ovaj sa oduševljenjem i odradio.

Vjerojatno se cijela hrvatska javnost pita o predsjedniku države i vlade kojima je osoba sa tolikim postotkom ptsp-a savjetnik i ministar branitelja. Zacijelo to govori više o njima nego o njemu. Kada je postalo jasno da će javnost negativno reagirati na ministra branitelja koji ima toliki postotak ptsp-a, on je jednostavno odlučio ozdraviti i skinuti nekoliko desetaka postotaka invalidnosti. Ne znam je li to patentirao, ali je svakako mogao kandidirati za medicinski fenomen, jer je to vjerojatno jedinstveni slučaj u svijetu.

Znate li nešto o zaustavljanju crvenog vozila, a u kojem je bio gospodin Matić i neka tehnička oprema koju je na taj način pokušao "sačuvati" od agresora?

O tome bi vam više mogao govoriti policajac Tarle koji je neposredno upoznat sa slučajem tehničkih aparata u crvenom vozilu.

Gdje su u to vrijeme bili njegovi roditelji, kao i osoba sa kojom sada živi ?

Poznato je da su mu roditelji ostali u okupiranom Vukovaru, i nisu imali problema jer mu je majka srpske narodnosti . Na poleđini svoje knjige objavio je pismo iz logora roditeljima u Vukovar ali kada je vidio da se razotkrio, u drugom je izdanju to zaboravio. Na tom istom papiru vidi se brisanje i ispravljanje deklarirane nacionalnosti. Svetlana Ceca Patković je osoba sa kojom sada živi, a koja je došla iz Beograda poslije Oluje, gdje je živjela sa arkanovcem. Sada ima optičarsku radnju kod tržnice Špansko, a njezin brat vodi sličnu radnju u Vukovaru.

Vi ste podnijeli kaznenu prijavu protiv Predraga Matića. Na koje institucije i zbog čega točno? Što je danas s tom prijavom?

ODO - u Vukovar sam 2009. godine ukazao na ove kaznene radnje i krivotvorine ali do danas nisam dobio povratnu informaciju niti bilo kakav poziv za dodatno pojašnjenje istih.

Većina vukovarskih branitelja ipak podržava Predraga Matića i svjedoči o njegovu herojstvu, kako to komentirate?

Volio bih vidjeti popis tih istinskih branitelja koji ga podržavaju.

Za kraj, imate li kakvu poruku vezano uz objavu Registra ili ministru osobno?

To je udbaško-kosovsko djelo, a tome najbolje svjedoči njegovo slaganje sa Savom Štrbcem. Ja ga osobno žalim, jer je izgubljen u vremenu i prostoru, a zbog roditelja različite nacionalnosti ne zna kome pripada pa se tako zavisno od situacije i deklarira.

Zahvaljujemo na razgovoru i želimo Vam svako dobro za božićne i novogodišnje blagdane.

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


11 sij 2015, 16:43
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Božić u Savskoj 66
Hawk je napisao/la:
ovako... iskreno... debatu nisan ni gleda... debata je za zbunjene...
ko prije debata nije znao za koga će glasovati... što reći...? ... ja ga žalin.
za debatu se ne govori ni iz srca ni iz razuma... naštreba se napamet ono što stručnjaci pripreme.
Mora se puno i brzo govoriti i paziti da se ništa ne kaže.

ali Kolindin ćaća nije na konju uletija u crkvu u Baškoj Vodi i srušija oltar... meni je i ovo dosta.
Kolindu Srbi neće moći ucijenjivati s dokumentima o njenom ćaći iz Vojnog arhiva u Beogradu.
Kolindin ćaća nije naredija hapšenje 50000 članova Matice Hrvatske od kojih sad ima dosta živih.


Sa ovim se slazem,unaprijed znas za koga ces glasati,al nije bilo na odmet pogledati kojoj osobi ces dati glas.
Ono sto je Kolinda pokazala u debati ravno je djetetu od 15 godina. Sve nesto rekla kazala, ne zeli o tome i tako to.

A ovo za Josipoviceva oca....stvarno ne znam sta bih rekao. Nidge nisam procitao te podatke, a i to zaista nema nikakve veze sa njegovim sinom.

Primjera radi.... Zgazis nekog autom i tvoju djecu i unucad bi trrbalo zbog toga prozivati nakon 50godina


11 sij 2015, 18:41
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 20 pro 2010, 00:44
Postovi: 150
Lokacija: zagreb
Post Re: Božić u Savskoj 66
Doc77 je napisao/la:
Neznam koga šta ide iz ovog tvog posta Skorpac. Koliko sam ja uspio pohvatati g.Sokol ni nije branitelj a pogotovo nije 100%-ni vojni ratni invalid jer bi dostojanstvenije govorio o svojim suborcima koji su neokrznuti prošli kroz rat i sada se bore da prežive sve ovo za šta se nisu borili (neimaština, zatvaranje firmi, rad bez plaće....) i nisu zbrinuti od države kao branitelji invalidi. Da doćaram Sokolovo neznanje i nerazumjevanje ove situacije evo i primjer. Spominjao je kako su tisuće branitelja poćinili suicid a ne shvaća da je najveći dio tih branitelja bio upravo ta skupina za koju kaže da ni ne postoje, da nisu vrijedni nazivati se braniteljima, branitelji koji su ostali bez posla ili sa poslom ali bez primanja plaće, bez državne skrbi o njima i njihovim obiteljima. Nedostatak poznavanja situacije i oćito nepoštivanje koje je valjda rezultat kućnog odgoja (a možda su se roditelji i trudili oblikovat tu sirovinu u poštenog čovjeka ali im nije uspjelo) je dovelo do ovakvog sirovog vrijeđanja. Kaj se mene tiće, mene nemre svaka šuša uvrijedit pa tako ni on, ali je žalosno da takav lik sa takvim ponašanjem vrijeđa prvenstveno svoje roditelje i obitelj.


Nisam ni ja branitelj. U to vrijeme sam isao drugi osnovne. Ali mene žalosti to koliko smo podjeljeni i koliko se nekolicini ljudi da namazat i zamazat oci s glupostima. Mi smo jadni narod koji se lupa po prsima kad spomene svoju domovinu i drži se za srce a u toj istoj domovini nemožeš svoju dijecu prehraniti nego moraš ići raditi van da bi mogli preživjeti. Rekao sam prije, dok neki dobivaju 25000kuna penzije drugi su svaki mjesec u minusu sve vecim i vecim. I sad će Kolinda doći i rješiti situaciju ( a jadna ona imala je samo 20000eura mjesecnu placu) i svi bumo imali sve!! od posla do novaca i zdravlja i srece!!!

Mene samo zanima koliko ti netko može dati od npr -300000000????? Sad ce nama med i orasi i mlijeko potec ulicama hahahaaha :A27:


11 sij 2015, 23:58
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: Božić u Savskoj 66
Hoće hoće, samo možda bez mlijeka.


12 sij 2015, 00:49
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Božić u Savskoj 66
Zadovoljan sam izborom ptedsjednice. Vrijeme je da kleknemo i bankrotiramo :A25:


12 sij 2015, 09:49
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 28 sij 2013, 14:08
Postovi: 148
Post Re: Božić u Savskoj 66
Hawk je napisao/la:
To nije normalna situacija. U Americi je teško mogao postati senator ili predsjednik netko tko je izbjegao služenje u Vijetnamu, kamoli drugom Svjetskom ratu.

Ne pratiš baš aktivno, ha? Baš je George Bush mlađi optužen da je izbjegao služenje u Vijetnamu i da je čak dezertirao kao rezervist. A eto ga, bio predsjednik dva mandata.
Citat:
Deveteset prve su dečki išli u rat jer su željeli biti časni ljudi, nisu željeli da ih djeca pitaju "Tata, gdje si bio 91." Danas, ispada da nije važno gdje su bili 91., i da nije važno je li netko ostao bez nogu od antifašističke mine ili se pijan s autom razbio u jarak. Svi invalidi, kažu dezerteri na vlasti, trebaju imati jednake naknade, i to nailiazi na dobar prijem u javnosti. Zašto bi jedan Glogoški imao više od nekog tko je ratovao za SAO Krajinu, zapitao se jednom na tribini Documente Bojan Glavašević, što je i pokrenulo ove prosvjede.

Ne pada mi na pamet braniti dotičnog jer je dovoljno sposoban to sam raditi no on to nikad nije rekao. Volio bih da baciš ovdje točan citat što je on rekao.
Citat:
Od onda, mediji bliski vlasti svojski se trude prikazati ciljeve prosvjeda "nejasnima", ili jednostavno slagati kako se prosvjeduje zbog namjere poštenjačine Matića da smanji previsoka primanja ratnim veteranima.

Mislim da su ciljevi i slijepcima postali jasni nakon jučerašnjeg derneka u Savskoj.

Nakon parlamentarne pobjede HDZa očekujem Glogoškog kao ministra branitelja i Klemma kao ministra unutarnjih poslova.


12 sij 2015, 12:31
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 20 pro 2010, 00:44
Postovi: 150
Lokacija: zagreb
Post Re: Božić u Savskoj 66
Spinnaker je napisao/la:
Zadovoljan sam izborom ptedsjednice. Vrijeme je da kleknemo i bankrotiramo :A25:


haha i ja hahaha. Ma nemoguće pa rekla je da bumo bili najbogatija zemlja u EU :lol:


12 sij 2015, 12:34
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: Božić u Savskoj 66
Napokon Predsjednik koji nema partijsku knjižicu. Meni dosta. :A18:


12 sij 2015, 14:03
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 20 pro 2010, 00:44
Postovi: 150
Lokacija: zagreb
Post Re: Božić u Savskoj 66
sjekira je napisao/la:
Napokon Predsjednik koji nema partijsku knjižicu. Meni dosta. :A18:


Tako je! Zato ima Sanaderovu skolu iz prve ruke i Karamarkove končiće da ju može usmjeriti kamo želi. Ipak će ona lupiti sad šakom u stol :D i svi cemo biti sretni! Pazite kaj ću Vam ja sad reci. Sad će godinu danas srat, a kad na parlamentarnim izborima pobjedi HDZ zašutit će ko p..a i radit će manje nogo Josipović jer će joj Karamarko s onim telećim pogledom zabraniti da išta prića i gdje on okom tu ona skokom. haha
I sad će valjda branitelji svi dobiti 25000kn penzije!?!?! I to ne samo oni koji su se borili i invalidi nego svi branitelji i oni koji su se u Njemačkoj borili i Kanadi i Australiji i Argentini jer ona je tu za vas!!

Živjela Hrvatska!! :A02:


12 sij 2015, 14:53
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Božić u Savskoj 66
sjekira je napisao/la:
Napokon Predsjednik koji nema partijsku knjižicu. Meni dosta. :A18:


Svaka cast HDZu da su uspjeli naci takvu osobu u svojim redovima :mrgreen:


12 sij 2015, 18:38
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Božić u Savskoj 66
Spinnaker je napisao/la:
Zadovoljan sam izborom ptedsjednice. Vrijeme je da kleknemo i bankrotiramo :A25:

da... očekivali smo hitne promjene... a ono ništa... :D :D

https://www.facebook.com/video.php?v=77 ... =2&theater

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


12 sij 2015, 20:08
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: Božić u Savskoj 66
Dečki, pa vama baš ništa ne paše! Jeste vi komplicirani. Bilo je , kako je bilo, ne valja. Ima šanse da bude drukčije, ne valja. Kako bi trebalo biti, nitko ne zna, ali bitno da je drukčije od drukčijeg... Ja sam totalno zbunjen, ili možda nisam dovoljno inteligentan da shvatim. Tko god bude gore, mi ćemo, ili bar većina nas, biti dolje. Tko će hrmbati - oni dolje za one gore. Tko će j.... ove dolje - oni gore. Začarani krug je zatvoren i kako god okrenem bit ću je... od ove ili one strane. Nikad do sad nisam ni batina dobio da nisam zaradio, pa ne znam čemu da se nadam kad mi netko nešto obećava. Činjenica je da osobe koje nekog predstavljaju, pred nekim drugim, trebaju imati barem malo kućnog odgoja i pristojnosti, što za naše čelne ljude, nikako ne mogu reći.
Pozdrav svima!


12 sij 2015, 23:14
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Božić u Savskoj 66
evo... ko je bliže... i koga zanima...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


20 sij 2015, 09:29
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Božić u Savskoj 66
Hawk je napisao/la:
evo... ko je bliže... i koga zanima...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


"Ovaj sadržaj je trenutno nedostupan"


20 sij 2015, 10:26
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Božić u Savskoj 66
ne znan kako... meni nije... uredno otvara... ali evo plakat...


Privitak/ci:
10685356_1580971848782215_7027060797812892956_n.jpg
10685356_1580971848782215_7027060797812892956_n.jpg [ 73.69 KIB | Pogledano 19858 put/a. ]

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
20 sij 2015, 11:04
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 77 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan