Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 19 tra 2024, 02:18.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 1421 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 72  Sljedeća
CHAT 
Autor/ica Poruka
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6734
Post Re: CHAT
johnnyboyy1711 je napisao/la:
lex-lutor je napisao/la:
Te informacije ces naci na srpskom forumu jer tamo ima dosta ekipe koja je bila blizu te proizvodnje i to vrlo strucnih ljudi...


Da nisam pobrao ban nakon što sam napisao da sam iz Hrvatske i jel ima tko informaciju o novim zastavinim puškama, možda i bih :)


Ima tamo ljudi koji su aktivni i iz Hrvtaske, pa ih ne baniraju.
Mora da si im jos ponesto napisao, da zacinis poantu, a oni se nadurili, pa su te banirali... :mrgreen: :mrgreen: he, he, he...

Medjutim, ja tamo pogledam povremeno (jednom u dva mjeseca, prosjek), sta ima, i mogu reci da bas nekih velikih znalaca tamo vidio nisam, kvaliteta postova je vrlo niska. Tako da sa baniranjem tamo, nisi bas nesto propustio.

K tome, cijeli forum i web sajt im je na prodaju, ni vlasnik nije bas nesto zainteresiran. Zivotarenje.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


24 lis 2020, 14:32
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: CHAT
jolly je napisao/la:
johnnyboyy1711 je napisao/la:
lex-lutor je napisao/la:
Te informacije ces naci na srpskom forumu jer tamo ima dosta ekipe koja je bila blizu te proizvodnje i to vrlo strucnih ljudi...


Da nisam pobrao ban nakon što sam napisao da sam iz Hrvatske i jel ima tko informaciju o novim zastavinim puškama, možda i bih :)


Ima tamo ljudi koji su aktivni i iz Hrvtaske, pa ih ne baniraju.
Mora da si im jos ponesto napisao, da zacinis poantu, a oni se nadurili, pa su te banirali... :mrgreen: :mrgreen: he, he, he...

Medjutim, ja tamo pogledam povremeno (jednom u dva mjeseca, prosjek), sta ima, i mogu reci da bas nekih velikih znalaca tamo vidio nisam, kvaliteta postova je vrlo niska. Tako da sa baniranjem tamo, nisi bas nesto propustio.

K tome, cijeli forum i web sajt im je na prodaju, ni vlasnik nije bas nesto zainteresiran. Zivotarenje.


Nemam razloga lagat, imam čak negdje kopiju posta. Imao sam jedan jedini post vezan za upit u vezi ZPAP puški. Radi se o https://www.mycity-military.com/ stranici.

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


24 lis 2020, 20:14
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6734
Post Re: CHAT
Ups!
:A00:
Misunderstanding!
Moja greska!
Pretpostavio sam (a pretpostavka je majka svi gresaka), da je ovdje rijec o stranici lorist.
Ocito, nije.
Isprike, s moje strane!

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


25 lis 2020, 00:13
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
Ja sam mislio na ovaj forum:

https://snajperskimetak.org

_________________
Nemoguće je Nemoguće


25 lis 2020, 11:33
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 25 pro 2019, 13:30
Postovi: 726
Post Re: CHAT
jolly je napisao/la:
Ups!
:A00:
Misunderstanding!
Moja greska!
Pretpostavio sam (a pretpostavka je majka svi gresaka), da je ovdje rijec o stranici lorist.
Ocito, nije.
Isprike, s moje strane!

Ima i u forumu Lorist dosta stručnih ljudi , mislim na ljude od struke . Druga je stvar što je forum više mrtav nego aktivan, izgleda da neće dugo iako tako već dugo životare.


25 lis 2020, 13:22
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
johnnyboyy1711 je napisao/la:
lex-lutor je napisao/la:
Te informacije ces naci na srpskom forumu jer tamo ima dosta ekipe koja je bila blizu te proizvodnje i to vrlo strucnih ljudi...


Da nisam pobrao ban nakon što sam napisao da sam iz Hrvatske i jel ima tko informaciju o novim zastavinim puškama, možda i bih :)

Stvarno su te banirali samo jer si iz HR?


25 lis 2020, 21:07
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: CHAT
novo sranje.. nije dobro...


25 stu 2020, 16:55
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6734
Post Re: CHAT
E, svasta!

https://www.novilist.hr/novosti/crna-kr ... fresh=true
Požežaninu našli top “mužar”. Oduzeli mu ga jer ga nije prijavio u zakonskom roku od osam dana
Policijski službenici dovršili su kriminalističko istraživanje nad 69-godišnjakom s područja Požege i utvrdili da posjeduje top “mužar”, a kojeg nije u zakonskom roku od osam dana prijavio nadležnom tijelu kako bi ga registrirao.
Top je izuzet i pohranjen u prostorije policije, dok protiv 69-godišnjaka slijedi optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana.


Privitak/ci:
top-muzar-slika-80656904-717x478.jpg
top-muzar-slika-80656904-717x478.jpg [ 52.59 KIB | Pogledano 18102 put/a. ]

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
29 ožu 2022, 16:35
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 15 ožu 2016, 13:54
Postovi: 112
Lokacija: Rijeka
Post Re: CHAT
Dobro da nije proglašen teroristom !

_________________
Ploviti je potrebno, živjeti nije !


29 ožu 2022, 20:55
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Groff je napisao/la:
Dobro da nije proglašen teroristom !

Stigne. :A00:


29 ožu 2022, 22:08
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 05 tra 2020, 21:16
Postovi: 612
Lokacija: Pakrac
Post Re: CHAT
:D moji požežani se još uvijek naoružavaju za slučaj da turci opet napadnu :A27:


02 tra 2022, 14:36
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
Vide ljudi kako nas j.bu koji imamo legalno,pa oni odlučili imati na crno. :A00:


02 tra 2022, 15:13
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: CHAT
jolly je napisao/la:
E, svasta!

https://www.novilist.hr/novosti/crna-kr ... fresh=true
Požežaninu našli top “mužar”. Oduzeli mu ga jer ga nije prijavio u zakonskom roku od osam dana
Policijski službenici dovršili su kriminalističko istraživanje nad 69-godišnjakom s područja Požege i utvrdili da posjeduje top “mužar”, a kojeg nije u zakonskom roku od osam dana prijavio nadležnom tijelu kako bi ga registrirao.
Top je izuzet i pohranjen u prostorije policije, dok protiv 69-godišnjaka slijedi optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana.

Možda da ovo Jaglac prisajedini PZO u :A13:


02 tra 2022, 15:16
Profil
Civil
Civil

Pridružen/a: 27 vel 2022, 20:12
Postovi: 3
Post Re: CHAT
Pozdrav ekipa!

Streljiva 9x19 nema ni za lijeka. Još početkom 3.mj dalo se nabaviti a sad nula bodova. Kako se snalazite?


07 tra 2022, 13:39
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6734
Post Re: CHAT
pelin je napisao/la:
Pozdrav ekipa!

Streljiva 9x19 nema ni za lijeka. Još početkom 3.mj dalo se nabaviti a sad nula bodova. Kako se snalazite?

Jednostavno.
Nemamo streljanu, od 2019, pa mi je onih pola zadnje kutije, jos u naftalinu

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


07 tra 2022, 14:24
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1036
Post Re: CHAT
Prijeđite na .223 :)


09 tra 2022, 18:43
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 05 tra 2020, 21:16
Postovi: 612
Lokacija: Pakrac
Post Re: CHAT
snalazim se tako da sam od prve devetke koju sam kupio svaki mjesec dva osao u trgovinu i kupio kutiju a kad bi oso na streljanu sljedeci mjesec bi nadoknadio sve sto sam ispucao pa ajde dalje tako da sada imam solidnu kolicinu 9-tke. ista stvar i sa drugim kalibrima koje cesto koristim na streljani tipa 223 i 12ga


09 tra 2022, 23:29
Profil
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2021, 15:17
Postovi: 159
Post Re: CHAT
Ekipo, jel mi neko može svojim riječima komentirati gunove poput CZ TS 2 i CZ Shadow 2 ??
Znam, naravno da postoji sveznajući Internet, al me zanima vaše iskustvo/mišljenje/komentar?

Znam, da su to gunovi za natjecanja, al' me zanimaju karakteristike glavne(mala sila okidanja, kratki povratni hod obrača nakon pucanja,....), te razlika između ta dva guna?

Meni bi trebali samo za streljanu. Znam da postoje i druga rješanja za to mjesto,al me zanima vaše mišljenje??
Koji bi vi izabrali i zašto??

8-)

_________________
dzg


16 tra 2022, 21:53
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6734
Post Re: CHAT
U zadnje vrijeme sklnon sam misljenu da je shadow 2, skoro pa best buy gun, tvornicki, za sportsko streljastvo.
Izuzetno precizan, da bi bio konkurentan u klasicnom streljastvu, a napravljen tako da je ujedno i za IPSC prakticki idealan.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


17 tra 2022, 04:58
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Avatar

Pridružen/a: 18 stu 2010, 22:52
Postovi: 705
Post Re: CHAT
MatijaX je napisao/la:
Ekipo, jel mi neko može svojim riječima komentirati gunove poput CZ TS 2 i CZ Shadow 2 ??
Znam, naravno da postoji sveznajući Internet, al me zanima vaše iskustvo/mišljenje/komentar?

Znam, da su to gunovi za natjecanja, al' me zanimaju karakteristike glavne(mala sila okidanja, kratki povratni hod obrača nakon pucanja,....), te razlika između ta dva guna?

Meni bi trebali samo za streljanu. Znam da postoje i druga rješanja za to mjesto,al me zanima vaše mišljenje??
Koji bi vi izabrali i zašto??

8-)

Koja je namjena kupnje pištolja "za streljnu" i koliko novca misliš potrošiti?
Oba pištolja su natjecateljski modeli. S2 za IPSC divizija produkcija, TS2 za diviziju standard i precizu.
Ima više modela svakog, cijena osnvnog S2 ti je oko 1200-1300€, osnovnog TS2 oko 1500-1600€.¸

Glavna razlika je u mehanizmu okidanja, S2 ima okidač dvostruke i jednostruke akcije, dok je TS2 samo jednostruka akcija. Ako ti pištolj ne treba za samoobradnu i/ili IPSC produkciju, dvostruka akcija nije ni potrebna. Okidanje je lakše kod TS2, reset okidača je također kraći, a samo okidanje čišće. Iako, i kod S2 je tvorničko okidanje dobro, a može se dovesti na zavidnu razinu.

Ostale razlike su duža cijev kod TS2, veći ram kod TS2, S2 ima rail na ramu.

Hvat kod TS2 će odgovarati više osobama koje imaju veću šaku.

Na oba pištolja je relativno lako raditi kojekakve izmjene, a također oba ćeš dosta lagano prodati ako ti dosade.

Osobno, ako je samo "za streljanu" (plinkinig) izabrao bih TS2. Zašto? Jer mi bolje leži u ruci. Imam S2 jer pucam produkciju.

_________________
Put your money where your mouth is.


17 tra 2022, 06:24
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 1421 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 72  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan