Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 13 svi 2024, 02:02.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Migranti/azilanti 
Autor/ica Poruka
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2013, 14:08
Postovi: 677
Lokacija: Petrofsko
Post Migranti/azilanti
Što mislite o gorućem problemu Unije? Kako će se to sve odraziti na ovu našu napaćenu zemlju? Pristižu svaki dan, niti se ne zna koliko ih ima, i to većinom vojno sposobni. Nismo spremni za to.


18 ruj 2015, 17:11
Profil YIM Web stranica
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3590
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Migranti/azilanti
MI da nismo spremni, pa sto to pricas covjece, imamo osiguran smjestaj za 1800 do 3000 imigranata i to ce nam biti vise nego dovoljno.!!!

Ne znam bas da li sam dobro citirao njegovu exelenciju ali tu je negdje, a onda se nekim cudom desi da ti u zemlju upadne 12.000 Ljudi onako slucajno koji se krecu kud koji mili moji ....

Pitajte ljude oko Cepina kako se ponasa ta gomila Kozojeba, smjestili su ih u ex-staracki dom a ovima je prva stvar bila da poskidaju sve do jednog kriza i raspela koji su se nalazili u objektu...treba li jos nesto dodati...

Kada su kao fol registrirani onda dobiju neki tip " Ausweisa " sa kojim se setaju slobodno po mjestu, tebe da pandur zaustavi bez OI globi te sa 500 KN no oni mogu SVE...

Samo jos jedan od dokaza da nama svi mogu srati po glavi do mile volje.

Nasi politicari se smiju ORBANU mjesecima sto dize ogradu..........no vidjet cemo tko ce se zadnji smijati u toj lakrdiji.

Da je po meni svi odgovorni u drzavnim sluzbama bi trebali na sud radi dovodjenja zemlje i gradjana u opasnost, ne mogu se bas sada sjetiti kako se naziva onako strucno ...Hahahhahahah

_________________
Nemoguće je Nemoguće


18 ruj 2015, 17:58
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2013, 14:08
Postovi: 677
Lokacija: Petrofsko
Post Re: Migranti/azilanti
Oni ilegalno prelaze granicu u velikim skupinama i nitko ništa, a još do nedavno da si bilo koju granicu prelazio negdje gdje nije bio prijelaz riskirao bi metak.


18 ruj 2015, 18:05
Profil YIM Web stranica
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Migranti/azilanti
technotronic je napisao/la:
Oni ilegalno prelaze granicu u velikim skupinama i nitko ništa, a još do nedavno da si bilo koju granicu prelazio negdje gdje nije bio prijelaz riskirao bi metak.

Sta su ih trebali pobiti?
Metnut dve 84-vorke i udri?
Tko kaze da ilegalno prelaze granicu? Tko kaze da nemaju papire?
I nemojte se bojati za ovu nasu predivnu i prebogatu zemlju. Kad shvate za dan dva gdje su,provaliti ce u vojarne ,naoruzati se i vrati u Siriju.

Kako je ono Pervan rekao: to zivi u hrvatskoj uopce mu nije zao umrijeti.


18 ruj 2015, 20:08
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2013, 14:08
Postovi: 677
Lokacija: Petrofsko
Post Re: Migranti/azilanti
Spinnaker je napisao/la:
technotronic je napisao/la:
Oni ilegalno prelaze granicu u velikim skupinama i nitko ništa, a još do nedavno da si bilo koju granicu prelazio negdje gdje nije bio prijelaz riskirao bi metak.

Sta su ih trebali pobiti?
Metnut dve 84-vorke i udri?

paaaa,da, tako nekako.... ajd mi reci da je Stari živ bi li oni ovako lunjali Jugoslavijom, kako sada lunjaju njezinim ostacima? I da je gvozdena zavesa još prisutna, bi li šetali Rumunjskom i Bugarskom, ili bi ih upucali čim bi preskočili žicu?


18 ruj 2015, 21:01
Profil YIM Web stranica
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 18 ožu 2011, 12:42
Postovi: 848
Post Re: Migranti/azilanti
Ljudi moji srediti ce nas Isil bez ispaljenog metka. Sve je ovo netko smislio. Od kuda im svima novci?? Navodno su dobili po par tisuća eura samo da idu. PS. Ne pucajte po streljani više. Kupujem 7,62 x 39 i 7,9 streljivo. Imam oružni list za oba kalibra.


18 ruj 2015, 22:08
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3590
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Migranti/azilanti
Iggy je napisao/la:
Ljudi moji srediti ce nas Isil bez ispaljenog metka. ....


REko bi moj prijatelj : Ratovi se dobivaju " kur*em " , vidite kako su Sipci sjebali Srbe na Kosovu, namnozili se u roku 20g exponecijalno i sada im ovi mogu puhati. Tako ce biti i sa Njemackom, vec sada im Turci drze dobar dio Businessa, a nemojmo zaboraviti da se povijest ponavlja, samo se glumci mjenjaju !

_________________
Nemoguće je Nemoguće


18 ruj 2015, 23:40
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: Migranti/azilanti
Koliko poznajem materiju, upitno je, no kad negdje izbije rat, pravila su manje više jednaka. Žene, djeca, starci, invalidi... Maknuti na koliko je moguće sigurno podučje. Vojno sposobni, odabrati stranu!
Kako se zove vojno sposobna osoba koja migrira pred ratom, jer mu se ne želi priključiti, usprkos pozivu? Ispravite me ako griješim, no to je dezerter. Postupanje prema dezerterima u ratu, poznato je već stoljećima. Na stranu sranja o ratnom pravu, ljudskim pravima.....
Interesantan slučaj je da oni ne traže pomoć, već samo žele stići u bogate zemlje. Američka politika, kako ekonomski oslabiti EU. Svi ratovi u povijesti, vodili su se zbog ekonomskih razloga. Sve zemlje koje su ekonomski ugrožene izbjeglicama, ne mogu točno reći koliko je članica NATO-a, ako nisu u stanju, makar i pod okriljem NATO-a smiriti jedan jebeni rat, nisu za drugo nego da ih netko asimilira.
Nemam ništa protiv ljudi, meni nisu ništa krivi, no oni ne mogu očekivati da će netko drugi riješiti njihove probleme. Rješavanje takvih sranja, ima svoju cijenu i ona nije mala, no i mi smo platili svoju i nikoga nije bilo briga. Tim ljudima, ne treba davati humanitarnu pomoć, treba ih naoružati, obučiti i deportirati natrag, da sami rješavaju svoje probleme. Ne vrijedi hraniti gladnog, jer on će sutra ponovo biti gladan, treba ga naučiti da sam sebe prehranjuje.
Mi naravno, sami sebi kompliciramo život, a ujedno ga i njima zagorčavamo. Popisujemo te ljude. Tko i zašto? Oni ne razumiju što ih se pita, nešto odgovaraju, što mi nismo u stanju ponoviti, a kamoli zapisati, a mi to ponosno zapisujemo kao njihovo ime. Je li Abu Husa MUsa rekao svoje ime ili pitao za posao u upravi vodovoda, potpuno je svejedno, bitno da mi potrošimo tone papira i tonera, sve zapišemo, iako to ako netko i bude ikad čitao, neće razumjeti, a mi smo sretni jer smo obavili ogroman, beskoristan posao!


19 ruj 2015, 00:27
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 18 ožu 2011, 12:42
Postovi: 848
Post Re: Migranti/azilanti
Slažem se, slabo i nejako ok. Ali vojno sposobni nazad i pušku u ruke. Nema od ovoga ništa.


19 ruj 2015, 06:11
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Migranti/azilanti
Iggy je napisao/la:
Slažem se, slabo i nejako ok. Ali vojno sposobni nazad i pušku u ruke. Nema od ovoga ništa.

Isto kako smo i mi svoje vracali iz Minken bojne u slavoniju i dalmaciju?


19 ruj 2015, 07:46
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 18 ožu 2011, 12:42
Postovi: 848
Post Re: Migranti/azilanti
Najmanje pola ih je vojno sposobno, ne znam kako mogu bježati. A terorista među njima pitaj Boga koliko. Ne piše nam se dobro, čekaj da otkriju Dalmaciju pa promijene rutu. Neće ih se sumporom istjerati.


19 ruj 2015, 11:54
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: Migranti/azilanti
Ući u Višegrasku skupinu i profitirati na svim razinama pa i sigurnosnoj.. EU će se svejedno raspasti.


19 ruj 2015, 15:22
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Migranti/azilanti
sjekira je napisao/la:
.. EU će se svejedno raspasti.

Rijeci ti se pozlatile. Za premijera cu te predloziti na iducoj sjednici.


19 ruj 2015, 16:52
Profil
Brigadir
Brigadir
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2009, 18:15
Postovi: 4074
Post Re: Migranti/azilanti
https://www.facebook.com/priznajem.HRVA ... 878430677/

_________________
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....


19 ruj 2015, 22:04
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Migranti/azilanti
Papilon je napisao/la:
https://www.facebook.com/priznajem.HRVATsam/videos/883170878430677/

sta je pjesnik htio reci ovim videom?
Da bu taj djecak rezao vratove? Il da dolje rezu vratove?


19 ruj 2015, 22:50
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2013, 14:08
Postovi: 677
Lokacija: Petrofsko
Post Re: Migranti/azilanti
da mali ima položen tatin tečaj za đelata... ako mu se netko u školi zamjeri, cijela škola ode kabummm


20 ruj 2015, 08:07
Profil YIM Web stranica
Brigadir
Brigadir
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2009, 18:15
Postovi: 4074
Post Re: Migranti/azilanti
http://www.dragovoljac.com/index.php?op ... &Itemid=33

_________________
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....


21 ruj 2015, 19:16
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Migranti/azilanti
Papilon je napisao/la:
http://www.dragovoljac.com/index.php?option=com_content&view=article&id=33553:jeli-trei-svjetski-rat-ve-poeo-i-u-europi-u-siriji-je-ve-u-tijekuta-zemlja-je-prava-klaonica-krana-&catid=39:damir-kalafatic&Itemid=33


http://www.index.hr/vijesti/clanak/gdje ... 43109.aspx

ima list i drugu stranu


22 ruj 2015, 11:43
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3590
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Migranti/azilanti
Mi smo bas zanimljiv narod ?????

Sada je jako bitno gdje je bila Kolinda kada se dilalo oruzje za Siriju, sigurno je ekipa koja dila to oruzje dala prije oglas sto misli i kako misli jer im je uzasno vazno misljenje javnog mijenja...Sere mi se od Vojkovicevih clanaka kao i od njegove pristranosti...

Kada smo vec toliko "potentni" zasto onda malo ne prozovemo sve nase danasnje VELIKE prijatelje zasto nam nisu dozvolili 90-h godina da se branimo i naourazamo nego su nam uveli embargo...Bas je cool ova politika EU, sa jedne strane seru o osnovnim ljudskim pravima na zivot, a sa druge strane ipak im je draze uvaliti embargo i metak prodavati po 3 Marke umjesto po 20-Pfeninga...

Volim nas Hvrate, valjda nema naivnije nacije od nas na planeti zemlji, a uz to jos imamo i pamcenje kao zlatna ribica...!

_________________
Nemoguće je Nemoguće


22 ruj 2015, 12:15
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: Migranti/azilanti
Spinnaker je napisao/la:
Papilon je napisao/la:
http://www.dragovoljac.com/index.php?option=com_content&view=article&id=33553:jeli-trei-svjetski-rat-ve-poeo-i-u-europi-u-siriji-je-ve-u-tijekuta-zemlja-je-prava-klaonica-krana-&catid=39:damir-kalafatic&Itemid=33


http://www.index.hr/vijesti/clanak/gdje ... 43109.aspx

ima list i drugu stranu



index.hr dovoljno rečeno

Klaun je u maniri pravog hrvatskog novinara postavio tezu bez jednog dokaza utemeljenog na činjenicama.
Što god mislili o NATO savezu, uključujući i mene, Savez sa konkretnom pričom nije imao veze.

RH je prodala oružje Kataru koji sponzorira niz terorističkih agencija. (Točka.)
Što bi Milanović rekao "Amerikanci tražili mi poslušali." tim riječima.

http://www.jutarnji.hr/kako-mocni-katar ... -/1221655/
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/35 ... tskoj.html
http://www.vecernji.hr/svijet/hrvatsko- ... aku-931205

...


22 ruj 2015, 13:50
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 23 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan