Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 19 tra 2024, 05:14.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???? 
Autor/ica Poruka
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ????
Mozda sada zvucim jako cudno ali malo sam kopao po netu da vidim snimke svega ovoga sto se dogodilo u Parizu i nesto mi se ne slaze sa zdravom logikom ??

Uvijek ali bas UVIJEK netko nesto snimi ili slika netom nakon sto se dogodi nesto slicnog, sve dostupne snimke , barem koje sam ja nasao na netu, sadrzavaju u kadrovima specijalce u punoj opremi, sto je naravno prakticno nemoguce, pogotovu ako se problem dogodi na vise mjesta u isto vrijeme ?

Gdje su kadrovi panike, zrtava, itd..itd...nemoguca je opca cenzura, uvijek bi nesto ostalo...i uvijek ima onih dovoljno ludih da snimaju tudju nesrecu pa je stave na net...???

U cemu je stos, nesto ne stima ???

_________________
Nemoguće je Nemoguće


29 stu 2015, 14:17
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2013, 14:08
Postovi: 677
Lokacija: Petrofsko
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
to je istina da uvijek svi snimaju, i ako stvarno ne postoje neki filmići, onda je tu nešto čudno.... usput da dodam da ja nikad ne snimam, jer nemam ni kameru na mobitelu, koristim ga kao obični telefon


29 stu 2015, 15:42
Profil YIM Web stranica
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
A sjecate li se kako su mediji prenosili rat nekad.Sjecate li se direktnih prenosa borbi iz Temisvara kada je Causesku padao?Jedan kanal drzavne tv je prenosio cijeli dan.Sjecate li se prvih americkih napada na Bagdad 91ve, kad su isto bili direktni prenosi spektakularnih nocnih napada,snimaka iz domovinskog rata?Sjecate li se fanaticnih novinara cnn-a i drugih kuca koji su donosili snimke sa naj zescih bojista.Vidite li danas i u zadnjih 15 ak godina takve snimke sa bezbrojnih ratova diljem svijeta?Ne.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


29 stu 2015, 19:40
Profil Web stranica
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
Bilo kako bilo, nesto nije u redu, drugi problem je sto je google kao najmasovnija trazilica pod stalnim nadzorom i izbacuje iz prikaza pojmove koje koje administracija naredi u odnosu koji ste upit upisali u trazilicu, to znam provjereno posto su neki od kolega pisali slicne module za koje se na kraju ustanovilo da ce biti koristeni upravo na Googlu.

Vec je bilo pokusaja za pokretanje neovisnih trazilica ali ovi imaju dovoljno novaca da otkupe sve sto bi im mogla biti prijetnja ili konkurencija, posljedica je CENZURA interneta koja eksponencijalno raste od 11-SEP-2001. Osim toga dosli smo u fazu da nas jebena trazilica tipa Google prisiljava da prihvatimo izjavu o privatnosti kojom si daju pravu da skupljaju podatke koje oni zele ako zelimo nastaviti sa radom. ( dovoljno je obrisati cijeli History-totalno i sve cookie pa sve radi OK )

Internet se danonocno filtrira i ostaje dostupan sadrzaj za koji " NETKO " misli da je podoban a sve ostalo se brise iz meta tagova i DNS severa. Tj. sadrzaj ostaje na serverima ali Vi kao korisnici necete moci do njega bez tocne IP adresse jer vam je trazilica nece izbaciti kao trazeni pojam.

Neke zemlje u EU su krenule sa idejom o zamjeni CISCO opreme koja se nalazi na >95% lokacija jer se sumnja da su ameri ostavili "backdoor" radi direktnog pristupa informacijama...

Stvar postaje jos i gora jer nove generacije imaj program u glavi da je stvarnost samo ono sto postoji na internetu a ono sto ne postjoji nije se niti dogodilo, situacija se definitivno razvija u krivom smijeru ali jako malo ljudi je toga svijesno a masa ne shvaca upozorenja ozbiljno.

_________________
Nemoguće je Nemoguće


29 stu 2015, 20:08
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 05 pro 2010, 21:19
Postovi: 156
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
Naš Milanče nedavno s Warghom baš pohodio CISCO,još je sa Lakomcem preko direktne linije održao konferenciju,rek'o je da ovi imadu lijepe kompjutore i da će uzeti jednog i njemu.Ovaj se kiselo smijao a mali Mrmas je vik'o da mu donese silikona iz Doline jer treba zadihtati tuš kabinu.
Uglavnom,nebi bilo čudno da smo već korisnici CISCO-a.


30 stu 2015, 09:35
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
John Moses je napisao/la:
.....,nebi bilo čudno da smo već korisnici CISCO-a.


Korisnici smo vec godinama jer su njihovi Routeri, Switchevi pojam kvalitete i stabilnosti u radu, kao sto rekoh cijeli svijetski internet lezi na vise od 90% Cisco opreme.... :A14:

_________________
Nemoguće je Nemoguće


30 stu 2015, 09:57
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:11
Postovi: 496
Lokacija: Zagreb
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
http://www.telegram.hr/politika-krimina ... -u-parizu/

Tko zna danas je svasta moguce?


01 pro 2015, 13:03
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 28 sij 2013, 14:08
Postovi: 148
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
Snimki ima, no:

1. Kad je frka malo tko ide snimati, većina panično bježi. Ili mislite da je pametnije uzeti mobitel i slikati majstora kako te ubija?
2. U masovnim medijima postoji određena doza autocenzure upravo zato jer objavom takvih snimki se ide na ruku terorista - sije se strah. (naravno, ne pridržavaju se svi toga)
3. Tko voli gledat takve snimke ima ih dosta na Internetu. Ja sam svojedobno pratio snimke iz Sirije jer mi je bilo zanimljivo. Sve dok nisam naletio na par snimki koje su mi doslovno zgadile život u sekundi (recimo pogodak RPGa u tenk u kojem nakon toga eksplodira streljivo te ljudi zapaljeni trče okolo). Ekipa iz SA doslovno stavlja GoPro kamere na cijev tenka te imaš full HD snimke na netu.


21 pro 2015, 16:30
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
mirkof je napisao/la:
3. Tko voli gledat takve snimke ima ih dosta na Internetu. Ja sam svojedobno pratio snimke iz Sirije jer mi je bilo zanimljivo. Sve dok nisam naletio na par snimki koje su mi doslovno zgadile život u sekundi (recimo pogodak RPGa u tenk u kojem nakon toga eksplodira streljivo te ljudi zapaljeni trče okolo). Ekipa iz SA doslovno stavlja GoPro kamere na cijev tenka te imaš full HD snimke na netu.


Onda očito nisi bio na Kaoticu, kada ti se zgadilo ovo sa tenkom.


22 pro 2015, 12:40
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
Bit je u tome da Google cenzurira ono sto ja trazim, tj. netko si je dao za pravo da filtrira rezultate pretrage i odlucuje o tome sto je javnosti bitno a sto nije !! U tome je VELIKI tj. najveci problem....Danas Praiz a sutra ce biti nedostupni podaci o akcijama tkz. EU-vojske kada se bude obracunavala za NEISTOMISLJENICIMA unutar zemalja EU.

Cini mi se da ce Staljin biti mala beba za igre koji nam ovi spremaju ???

_________________
Nemoguće je Nemoguće


22 pro 2015, 13:26
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: Terorizam u Parizu - gdje su slike, filmovi i slicno ???
Www.kaotic.com

Nema cenzure,a tko ima zeludac nek gleda


23 pro 2015, 16:09
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 11 post(ov)a ] 

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan