Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 14 svi 2024, 20:27.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
OBLJETNICA OLUJE!! 
Autor/ica Poruka
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 571
Lokacija: Vidovice
Post OBLJETNICA OLUJE!!
Svim članovima foruma (posebno braniteljima) želim Sretnu obljetnicu Oluje, akcije koja je uz operaciju Bljesak dovela do sloma sna o velikoj srbiji! Onima koji su položili život za slobodnu Hrvatsku želim da počivaju u miru!!

P.S. - komšijama želim sretnu obljetnicu traktorijade!! :A18:

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


04 kol 2016, 08:23
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
O neeeeeeeeee moze to tako...prvo smo se trebali izviniti cetnicima zato sto smo ih protjerali sa nase zemlje, zatim poljubiti u guzicu Yusipovice, Pusice, i ostale ljubitelje REGIONA a na kraju cemo im jos i ratnu odstetu morati platiti za sve troskove koje su imali seobom, okupacijom a red bi bito da platimo i municiju koju su potrosili pucajuci i granatirajuci hrvatsku, jer da se mi nismo bunili tih troskova ne bi ni bilo....

Jadna nam majka, sto ce tek ovi iz EU da nam naprave kroz nekoliko godina...

_________________
Nemoguće je Nemoguće


04 kol 2016, 09:23
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 571
Lokacija: Vidovice
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
lex-lutor je napisao/la:
O neeeeeeeeee moze to tako...prvo smo se trebali izviniti cetnicima zato sto smo ih protjerali sa nase zemlje, zatim poljubiti u guzicu Yusipovice, Pusice, i ostale ljubitelje REGIONA a na kraju cemo im jos i ratnu odstetu morati platiti za sve troskove koje su imali seobom, okupacijom a red bi bito da platimo i municiju koju su potrosili pucajuci i granatirajuci hrvatsku, jer da se mi nismo bunili tih troskova ne bi ni bilo....

Jadna nam majka, sto ce tek ovi iz EU da nam naprave kroz nekoliko godina...


Lex isprika ne dolazi u obzir, kad se oni ispričaju za Vukovar, Škabrnju, za sve zločine koje su napravili ni onda isprika ne dolazi u obzir! Poturčeni vlasi kojima je mjesto u beogradskom pašaluku ima da kao ovce pasu travu a naši političari da su imalo pametni nikad ne bi ušli u tu tvorevinu koju nazivamo eu, a što se srbije tiče nikad neće biti veća niti bi ikad trebala ući u eu!!!

Ja da se nekom ispričam što su u mom selu u kojem živim pobili i masakrirali goloruk narod, većinom stare bake i one koji su ostali kod kuće to nitko neće doživjet od mene, da se ispričam što su mi ubili dva rođaka i ujaka!!

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


04 kol 2016, 09:36
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 21 srp 2016, 02:28
Postovi: 71
Lokacija: Split
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Ovi naša komunistička/partizanska/četnička trenutna vlada najsritnija bi bila kad bi se vratila yuga i socijalizam ali oni su moderni pa neće nego se ispričat srbima šta smo se branili

_________________
Sam kujem svoju sreću/oružje.


04 kol 2016, 10:18
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 571
Lokacija: Vidovice
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
To što je naša vlada nesposobna je njihov a i naš problem! Oni moraju shvatit da isprike nema niti će je ikada biti!

Zašto da se mi ispričavamo i nekome opravdavamo što smo branili svoje, bili smo napadnuti i u tim okolnostima nismo se mogli i nismo se htjeli prepustiti sudbini nego smo uzeli oružje u ruke i branili se do posljednjeg metka!

Mi Hrvati trebamo biti ponosni što nismo niti u jednom teškom i sudbonosnom trenutku pokleknuli, kada nam je bilo najteže išli smo dalje i uz veliku žrtvu smo izborili to što sada imamo slobodnu Hrvatsku!

Da nije bilo hrabrih branitelja (koji su danas marginalizirani i koji su na tzv. listi za odstrel jer ih traže komšije) i njihove žrtve ne bi ni imali slobodnu Hrvatsku!

Kažu da je povijest učiteljica života, a naša povijest je takva da nikada nismo pokleknuli, nismo pokleknuli pred turcima a da pokleknemo pred komšijama, srce i ljubav prema domu nas je vodila da se ne prepustimo sudbini i nikada nas neće nitko izbrisat sa lica zemlje!!

Toliko od mene za sada!

LP

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


04 kol 2016, 10:47
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Mislim da svi na ovom forumu kuze jako dobro sto ti govoris, kuze i oni koji po zadatku moraju pratiti svaki post koji se objavi no pitanje je samo jedno? DA LI RAZUMIJU PROBLEM ili smiju li razumjeti ?

Sve dok imas vladu i politicare koji po SVOJE misljenje moraju ici izvan RH mi smo izgubljen slucaj, bez muda i ponosa bez hrabrosti i srca to su nasi politicari, no valjda takve i zasluzujemo sto je vise nego ocito, na prosvjed protiv pederluka izadje 20.000 ljudi, dok protiv dizanja poreza, ovrha, radnickih prava ne uspijemo skupiti 1000...Tako nam i treba.

_________________
Nemoguće je Nemoguće


04 kol 2016, 12:00
Profil
Cinker - bojna
Cinker - bojna

Pridružen/a: 26 lip 2010, 16:51
Postovi: 964
Lokacija: Sesvete
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
PUNISHER1987 je napisao/la:
Da nije bilo hrabrih branitelja (koji su danas marginalizirani i koji su na tzv. listi za odstrel jer ih traže komšije) i njihove žrtve ne bi ni imali slobodnu Hrvatsku!
LP


Bojim se da ulaskom srbije u e.u. nece dobro zavrsiti. Sto po nas sto po njih. Mislim na e.u. uhidbene naloge.


04 kol 2016, 15:45
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 18 ožu 2011, 12:42
Postovi: 848
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Moj stav je da treba HITNO pobjeći iz EU, ništa mi od toga nemamo. Da imamo bolje i vrijednije političare bila bi druga priča, ovako klinac.


04 kol 2016, 16:31
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Pridruzujem se cestitkama godisnjice Oluje i popratne traktorijade,svim gradjanima Hrvatske,svim Hrvatima ,a posebno braniteljima.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


04 kol 2016, 17:18
Profil Web stranica
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 571
Lokacija: Vidovice
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Spinnaker je napisao/la:
PUNISHER1987 je napisao/la:
Da nije bilo hrabrih branitelja (koji su danas marginalizirani i koji su na tzv. listi za odstrel jer ih traže komšije) i njihove žrtve ne bi ni imali slobodnu Hrvatsku!
LP


Bojim se da ulaskom srbije u e.u. nece dobro zavrsiti. Sto po nas sto po njih. Mislim na e.u. uhidbene naloge.


Ma srbiji treba dopustiti jedino ulazak u stvar materinu, kakva eu i kakvo li sto!? Mi nase branitelje netrebamo i nesmijemo predavati da im neki komsija preko Drine sudi zato sto su branili svoje! Domovinski rat je bio vrijeme kada su Hrvati bili primorani prekovati plugove u oruzje i obraniti svoje jer tudje nam nije ni trebalo!

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


06 kol 2016, 13:04
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
PUNISHER1987 je napisao/la:
Spinnaker je napisao/la:
PUNISHER1987 je napisao/la:
Mi nase branitelje netrebamo i nesmijemo predavati da im neki komsija preko Drine sudi zato sto su branili svoje! Domovinski rat je bio vrijeme kada su Hrvati bili primorani prekovati plugove u oruzje i obraniti svoje jer tudje nam nije ni trebalo!


Dobro govoris no problem je u tome sto smo mi valjda jedini toliko glup narod koji je rat izgubio iako je u svim borbama pobijedio. Kada bi mi bili slozni kao srbi EU ne bi imala muda da nas zajebava za svaki zarez, imali bi ZERP, banke bi bile u vlasnistvu drzave i nasi generali bi bili heroji protiv kojih se ne bi smjelo zucnuti.

Usporedi malo samo prosvjede kada su nase generale prodavali u Haag sa slicnim dogadjanjem u srbiji, mislim da ti je odmah sve jasno. Diuplomacija im je jaca i bolja barem 30 puta od ovih nasih podrepasa koji ne govore ni materinji jezik kako spada a kamoli Engleski ili Francuski. Bez obzira na trendove engleskog jezika ako i danas u diplomaciji ne znas tecno francuski smatraju te seljacinom.

_________________
Nemoguće je Nemoguće


06 kol 2016, 21:10
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 571
Lokacija: Vidovice
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Ma sve je to meni jasno, ali kao pojedinac nista sam ne mogu napraviti! Sinoc gledam vijesti i ostajem sokiran, Thompson dobio prekrsajnu prijavu zbog stoljetnog pozdrava, clan IX. BOJNE HOS-A RAFAEL VITEZ BOBAN takodjer prijavu zbog pozdrava i pjevanja domoljubnih pjesama, mladi pale cetnicku zastavu (steta sto je samo zastava)!!

Onaj cetnik zapali i Hrvatsku i zastavu ove drzavne tvorevine koju nazivaju eu (svi znate na koga mislim) pa mu nitko nista ne moze!

P.S. - pupovac ako ti se ne svidja u Hrvatskoj idi braci preko Drine pa tamo zali, MI trebamo slaviti Oluju a ne tugovati, djubre jedno trofazno!!

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


07 kol 2016, 10:23
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Najgore od svega je, što ljudi koji su ostavili svoje zdravlje, i vrijeme koje su mogli provesti sa svojim obiteljima, danas postavljaju pitanje: "Je li vrijedilo"?
Svatko od nas ima svoj odgovor i nije ga bitno izreći glasno, no ako takav crv sumnje ipak postoji.... Katastrofa!


07 kol 2016, 19:26
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
PUNISHER1987 je napisao/la:
Lex isprika ne dolazi u obzir, kad se oni ispričaju za Vukovar, Škabrnju, za sve zločine koje su napravili ni onda isprika ne dolazi u obzir! Poturčeni vlasi kojima je mjesto u beogradskom pašaluku ima da kao ovce pasu travu a naši političari da su imalo pametni nikad ne bi ušli u tu tvorevinu koju nazivamo eu, a što se srbije tiče nikad neće biti veća niti bi ikad trebala ući u eu!!!

Ja da se nekom ispričam što su u mom selu u kojem živim pobili i masakrirali goloruk narod, većinom stare bake i one koji su ostali kod kuće to nitko neće doživjet od mene, da se ispričam što su mi ubili dva rođaka i ujaka!!


Ja se ipak ispričavam... ali na ovaj način:

ISPRIČAVAM SE
svima onima kojima nismo bili u mogućnosti pomoći u obrani od srpskočetničkih hordi i kome nismo uspjeli spasiti živote riskirajući vlastite jer nam okolnosti to nisu dozvoljavale, najviše se ispričavam Tebi moj narode što nismo odradili posao do kraja pa sad moraš trpjeti ovakva sranja i uvrede u vlastitoj zemlji. Da, ISPRIČAVAM SE…

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


08 kol 2016, 21:40
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
lex-lutor je napisao/la:
O neeeeeeeeee moze to tako...prvo smo se trebali izviniti cetnicima zato sto smo ih protjerali sa nase zemlje, zatim poljubiti u guzicu Yusipovice, Pusice, i ostale ljubitelje REGIONA a na kraju cemo im jos i ratnu odstetu morati platiti za sve troskove koje su imali seobom, okupacijom a red bi bito da platimo i municiju koju su potrosili pucajuci i granatirajuci hrvatsku, jer da se mi nismo bunili tih troskova ne bi ni bilo....


ISPRIČAVAM SE
svima onima kojima nismo bili u mogućnosti pomoći u obrani od srpskočetničkih hordi i kome nismo uspjeli spasiti živote riskirajući vlastite jer nam okolnosti to nisu dozvoljavale, najviše se ispričavam Tebi moj narode što nismo odradili posao do kraja pa sad moraš trpjeti ovakva sranja i uvrede u vlastitoj zemlji. Da, ISPRIČAVAM SE…

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


08 kol 2016, 21:43
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 01 vel 2011, 22:20
Postovi: 571
Lokacija: Vidovice
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
Hawk ja prihvaćam tvoju ispriku ali znaš li kakva je muka kad svaki dan moraš prolaziti pored komšija na putu do posla i natrag, bio sam premlad da bih sudjelovao u obrani i sad žalim jedino što se nisam ranije rodio?! Svaki branitelj ili civil koji je poginuo u Domovinskom ratu je dao ono najvrjednije (svoj život) i kako i na koji način se ispričati komšijama! Srce i duša me boli kad vidim što se sada događa sa braniteljima, ti ljudi su istinski heroji a ne tek neke obične osobe koje treba marginalizirati i predavati da im se sudi samo zato što su branili svoje!!

_________________
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.


09 kol 2016, 08:13
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: OBLJETNICA OLUJE!!
PUNISHER1987 je napisao/la:
..... koje treba marginalizirati i predavati da im se sudi samo zato što su branili svoje!!


To je uvijek u zivotu tako ako posao ne zavrsis do kraja..

_________________
Nemoguće je Nemoguće


09 kol 2016, 09:15
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 17 post(ov)a ] 

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan