Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 28 ožu 2024, 11:07.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Ja vs Policija 3:0 
Autor/ica Poruka
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 3:0
U demokraciji...vladavini prava... valjda iz objektivnih razloga s fizičkim dokazima se nekog osuđuje....ili mi ipak i dalje živimo u Jugoslaviji...čak i tamo je bilo granica

Ljudska civilizacija je povijest nasilja....to nasilje je većinom se širilo od vrha prema dnu piramide...kako to da u miru si nesposoban za oružje A u ratu odjednom nisi...nije li to licemjerno...

Recimo da ovim iz komisije se nešto desi i hitno triba donirati krv...onda im ta krv od donora kojeg su iz subjektivnih razloga odbili nebi smetalo...

Ja bi u Ustav uveo samo još jednu sitnu stvar... onaj tko je "nesposoban" za oružje u miru... automatski je oslobođen bilo kakve vojne obveze u ratu....sve ostalo je LICEMJERNO

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


15 pro 2018, 13:52
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: Ja vs Policija 2:0
Ako je netko nesposoban za oružje, ne znači da je nesposoban i za metak! :A13:


15 pro 2018, 23:01
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: Ja vs Policija 2:0
pa nije bas licemjerno, makar u nedostatku rata.
Recimo onaj ko je zbog prigovora savjesti odradio civilno sluzenje vojnog i izbjegao pravo sluzenje vojske, taj kasnije nije mogao dobiti nabavnu dozvolu za lovacko ili sportsko. Znam nekoliko primjera.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


16 pro 2018, 07:39
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 2:0
jolly je napisao/la:
pa nije bas licemjerno, makar u nedostatku rata.
Recimo onaj ko je zbog prigovora savjesti odradio civilno sluzenje vojnog i izbjegao pravo sluzenje vojske, taj kasnije nije mogao dobiti nabavnu dozvolu za lovacko ili sportsko. Znam nekoliko primjera.
Ja sam svoje odradio u 53.Bojna MDP:)
Ja nemam prigovor savjesti nego LOGIKE

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


16 pro 2018, 11:06
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: Ja vs Policija 2:0
Istina. Ja ipak znam nekoliko primjera koji su civilno služili vojni rok, a danas imaju dozvole za oružje. Svakakvih primjera ima, a njihova različitost bitno narušava sliku o pravima i obavezama u našoj zemlji.
Veliki pozdrav!


17 pro 2018, 00:56
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 2:0
prije 15 dana poslao treću žalbu:(...u prvi petak ovog svibnja zvao unutarnju kontrolu MUP-a u Zagreb..rekli da pošaljem papire...da smo normalna država u trećem riješenju ima temelja za podizanje tužbe radi kleveta i laži...Ali nismo.

Iskreno...volio bi da treća žalba ne prođe tako da mogu ići na sud:).više nije stvar dozvole nego principa...moram viditi kako se podnosi ustavna tužba:)...u sva tri riješenje bilo je povrede ustava

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


20 svi 2019, 23:39
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Ja vs Policija 2:0
Kako je krenulo doci ces ti i do 15-e zalbe....svaka se rjesava cca 6 mjeseci pa ti pjevaj....NHF ali mislim da je netko odlucio NEGATIVNO i tako ce ostati, dok se ne preselis na podrucje druge PU ili taj netko ne ode u mirovinu ..

_________________
Nemoguće je Nemoguće


23 svi 2019, 22:06
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 2:0
lex-lutor je napisao/la:
Kako je krenulo doci ces ti i do 15-e zalbe....svaka se rjesava cca 6 mjeseci pa ti pjevaj....NHF ali mislim da je netko odlucio NEGATIVNO i tako ce ostati, dok se ne preselis na podrucje druge PU ili taj netko ne ode u mirovinu ..
Sad je stvar principa:)...

Glavno da grmi...dobar je i črni smodnik...

Sent from my CPN-L09 using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


25 svi 2019, 20:48
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 2:0
jutros stiglo...ali bio na poslu pa tek maloprije otvorio...očekivao od unutarnje kontrole,kad ono riješenje na žalbu...ovaj put nakon 45 dana...ipak institucije mogu raditi svoj posao KAD ŽELE.
Niti jedan drugi ishod nije ni mogao biti...POZITIVNO :)..po treći put...eto nek moderator promijeni u 3:0...sljedeće sedmice bi tribalo stići od unutrašnje kontrole riješenje

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


29 lip 2019, 00:04
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 3:0
Ove sedmice mi stiglo od unutarnje...ali po zakonu oni su tražili da lokalna policija izjasni....tako da ovi koji stvaraju probleme ujedno su ti koji su poslali odgovor.... očekivano...su sebe branili da je sve ok...sad se žalim na taj njihov odgovor.... onda će žalbu rješavati Zagreb... unutarnja

Inače sam zvao ove koji rješavaju...žalbu na rješenje...VRLO LJUBAZNA gospođa Nataša...s njom skoro po ure razgovarao...postoje dvije opcije ili će mi dati dozvolu...ili će žalbu uvijek biti pozitivno riješene....Ali nažalost oni nemaju ovlasti da prisile ispunjavanje žalbe....tako da ovi iz županije to znaju i namjerno će ovo raditi...Čak rekao da mi sljedeći put negativno odgovori...da mogu ići na sud...ali ona rekla da ne može...u slučaju kršenja zakona mora pozitivno odgovoriti...A načelnika meni odgovori da je po njima sve ok...made by croatistan

BANANA CIRKUS OD DRŽAVE:(

Sent from my CPN-L09 using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


07 srp 2019, 12:14
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 3:0
evo maloprije pročitao rješenje od unutarnje kontrole...po njima kao nije bilo povrede postupka...ali su naveli da mi je odobrena nabavna po novom zakonu...da me se riješe...dali mi dozvolu...ali ujedno....eto...konačni rezultat je 4:1

vuk sit a ovce na broju

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


25 ruj 2019, 21:49
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: Ja vs Policija 3:0
Sta sad planiras kupiti?

Inace sad bi napokon i naslov trebalo promijeniti: vise nije "VS-versus policija", na kraju su decki i komisija bili korektni.
Naslov promijeniti mozda u nesto kao - "moj put do nabavne dozvole".

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


26 ruj 2019, 05:40
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 24 sij 2017, 10:51
Postovi: 107
Post Re: Ja vs Policija 3:0
jolly je napisao/la:
Sta sad planiras kupiti?

Inace sad bi napokon i naslov trebalo promijeniti: vise nije "VS-versus policija", na kraju su decki i komisija bili korektni.
Naslov promijeniti mozda u nesto kao - "moj put do nabavne dozvole".
Kako vi hoćete...meni svejedno:)

Sent from my CPN-L09 using Tapatalk

_________________
GUN CONTROL isn't about guns, it's about CONTROL


26 ruj 2019, 13:21
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 33 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan