Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 17 svi 2024, 20:37.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Pucnjava - Beč 
Autor/ica Poruka
Online
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Pucnjava - Beč
Ponekad razmišljam koliko sam blagoslovljen što imam oružje.

Da je jedan bio naoružan od ovih koji su snimali s balkona, sve bi bilo gotovo za par sekundi.

Zato, nek je prsluk spreman, nek je oružje spremno, okej Hrvatska smo, nikome bitni, ali neka... bolje imati nego nemati. Tko misli da je ovo svijet i samo od prije 10 godina unazad, vara se.

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


03 stu 2020, 00:34
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 14 lip 2018, 18:34
Postovi: 1365
Lokacija: Karlovac
Post Re: Pucnjava - Beč
Stoj, stoj pucat ću, hitac upozorenja u sigurnom smjeru, hitac u napadača u predio gdje će napraviti najmanje štete... tako to izgleda na papiru... ST... boom boom boom... padneš teško ranjen ili mrtav... tako to izgleda u praksi... zbog onoga što piše na papiru...

Neki dan Francuska, danas Austrija...preskočilo Italiju i Švicu između, jesmo li tom računicom kad preskoči Sloveniju mi na redu, Zagreb možda?


03 stu 2020, 00:39
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 27 sij 2018, 17:41
Postovi: 145
Lokacija: Antunovac
Post Re: Pucnjava - Beč
Bože sačuvaj ovo je prestrašno,napuca slučajnog prolaznika onako,prvo kalašnjikov a onda da bude siguran i pištoljem,neznam kakav je to mentalni sklop kod tih ljudi,ali to jako nije dobro kad vidiš kako on to hladnokrvno šeta i pucketa po ljudima....


03 stu 2020, 08:37
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Pucnjava - Beč
Ma nije moguce, to je sve FAKE.. Pa ne bi valjda doktori, magistri, VSS obrazovani ljudi koji su jedva cekali da prihvate nasu kulturu i obicaje tako nesto radili !

_________________
Nemoguće je Nemoguće


03 stu 2020, 09:35
Profil
Online
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: Pucnjava - Beč
Mudri je napisao/la:
Bože sačuvaj ovo je prestrašno,napuca slučajnog prolaznika onako,prvo kalašnjikov a onda da bude siguran i pištoljem,neznam kakav je to mentalni sklop kod tih ljudi,ali to jako nije dobro kad vidiš kako on to hladnokrvno šeta i pucketa po ljudima....


Masovno brišu videe. Upravo taj video koji spominjete je objavio poznati američki Youtuber "MrGuns&Gear" na Instagramu, obrisan je video u roku 5 minuta zbog kršenja pravila zajednice. S druge strane, ubijanje Trumpovog glasača nije nikad obrisano sa instagrama.

Kako je moj bratić odlično sažeo... Beč je "tu", to nije "negdje u svijetu"

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


03 stu 2020, 10:04
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Pucnjava - Beč
Nisam bas u toku, znaci postoji vido sa ovime sto se dogodilo u Becu i netko ga brise pod nekim izgovorom ???

_________________
Nemoguće je Nemoguće


03 stu 2020, 11:16
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: Pucnjava - Beč
samo vi sraćkajte o napunjenim prslucima i spremnim puškama na netu.. oduzet će nam i ovo malo što imamo..


03 stu 2020, 11:30
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: Pucnjava - Beč
AR15 fan je napisao/la:
Stoj, stoj pucat ću, hitac upozorenja u sigurnom smjeru, hitac u napadača u predio gdje će napraviti najmanje štete... tako to izgleda na papiru... ST... boom boom boom... padneš teško ranjen ili mrtav... tako to izgleda u praksi... zbog onoga što piše na papiru...


piše i dalje.. da PS puca bez upozorenja ako je život njemu ili drugome izravno ugrožen
Ono na što se ti referiraš je u slučaju bijega počinitelja nakon počinjenja jednog od nabrojanih kaznenih djela (po visini kazne)


03 stu 2020, 11:33
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: Pucnjava - Beč
Postoji li negdje taj video da se može pogledati?


03 stu 2020, 12:38
Profil
Online
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: Pucnjava - Beč
Mirok je napisao/la:
Postoji li negdje taj video da se može pogledati?


Snimio točno prije nego je Instagram obrisao, evo:

https://streamable.com/7ofdr0

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


03 stu 2020, 12:54
Profil
Online
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: Pucnjava - Beč
sjekira je napisao/la:
samo vi sraćkajte o napunjenim prslucima i spremnim puškama na netu.. oduzet će nam i ovo malo što imamo..


Legalno oružje i streljivo pospremljeno u sefu sigurno neće...

A želju za obranom vlastitog života mi neće uskratit nitko na ovom svijetu.

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


03 stu 2020, 12:56
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Pucnjava - Beč
johnnyboyy1711 je napisao/la:
...A želju za obranom vlastitog života mi neće uskratit nitko na ovom svijetu.


To ti samo mislis ! Ima jako puno vlastitih domova na ovom podrucju koji su zanimljivi zapadnim okupatorima...!

_________________
Nemoguće je Nemoguće


03 stu 2020, 13:17
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 14 lip 2018, 18:34
Postovi: 1365
Lokacija: Karlovac
Post Re: Pucnjava - Beč
sjekira je napisao/la:
AR15 fan je napisao/la:
Stoj, stoj pucat ću, hitac upozorenja u sigurnom smjeru, hitac u napadača u predio gdje će napraviti najmanje štete... tako to izgleda na papiru... ST... boom boom boom... padneš teško ranjen ili mrtav... tako to izgleda u praksi... zbog onoga što piše na papiru...


piše i dalje.. da PS puca bez upozorenja ako je život njemu ili drugome izravno ugrožen
Ono na što se ti referiraš je u slučaju bijega počinitelja nakon počinjenja jednog od nabrojanih kaznenih djela (po visini kazne)


To što ti pišeš je mrtvo slovo na papiru koje važi za Horvatinčića i slične, a ostali bi prvo išli u istražni zatvor!


03 stu 2020, 13:20
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 14 lip 2018, 18:34
Postovi: 1365
Lokacija: Karlovac
Post Re: Pucnjava - Beč
sjekira je napisao/la:
samo vi sraćkajte o napunjenim prslucima i spremnim puškama na netu.. oduzet će nam i ovo malo što imamo..


Nađi i citiraj jedan post gdje je to po tebi "puška spremna" jer ako je "bi li poželjeli da ju imate nadohvat ruke kada metci lete oko glave u mirnoj večeri" protuzakonito, sam ću predati na policiju legalno registrirano oružje, spremnike i streljivo za njega koje imam.


03 stu 2020, 13:23
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2010, 16:20
Postovi: 669
Lokacija: Šibenik
Post Pucnjava - Beč
sjekira je napisao/la:
samo vi sraćkajte o napunjenim prslucima i spremnim puškama na netu.. oduzet će nam i ovo malo što imamo..
Reci mi da se šališ. Možeš li ti zamisliti koliko ljudi ima u našoj zemlji koji trpe svakakva sranja samo zato što imaju legalno oružje? Šute i ne reagiraju, ne smiju ni glas podići protiv nepravdi, provokacija i ugnjetavanja, a ne kamoli nešto više, samo da ne bi izgubili to što imaju. A budala koje to iskorištavaju ima koliko hoćeš. Službene statistike sve govore, 98% oružanih kriminalnih djela je počinjeno s ilegalnim oružjem, 2% s legalnim. A ovi na vlasti, ako su toliko ludi da oduzmu legalno oružje, samo naprijed! Ilegalnog ionako ima ko blata, a sranje koje bi napravili s tim potezom i na šta bi ličilo stanje u državi se ne da niti opisati.

Ne radim ništa protiv zakona, a iskreno mi se jebe za to što drugi misle o mojim "sraćkanjima".

_________________
The truth is hate to those who hate the truth.


03 stu 2020, 13:52
Profil Web stranica
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik

Pridružen/a: 14 kol 2009, 13:53
Postovi: 673
Post Re: Pucnjava - Beč
Barut je napisao/la:
sjekira je napisao/la:
samo vi sraćkajte o napunjenim prslucima i spremnim puškama na netu.. oduzet će nam i ovo malo što imamo..
Reci mi da se šališ. Možeš li ti zamisliti koliko ljudi ima u našoj zemlji koji trpe svakakva sranja samo zato što imaju legalno oružje? Šute i ne reagiraju, ne smiju ni glas podići protiv nepravdi, provokacija i ugnjetavanja, a ne kamoli nešto više, samo da ne bi izgubili to što imaju. A budala koje to iskorištavaju ima koliko hoćeš. Službene statistike sve govore, 98% oružanih kriminalnih djela je počinjeno s ilegalnim oružjem, 2% s legalnim. A ovi na vlasti, ako su toliko ludi da oduzmu legalno oružje, samo naprijed! Ilegalnog ionako ima ko blata, a sranje koje bi napravili s tim potezom i na šta bi ličilo stanje u državi se ne da niti opisati.

Ne radim ništa protiv zakona, a iskreno mi se jebe za to što drugi misle o mojim "sraćkanjima".


Baš zato... jedva čekaju da se legalni posjednici oružja "poskliznu". Dakle, za kakav boj se sprema legalni posjednik oružja kojeg ima temeljem sportske ili lovačke dozvole? Odrastite. Što mislite da samo mi komentatori čitamo komentare na ovom forumu?


03 stu 2020, 14:40
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Avatar

Pridružen/a: 18 stu 2010, 22:52
Postovi: 706
Post Re: Pucnjava - Beč
"An unarmed man can only flee from evil, and evil is not overcome by fleeing from it." — Jeff Cooper

_________________
Put your money where your mouth is.


03 stu 2020, 15:34
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 14 lip 2018, 18:34
Postovi: 1365
Lokacija: Karlovac
Post Re: Pucnjava - Beč
Koliko je puta u povijesti, Hrvatske, susjednih zemalja, europskih zemalja, zemalja svijeta oružje sportske ili lovačke namjene bilo u slučaju sukoba korišteno za obranu vlastitog i tuđih života? Frende ti ne moraš imati ni spremnike, ni lamice, ni streljivo u kutijama nego u rinfuzi, slobodno puni metak po metak u cijev, pucaj na crni barut, što definitivno smatram kao vrlinu jer iziskuje dozu spretnosti, treninga i vještine. Svijet je toliko volatilan, promjenjiv iz lošega u ružno i loše da danas hodaš sa djetetom ruku pod ruku ulicom, nasmijani oboje, sretni i iz vedra neba dolazi negativac, apsolutno nebitno koje nacionalnosti, religije ili boje kože, može biti tvoje nacionalnosti, vjere i boje kože, ali je negativac, hoće upucati tebe i dijete jer ste se našli na putu njegovog izopačenog uma ispunjenog tko zna kakvom negativom...ti kao savjesni vlasnik legalnog oružja registriranog za sport staješ pred svoje dijete da ga zaštitiš od kiše metaka govoreći djetetu biti će sve u redu, pravna država i policija će tatu zaštititi od kiše metaka a time i tebe, pa dok metci lete prema tebi i djetetu magično iskaču policajci sa štitovima pred vas, zaustavljaju metke, onesposobljavaju napadača, privode i spremaju pravnim putem u zatvor!? Lijepa bajka...

Nemoj me krivo shvatiti...ja ne kažem da trebaš uzeti pušku za streljaštvo, nabaciti ju na rame i šetati s djetetom...ne dao Bog većeg zla da gledamo takve prizore našim ulicama kao u SAD-u. Ali s tim tvojim pristupom, liberalnim da samo mi, ja, Johnny, istomišljenici... radimo na tome da vladajući i to malo slobode oduzmu? Zbog tog liberalnom razmišljanja da je oružje za lov, linijsko gađanje u papir, gađanje sačmom glinenih golubova i jesmo tu gdje jesmo, sa to samo malo slobode koju isto tako ne bi dobili da nismo u EU pa su nam rekli mi imamo AR 15 i AK za sportsko streljaštvo i lov, sa kapacitetom spremnika 10 metaka, dio ste EU, imate i vi sada.

Ja sam pojedinac, nisam moćan i utjecajan, živim u demokraciji koja je mrtvo slovo na papiru. Ja sam sportski strijelac sa registriranim dugim oružjem za sportsko streljaštvo, ja svaki spremnik koji kupim platim blokadu da bude po slovu zakona na kapacitet od 10 naboja, ja držim streljivo u jednom a oružje u drugom metalnom sefu pod dva različita ključa, ja idem na streljanu da nosim napunjene spremnike odvojene od oružja u zasebnom koferu pod ključem. Ti si možda isto takav, po zakonu, odgovoran, možda se baviš lovom, ali isto slijediš pravila i zakone.

Ali što si ti sa svojim liberalnim razmišljanjem napravio, pokušao napraviti da se to promjeni na bolje, osim bio poslušni i uzorni građanin ove zemlje?

Jedino što možeš napraviti je uzeti vremena, potražiti tko od saborskih zastupnika iz tvoje izborne jedinice zastupa progresivne i povoljnije poglede na lov, streljaštvo, oružje i pisati mu, pošta ili email, nevažno. Ovako to sada zvuči kao ja pojedinac, jedan glas, ništa ne mjenja. Ali ako ga ja ne podignem, sigurno se neće ništa promjeniti. Piši danas, piši drugi dan, piši svaki puta kada se nešto loše dogodi, pozivaj na odgovornost prema biračima i danom glasu, bori se tako da se nešto promjeni. Da je cijelu povijest cijeli svijet šutio danas nikoga ni ne bi bilo skoro. :A27:


03 stu 2020, 15:45
Profil
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Avatar

Pridružen/a: 17 sij 2010, 16:20
Postovi: 669
Lokacija: Šibenik
Post Re: Pucnjava - Beč
AR15 fan je napisao/la:
......
Potpisujem.

sjekira je napisao/la:
Barut je napisao/la:
sjekira je napisao/la:
samo vi sraćkajte o napunjenim prslucima i spremnim puškama na netu.. oduzet će nam i ovo malo što imamo..
Reci mi da se šališ. Možeš li ti zamisliti koliko ljudi ima u našoj zemlji koji trpe svakakva sranja samo zato što imaju legalno oružje? Šute i ne reagiraju, ne smiju ni glas podići protiv nepravdi, provokacija i ugnjetavanja, a ne kamoli nešto više, samo da ne bi izgubili to što imaju. A budala koje to iskorištavaju ima koliko hoćeš. Službene statistike sve govore, 98% oružanih kriminalnih djela je počinjeno s ilegalnim oružjem, 2% s legalnim. A ovi na vlasti, ako su toliko ludi da oduzmu legalno oružje, samo naprijed! Ilegalnog ionako ima ko blata, a sranje koje bi napravili s tim potezom i na šta bi ličilo stanje u državi se ne da niti opisati.

Ne radim ništa protiv zakona, a iskreno mi se jebe za to što drugi misle o mojim "sraćkanjima".


Baš zato... jedva čekaju da se legalni posjednici oružja "poskliznu". Dakle, za kakav boj se sprema legalni posjednik oružja kojeg ima temeljem sportske ili lovačke dozvole? Odrastite. Što mislite da samo mi komentatori čitamo komentare na ovom forumu?
Ne pripremamo se za nikakav boj, nego upozoravamo na to da je sustav loš i da ga treba mijenjati. U zadnjem ZoO smo uspjeli napraviti neke pozitivne pomake, ali to je kap u moru. Trebamo postići značajnije promjene i to uskoro, situacija u svijetu ide sve samo ne na bolje. Sve je više nasilja i terorizma a na nas se gleda kao na problem umjesto kao na dio rješenja. Trebamo se ugledati na Švicarsku, gdje je građanstvo obučeno i naoružano. Nije nikakvo iznenađenje da ih teroristi zaobilaze. Ove situacije, da teroristi divljaju i ubijaju ljude po ulici, a ljudi ih mogu samo slikati s mobitelima, nema smisla.

_________________
The truth is hate to those who hate the truth.


03 stu 2020, 16:59
Profil Web stranica
Razvodnik
Razvodnik
Avatar

Pridružen/a: 12 stu 2011, 11:41
Postovi: 87
Post Re: Pucnjava - Beč
AR15 fan je napisao/la:
Stoj, stoj pucat ću, hitac upozorenja u sigurnom smjeru, hitac u napadača u predio gdje će napraviti najmanje štete... tako to izgleda na papiru...


Zaboravio si...." Čeeekaj maaalo, imam pun spremnik HP-a....samo da nađem FMJ......................................MOOOOOŽEEEE..."


03 stu 2020, 21:04
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 52 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan