Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 15 svi 2024, 04:39.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
slijetanje na Mjesec 
Autor/ica Poruka
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1047
Post Re: slijetanje na Mjesec
A mene malo plaše naoružani pojedinci uvjereni da ih vlast truje po nekom svjetskom diktatu.


02 srp 2021, 23:34
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: slijetanje na Mjesec
Mene plase ovi sto su uvjereni da zbog gripice od koje umre 3 puta manje ljudi godisnje nego od karcinoma u Hr ,treba zaustaviti svijet.Isto tako ce vas sutra dignuti na oruzje po potrebi kao sto su vas 100 puta dizali do sad, i milioni su izginuli bezveze ,bez ikakve potrebe i smisla.Ta ista brizna vlast kojoj bespogovorno vjerujete.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


03 srp 2021, 12:37
Profil Web stranica
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5399
Lokacija: Zagreb
Post Re: slijetanje na Mjesec
Tihi72 je napisao/la:
johnnyboyy1711 je napisao/la:
Pokušat ću još jednom ponoviti: rekao sam da vjerujem u slijetanje na Mjesec. Ali ajde, možda su nuspojave cjepiva.

Strojarstvo nisu tehničke znanosti. Da. Okej.

Vrijeme je za odjavu iz ovog foruma, pun kufer nabrijanih 40+ godišnjaka, već mi se to gadi.

Nisam dugo bio... Kad vidin ariela nije mi zao...

Imaš pravo!
Dobri su ti koji bi ljudima koji se ne cijepe ukidali zdravstveno(ali da ga moraju i dalje plaćati) ,ukidali potpore(a država ti zabrani rad),valjda i oduzeli orużje ,jer eto nisu se cijepili..... :A25:


04 srp 2021, 19:56
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1047
Post Re: slijetanje na Mjesec
Ma iskreno, nije me briga. Bit će zanimljivo razmijeniti dojmove za kojih godinu dana.


04 srp 2021, 21:57
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: slijetanje na Mjesec
Ova prica ce potrajati puno duz od godinu dana, kao i moguca pojava nuspojava cijepiva ,al dojmovi ce biti , evo"cijepivo spasilo svijet" .Pa u BiH skoro niko nije cijepljen i nema nikakvih mjera i situacija je 80 posto vremena bolja nego u Hrvatskoj,Izraelu,Srbiji...Mediji te lako mogu uvjeriti da je pomogla i Papina Misa kad stvar prestane.Gdje je nestao prirodni imunitet krda?

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


05 srp 2021, 07:40
Profil Web stranica
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: slijetanje na Mjesec
Treba se ravnati po Bih ,ne po Izraelu :lol: :lol: :lol:


05 srp 2021, 08:47
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5399
Lokacija: Zagreb
Post Re: slijetanje na Mjesec
Darko11 je napisao/la:
Ova prica ce potrajati puno duz od godinu dana, kao i moguca pojava nuspojava cijepiva ,al dojmovi ce biti , evo"cijepivo spasilo svijet" .Pa u BiH skoro niko nije cijepljen i nema nikakvih mjera i situacija je 80 posto vremena bolja nego u Hrvatskoj,Izraelu,Srbiji...Mediji te lako mogu uvjeriti da je pomogla i Papina Misa kad stvar prestane.Gdje je nestao prirodni imunitet krda?

Upravo sam primjer BiH htio navesti!
Baš kako je Darko napisao,sve vrijedi!
Mala cijepljenost,mjere nešto,disciplina nešto,a rezultati bolji od gotovo svih!
Može netko vrijeđati BiH,to najviše govori o njemu samome,ali rezultati su bitni i znakoviti.


05 srp 2021, 09:32
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: slijetanje na Mjesec
Bitno i znakovito je kada netko zna sve o svemu...i to govori dosta o njemu samom :lol: :lol:


05 srp 2021, 14:57
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: slijetanje na Mjesec
Samo se cjepite,to je prirodna selekcija na djelu.Pametniji prezivljavaju. :lol:

Zao mi je samo zdrave djece koju cete 2 puta godisnje pelcovati genskom terapijom koja nije testirana ni na jednom mišu, zbog obicne gripice.Gdje nestade ono o slobodnom izboru?Evo vec kampanje,nema preko granice,ne cijepljeni nece moci u bolnice i u trgovinske centre .Nisu li "teoreticari zavjera" iz proljeca prosle godine bili u pravu?

Naj zanimljivija mi je briga "vaksera" hoce li se cijepiti "antivakseri"?? Ne razumijem,primio si dozu i siguran si,zasticen,otvorene su ti granice.Cemu briga ?


Mirok je napisao/la:
Upravo sam primjer BiH htio navesti!
Baš kako je Darko napisao,sve vrijedi!
Mala cijepljenost,mjere nešto,disciplina nešto,a rezultati bolji od gotovo svih!
Može netko vrijeđati BiH,to najviše govori o njemu samome,ali rezultati su bitni i znakoviti.


Ni mjera ni discipline Mirok.Zivim ovdje i zivot se odvija normalno vec godinu dana.Kafici i klubovi su bili puni cijelo vrijeme dupkom, dok su u Hr bili zatvoreni i skoro cijelo vrijeme bolja epidemioloska situacja nego u Hr. ............Stvar je u tome da su na nas zaboravili svijetski "dusebriznici" posebno EU.Nisu nas se sjetili jer smo nebitni :D ,brojke su "kao pocele rasti" kad se u Njemackim medijima culo da u BiH se zivi normalno .Mediji su cudo kako djeluju na naivne, i njihova sugestija. :D

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


05 srp 2021, 21:44
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan