Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 17 svi 2024, 22:49.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
David Icke 
Autor/ica Poruka
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post David Icke
Prava istina o svemu, čak i covidu i 5g:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/David_Icke


02 srp 2021, 22:59
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 13 ruj 2018, 06:20
Postovi: 122
Post Re: David Icke
Pročitao sam nekoliko njegovih knjiga i čvrsto vjerujem da je Icke genije.

Ne zbog toga što piše, jer piše apsurdne gluposti, nego što je čovjek izgradio na tome karijeru i novac a siguran sam da ni on sam ne vjeruje u te gluposti. Doći od propalog nogometaša i nogometnog komentatora do autora sa neto vrijednosti od 10 milijuna dolara je odličan uspjeh.

Mislim stvarno, čovjek tvrdi da ga je Bog stavio na Zemlju kao novog mesiju, prognozirao je smak svijeta 1997, tvrdi da Zemljom upravljaju ljudi gušteri (jer simbol srca koji mi crtamo je oblik srca kakav imaju gušteri, njegovo objašnjenje), kraljevska obitelj su gušteri, globalo zatopljenje je izmišljotina, Nimrodov NWO, štedljive žarulje su sredstvo kontrole i šalju subliminalne poruke, 5G... i ljudi stvarno vjeruju u to. Fascinantno.


03 srp 2021, 14:44
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post Re: David Icke
Slažem se, smisliti takve bljuvotine i od njih živjeti bolje nego 99% čovječanstva, a istovremeno proglašavati tu "elitu" kojoj sam pripadaš gušterima, to može samo genijalac. Kao Vidoviti Milan na steroidima.

Fascinantno koliko se njegove ideje suptilno provlače čak i kroz argumente aktualnih tema o cijepljenju, čipiranju, eliti, 5G itd. U neku ruku sam bio "ponosan" kakvu maštu ima Pernar i lokalni teoretičari zavjere, a onda skužim da je to samo recikliranje Ickeovih ideja :(. Ali i mnoge Ickeove ideje me jako podsjećaju na film They Live koji je stariji od njegove karijere.

Prošle godine su u Bibinju spalili 5G odašiljač. A sumnjam da su ikad čuli za Ickea, They Live i sl, već su pročitali nešto na Facebooku.

Icke je na neki način ponovio ono što je Orson Welles napravio s radio prijenosom Rata svjetova 1938.

Evo jednog kvalitetnog osvrta: https://youtu.be/APk9i1_jBgM


03 srp 2021, 15:31
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: David Icke
I sta sad,vas dvojica stvarno zabrijali da je globalno zatopljenje istina?
Privitak:
smile.jpg
smile.jpg [ 30.28 KIB | Pogledano 10898 put/a. ]

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


03 srp 2021, 19:05
Profil Web stranica
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 13 ruj 2018, 06:20
Postovi: 122
Post Re: David Icke
Dio problema ovog doba je što su sve informacije koje netko želi naći da potvrdi svoje sumnje ili tvrdnje dostupne kroz nekoliko klikova. Nekada nije bilo informacija, danas se pak može naći "dokaz" za apsolutno svaku tvrdnju koju netko iznese a ponekad je teško razaznati što je istina a što fabricirana istina.

Bilo je dosta tekstova o štetnosti 5G i teorija o "kontroli" no svo elektromagnetsko zračenje uključujući i vidljivo svjetlo prati jedno jednostavno pravilo - duža valna duljina ima veći domet. Iz istog razloga zašto žuto svjetlo prodire dublje u maglu i manje umara oči, 4G putuje drastično dalje nego 5G. 5G (1-10mm valne duljine) ima tek 2% dosega 4G (14-40cm valne duljine) i u idealnim uvjetima mu je maksimum oko 300 metara. Daleko od onoga da će "nas toranj na vrhu brda kontrolirati". Teoretski 6G koji se spominje je na frekvencijama oko 3Thz te mu ja valna duljina mikrometarska (<0.99mm) a time i domet... pa, nikakav. Nekoliko metara.

Usporedba Ickea i Wellsa? Pa hajd, ima nešto u tome. No 1938 je radio bio doslovno jedini izvor informacija i nitko nije mogao, barem u kratkom roku, provijeriti događa li se to zaista. A danas se u par klikova može guglati autora i kada pročitađ "zemljom upravljaju ljudi gušteri" nekako njegove tvrdnje postanu manje ozbiljne.

Elektromagnetno zračenje mi je osobno jako zanimljiva tema. Mi kao vrsta vidimo toliko mali spektar "svjetla" (380-750nm) smješten izmešu infracrvenog i ultraljubičastog a spektar je ogroman... od gamma valova veličine atomskih nukleia (0.001nm) do radio valova veličine zgrada (100m).


04 srp 2021, 10:29
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: David Icke
Slucajno sam radio-amater pa samo da se nadovezem.Duzi radiovalovi putuju dalje ,ali kraci se bolje probijaju kroz beton i armaturu gradova tako da mislim da je to osnovni razlog sto danas telekompanije idu u smijeru visokih frekvencija u Ghz pa i Thz, jer se gro stanovnistva okupilo u velike gradove.Problem sve manjeg dometa baznih stanica je i spektralna gustoca tj sve vise podataka koje salju zahtjeva siri propusni spektar predajnika.Dali te visoke frekvencije mogu biti stetnne po zdravlje nije dokazano ali jedno je sigurno,predajnik vaseg mobitela koji ima 1w snage ,je puno stetniji za vas od bazne stanice koja ima ERP i do 300w istina,ali je udaljena 1 km.Svi su protiv baznih stanica ,ali niko se ne boji mobitela koji mu je na uhu.


Nadalje snaga komunikaciskih baznih stanica je smijesna u usporedbi sa odasiljacima za tv i radio javnu difuziju.Npr bazne stanice rade sa odasiljacima snage 5-25w dok pojedini odasiljaci za rtv imaju i preko 100KW snage.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


04 srp 2021, 12:58
Profil Web stranica
Skupnik
Skupnik
Avatar

Pridružen/a: 09 ožu 2018, 00:24
Postovi: 274
Post Re: David Icke
Da malo oživim temu. Drago mi je da ima još radioamatera ali na žalost nije točno da više frekvencije imaju veću probojnost kroz beton i metal. Što je frekvencija viša val je usmjereniji i podložniji refleksiji. Zato se za radare koriste frekvencije od 3 i 10 Ghz jer se valovi odbijaju i od oblaka a ne samo krutih objekata. Zato imaš slučaj da ako gledaš TV preko satelita možeš imati smetnje kad pada snijeg ili kad je jači pljusak. Preko klasične antene na 500-700 MHz nema takvih problema. Što misliš zašto su svi telekom provideri razgrabili 700 MHz band nakon gašenja analogne TV a nisu se grebli za 30 Ghz band. Štetnost visokih frekvencija velike snage je u tome da izazivaju efekt mikrovalne pećnice tj. zatitraju molekule vode koje konstantnim titranjem dovode do zagrijavanja tijela. Zato u mobilnoj radarskoj stanici imaš sloj olova u krovu no svejedno su se ljudi izmjenjivali svaka dva sata zbog glavobolje.


25 stu 2021, 21:40
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: David Icke
Glavobolja je samo jedan od simptoma.
Šteta može biti na cijelome organizmu,multiorganska.


25 stu 2021, 21:50
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: David Icke
samoborac je napisao/la:
Drago mi je da ima još radioamatera ali na žalost nije točno da više frekvencije imaju veću probojnost kroz beton i metal.

Neću se Samoborac s tobom prepirati o borbenim avionima, jer mi se čini da si upučeniji u to od mene, ali ovo za frekvencije, što znam, se neću složiti s tobom.
Ovo što je "Darko 11" prije rekao, apsolutno je točno, to garantiram iz svog dugogodišnjeg iskustva.
Darko11 je napisao/la:
Duzi radiovalovi putuju dalje ,ali kraci se bolje probijaju kroz beton i armaturu

Na velikim čeličnim brodovima masovno se koriste ručne rado stanice, Walkie-Talkie ili Motorole kako ih kod nas laici zovu.

W/T koji radi na HF frekvencijama od 27 MHz) (CB) ne može probiti ni jednu čaličnu palubu na brodu. Isprobano, dokazano.
W/T koji radi na VHF frekvencijamji od 156 MHz (Marine Band) probiju jednu, možda dvije palube.
W/T koji radi na UHF frekvencijama od 410-470 MHz probijaju bez problema i preko 10 čeličnih paluba.

A što se tiče dometa na otvorenom prostoru bez prepreka, onda je obratno najveći domet ima HF, pa VHF, a najmanji UHF
Isto tako i SW i MW i LW radiodifuzne frekvencije, kao i radarske uklapaju se u ovo pravilo, ali to je sad preširoka tema.

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


25 stu 2021, 22:39
Profil
Skupnik
Skupnik
Avatar

Pridružen/a: 09 ožu 2018, 00:24
Postovi: 274
Post Re: David Icke
Možda nisam bio jasan. Spominjao sam SHF frekvencije (područje od 3-30 Ghz). Naravno da VHF i UHF frekvencije prolaze. Po onome što je Darko11 napisao ispadalo bi da bolje prolazi 5Ghz wifi kroz zidove od 2,4 Ghz a znamo da to nije tako. Dok je bila stara analogna televizija na VHF-u je bio prvi program i njega su skoro svi hvatali, drugi program je bio na UHF-u i za njega je trebalo puno više repetitora i nisu ga svi dobro primali jer se često pojavljivao “duh” u slici koji je refleksija primarnog signala koji dolazi sa kašnjenjem.
Na visoke frekvencije u mobilnim komunikacijama se ide zbog stalne potrebe za većim protokom podataka a to se može najbolje ostvariti većom širinom kanala. Za usporedbu stari NMT analogni mobitel koji je na žalost radio na 420 Mhz zbog JNA koja nije dala dozvolu za rad na 450 Mhz iako bi tako imali roaming sa cijelom EU ovako je radio samo u HR i SLO i imao oko 160 kanala po baznoj stanici. Već obični GSM na 900 je imao nešto manje od tisuću. Malo sam se previše raspisao.


25 stu 2021, 23:39
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: David Icke
samoborac je napisao/la:
...Po onome što je Darko11 napisao ispadalo bi da bolje prolazi 5Ghz wifi kroz zidove od 2,4 Ghz a znamo da to nije tako. .

E, pa ni tu se isto tako neću složiti.
I ja tvrdim da frekvencije od 2,4 GHz imaju veći domet od 5 GHz, a 5 GHz bolji proboj od 2,4 GHz

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


26 stu 2021, 09:38
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: David Icke
samoborac je napisao/la:
.........Za usporedbu stari NMT analogni mobitel koji je na žalost radio na 420 Mhz zbog JNA koja nije dala dozvolu za rad na 450 Mhz iako bi tako imali roaming sa cijelom EU ovako je radio samo u HR i SLO i imao oko 160 kanala po baznoj stanici. Već obični GSM na 900 je imao nešto manje od tisuću. Malo sam se previše raspisao.


Vidim brdo netocnih informacija:

-NMT je kod nas radio u podrucju koje je po rasporedu frekvencija pripadalo toj namjeni, 410-420 MHz
-JNA nema nikakve veze sa podrucjem od 430-470 MHz koje je ionako namjenjeno za PMR, zapravo kada oduzmemo pojas za RA od 430-440 MHZ za PMR ostaje 440-470 MHz
-PRosjecna bazna stanica za NMT je imala 8 kanala osim na podrucju vecih gradova, modulacija je bila analogna nekriptirana sa Tankingom, zadnjih godina rada je omoguceno i slanje SMS-a
- GSM je u pocetku 93/94g bio 8 slotova sa 8 kanala da bi se kasnije prosirivao po potrebi

_________________
Nemoguće je Nemoguće


26 stu 2021, 10:55
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: David Icke
Hawk je napisao/la:
...W/T koji radi na UHF frekvencijama od 410-470 MHz probijaju bez problema i preko 10 čeličnih paluba....


Za brodske komunikacije se u pravilu radi sistem povezanih repetitora po dekovima, znaci svaki nivo ima svoj repetitor koji su medjusobno povezani putem optike, ili nekim mreznim protokolom no korisnik "Motorole" ne zna arhitekturu govorne mreze niti ga to zanima, BITNO je samo da svako svakog moze cuti bez obzira gdje se nalazi.

_________________
Nemoguće je Nemoguće


26 stu 2021, 10:59
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: David Icke
Mraz je napisao/la:
...4G putuje drastično dalje nego 5G. 5G (1-10mm valne duljine) ima tek 2% dosega 4G (14-40cm valne duljine) i u idealnim uvjetima mu je maksimum oko 300 metara. Daleko od onoga da će "nas toranj na vrhu brda kontrolirati". Teoretski 6G koji se spominje je na frekvencijama oko 3Thz te mu ja valna duljina mikrometarska (<0.99mm) a time i domet... pa, nikakav. ...


4G-5G-6G su manje vise PROTOKOLI. Ne moraju nuzno biti vezani uz frekvencijsko podrucje.

4G ili LTE radi na 800 i 1100 i 1800 MHZ
3G ili UMTS radi na 2100 MHZ
5G moze kombinirati sve navedene frek. iako mu je neka zamisao bila da ce raditi na podrucju bivseg Wimaxa od 3600 MHZ te 700-780 MHZ, i 26 GHZ

_________________
Nemoguće je Nemoguće


26 stu 2021, 11:08
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: David Icke
samoborac je napisao/la:
Da malo oživim temu. Drago mi je da ima još radioamatera ali na žalost nije točno da više frekvencije imaju veću probojnost kroz beton i metal. Što je frekvencija viša val je usmjereniji i podložniji refleksiji. Zato se za radare koriste frekvencije od 3 i 10 Ghz jer se valovi odbijaju i od oblaka a ne samo krutih objekata. Zato imaš slučaj da ako gledaš TV preko satelita možeš imati smetnje kad pada snijeg ili kad je jači pljusak. Preko klasične antene na 500-700 MHz nema takvih problema. Što misliš zašto su svi telekom provideri razgrabili 700 MHz band nakon gašenja analogne TV a nisu se grebli za 30 Ghz band. Štetnost visokih frekvencija velike snage je u tome da izazivaju efekt mikrovalne pećnice tj. zatitraju molekule vode koje konstantnim titranjem dovode do zagrijavanja tijela. Zato u mobilnoj radarskoj stanici imaš sloj olova u krovu no svejedno su se ljudi izmjenjivali svaka dva sata zbog glavobolje.


Kolega moram priznati da si u pravu.Ono sto sam rekao vazi za VHF i UHF ali jos kraci valovi u gigahercima se ipak odbijaju od najmanje prepreke.Primjetio sam da se UHF dramaticno bolje cuje u gradu medju zgradama nego VHF, ali kako se ide prema 1000 Mhz i vise, nije tako.Princip rada mikrovalne pecnice takodjer je alarmantan.

lex-lutor je napisao/la:

4G-5G-6G su manje vise PROTOKOLI. Ne moraju nuzno biti vezani uz frekvencijsko podrucje.

4G ili LTE radi na 800 i 1100 i 1800 MHZ
3G ili UMTS radi na 2100 MHZ
5G moze kombinirati sve navedene frek. iako mu je neka zamisao bila da ce raditi na podrucju bivseg Wimaxa od 3600 MHZ te 700-780 MHZ, i 26 GHZ


Tako je.Tocno

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 stu 2021, 11:26
Profil Web stranica
Skupnik
Skupnik
Avatar

Pridružen/a: 09 ožu 2018, 00:24
Postovi: 274
Post Re: David Icke
lex-lutor je napisao/la:
samoborac je napisao/la:
.........Za usporedbu stari NMT analogni mobitel koji je na žalost radio na 420 Mhz zbog JNA koja nije dala dozvolu za rad na 450 Mhz iako bi tako imali roaming sa cijelom EU ovako je radio samo u HR i SLO i imao oko 160 kanala po baznoj stanici. Već obični GSM na 900 je imao nešto manje od tisuću. Malo sam se previše raspisao.


Vidim brdo netocnih informacija:

-NMT je kod nas radio u podrucju koje je po rasporedu frekvencija pripadalo toj namjeni, 410-420 MHz
-JNA nema nikakve veze sa podrucjem od 430-470 MHz koje je ionako namjenjeno za PMR, zapravo kada oduzmemo pojas za RA od 430-440 MHZ za PMR ostaje 440-470 MHz
-PRosjecna bazna stanica za NMT je imala 8 kanala osim na podrucju vecih gradova, modulacija je bila analogna nekriptirana sa Tankingom, zadnjih godina rada je omoguceno i slanje SMS-a
- GSM je u pocetku 93/94g bio 8 slotova sa 8 kanala da bi se kasnije prosirivao po potrebi


https://www.academia.edu/16037914/Povij ... _40_godina

Toliko da JNA nije imala prste u određivanju frekvencije za mobitel. Pročitaj si malo.
Kažeš NMT je imao 8 kanala. Frekventni raspon za NMT je bio 4,5 Mhz sa širinom kanala od 25 Khz. Pa ti računaj.


26 stu 2021, 11:31
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: David Icke
lex-lutor je napisao/la:
Hawk je napisao/la:
...W/T koji radi na UHF frekvencijama od 410-470 MHz probijaju bez problema i preko 10 čeličnih paluba....

Za brodske komunikacije se u pravilu radi sistem povezanih repetitora po dekovima, znaci svaki nivo ima svoj repetitor koji su medjusobno povezani putem optike,
ili nekim mreznim protokolom no korisnik "Motorole" ne zna arhitekturu govorne mreze niti ga to zanima, BITNO je samo da svako svakog moze cuti bez obzira gdje se nalazi.

Da, slažen se, bilo takvih sistema, lako da su više zastupljeni na kruzerima, ali ja iz svog iskustva govorim o VLCC u ULCC taknerima na kojima san
zapovjedao 20-ak godina, znači ne samo korisnik "mortorole",pa dobro znam o čemu govorim. Dakle, imao sam u više navrata takve sisteme povezanih
repetitora, koji jednostavno iz više raznih razloga nisu funkcionirali, pa smo umjesto njih ipak koristili skroz neovisne "motorole" a sistem je, kao neadekvatan
bio ignoriran i isključen.

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


26 stu 2021, 11:48
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 17 post(ov)a ] 

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan