Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 13 svi 2024, 23:39.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 1351 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Sljedeća
Invazija Ukrajine 
Autor/ica Poruka
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Mirok je napisao/la:
Darko11 je napisao/la:
Joj na ova tvrdnje o zlom Putinu krampusu i Americkim "spasiteljima" cu se samo grohotom nasmijati :D :D .600 000 poginulih civila u Iraku nisu ljudi,oni su zasluzili smrt valjda?Sta vi Irak zamisljate kao neke divljake??Pa to je nekad bila napredna i bogata zemlja.Zestoko nasjedate na Americku propagandu ,a ta njihova "demokratizacija" je svugdje u svijetu donjela sta i ovdje,mafiju,drogu,kriminal,profitere,ubojstva,nemilosrdni neoliberalni kapitalizam, i rusenje srednjeg staleza ,sto ta drustva prije dolaska americke "demokracije" skoro i nisu poznavala.

Ne kazem da je Putin andjeo,ali sam skoro siguran da sve ovo dolazi iz iste kuhinje i njegov napad odgovara Zapadu.Biden i Boris Johson su izazivali vec godinu dana na rat u Ukrajini,ocito je da njima treba rat po svaku cijenu ,i mislim da su najvise krivi za Ukrajinsko stanje ,a nije ih briga za Ukrajinu ni 1 posto.Ljudi ne budite djeca,ovo je plan za formiranje novog svijetskog poretka i politickog i ekonomskog :D .Lozite se bezveze.

Ameri su danima upozoravali na ruski napad.
Neki su zbog toga napadali amere da izmišljaju i potiču na rat.
Rusi su izjavljivali da nema nikakve invazije i da je neće biti.
I onda invazija na Ukrajinu ,koja je planirana godinama ranije :A00:
Ali nisu krivi napadači,oni su to morali jer su ih na to svi prisilili i oni se jadani,samo brane ...
Stvarno mi žao Rusa :A00:


Je a Ameri su spaitelji,i sto su ucinili?.Pa iz njihove kuhinje vjerovatno i dolazi napad na Ukrajinu.Ako nista zbog gomilanja baza i zveckanja oruzjem vec godinama blizu Ruske granice, do otvorenog provociranja Putina po medijima lani bez razloga.A vjerujem da su i direktnije umjesani jer im ocito trebaju novi sukobi u Evropi.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 vel 2022, 15:54
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Mirok je napisao/la:
Darko11 je napisao/la:
Pogledaj npr postoje li demokratske slobode kod njega?



Koja demokracija koje slobode??Gdje to postoji na svijetu?Kolko ja znam oni imaju i brojne logore, a koliko tek za koje neznamo.Ako si samo osumnjicen za terorizam savezna policija upada bez naloga i odvodi te u "mrak".Jesi li vidio demokraciju i slobode na zapadu sada tijekom pandemije, i bas nista nisi svatio ?Mirok razocrao si me kao covjek i kao komunista :D :D

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


Zadnja izmjena: Darko11; 26 vel 2022, 15:58; ukupno mijenjano 1 put/a.



26 vel 2022, 15:55
Profil Web stranica
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5394
Lokacija: Zagreb
Post Re: Invazija Ukrajine
Darko11 je napisao/la:
Mirok je napisao/la:
Darko11 je napisao/la:
Pogledaj npr postoje li demokratske slobode kod njega?



Koja demokracija koje slobode??Gdje to postoji na svijetu?

Pa negdje nešto i ima,ali kod Putina sigurno ništa nema.


26 vel 2022, 15:57
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Evo kod nas je demokracija.Pitas li se gdje je Franciskovic? Gdje je Julian Assange?Pa ni Putin ne dira nikoga ko nije protivnik vlasti,isto ko nas Plenki.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


Zadnja izmjena: Darko11; 26 vel 2022, 16:01; ukupno mijenjano 1 put/a.



26 vel 2022, 16:00
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 18 sij 2019, 16:31
Postovi: 1212
Post Re: Invazija Ukrajine
Darko11 je napisao/la:
Ima veze sa Ukrajinom, jer zapad nikad nista nije ucinio za Ukrajinu. Samo su zrtveni jaganjci u njihovim igrama i mozemo svi kolektivno naebat zbog njihovih igara oko Ukrajine.Uvjeren sam da Putin nebi ovako reagirao da ga nisu izazivali .Biden cim je dosao na vlast nicim izazvan na ekranima kaze lani Putinu da je uboica itd......Ne mozes to govoriti jednom drzavniku ,ni da je premjer male nebitne Hrvatske,a nicim izazvan,posebno ne vodji jedne takve sile.To je primitivluk i otvoreno huskanje na novi rat.


Ukrajinci su sami birali vlast i sami su se odlučili pristupiti NATOu. Nema zapad sa tim nikakve veze. To je volja naroda.

Zapadu možeš nabiti na nos jedino uljevanje lažnih nada da im mogu pomoći protiv Putina. Ne mogu.

Ako je Biden uvrijedio Putina, pa što njega ne napadne. Zašto Ukrajinu? ..... Aha, Biden ga je uvrijedio, pa zato.

Nego da te pitam. Zašto Rusija ne bi ušla u EU i NATO?


26 vel 2022, 16:01
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
IB43 je napisao/la:
Zašto Rusija ne bi ušla u EU i NATO?


Zasto bi.Pa nije Rusija mala Hrvatska da im trebaju te govedje unije valjda?Evo pomogli su i Hrvatskoj puno,od unistenja poljoprivrede posebno Neretvanske uvodjenjem sankcija Rusiji, do infiltriranja miliona eura odstampanih u sustav, i sad cete uzivati u nevidjenoj inflaciji.Jako su pomogli.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 vel 2022, 16:04
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 18 sij 2019, 16:31
Postovi: 1212
Post Re: Invazija Ukrajine
Vidim po standardu da im samima dobro ide.

Mi uništavamo sami sebe, samo čitaj afere. Nije zapad kriv zato. Dapače, pružaju nam pomoć za borbu protiv korupcije desetljećima, mi je odbijamo.

Zapamti ovaj post. Putin pada, a Rusija se vraća u Europu gdje je uvijek bila i gdje joj je mjesto.
Zapad nije neprijatelj Rusije. Naprotiv, surađivali su, vjenčavali se među sobom... kroz cijelu povijest.


26 vel 2022, 16:11
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5394
Lokacija: Zagreb
Post Re: Invazija Ukrajine
Darko11 je napisao/la:
IB43 je napisao/la:
Zašto Rusija ne bi ušla u EU i NATO?


Zasto bi.Pa nije Rusija mala Hrvatska da im trebaju te govedje unije valjda?Evo pomogli su i Hrvatskoj puno,od unistenja poljoprivrede posebno Neretvanske uvodjenjem sankcija Rusiji, do infiltriranja miliona eura odstampanih u sustav, i sad cete uzivati u nevidjenoj inflaciji.Jako su pomogli.

Pa ovako kako pišeš ,kao da živiš u Švedskoj?
Da i ovaj naš Plenki ima diktatorskoga duha ,da,ali ovaj vaš bosnski lonac samo što ne zakuha.
Hoću reći,ne ide ni kod nas dobro,ali kod vas je katastrofa!
I onda neke tamo vama prijete ruskim oružjem !?
Nisam sretan zbog toga,ali eto činjenice.
Ali ni to nema veze sa Ukrajinom.


26 vel 2022, 16:15
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5394
Lokacija: Zagreb
Post Re: Invazija Ukrajine
IB43 je napisao/la:
Vidim po standardu da im samima dobro ide.

Mi uništavamo sami sebe, samo čitaj afere. Nije zapad kriv zato. Dapače, pružaju nam pomoć za borbu protiv korupcije desetljećima, mi je odbijamo.

Zapamti ovaj post. Putin pada, a Rusija se vraća u Europu gdje je uvijek bila i gdje joj je mjesto.
Zapad nije neprijatelj Rusije. Naprotiv, surađivali su, vjenčavali se među sobom... kroz cijelu povijest.

Da ,mislim da je ovo početak pada Putina.
Međutim,nije još pokazao sve karte i neke poteze će tek povući.
Štetu će svi pretrpjeti,a u konačnici najveću štetu Rusija.


26 vel 2022, 16:18
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Sto ce biti vidjet cemo.Putin mozda pada ali on vise nece ustuknuti,nije on Jelcin i Gorbacov, on je psiho zesci,predaleko je otisao.Ako pada povuci ce sa sobom milone zivota,mozda i upotrijebi nuklearno oruzje.
Zao mi je Ukrajinskog naroda,a zapad smatram odgovornim huskacima za ovo sto se njima sad dogadja.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 vel 2022, 16:30
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Naivno gledate na zapad.Zapad svojom pomoci odrzava tu istu korumpiranu vlast, jer da nije zapadne pomoci oni bi pali,stanje bi se pomaklo jer bi sustav bio ekonomski neodrziv i ta korumpirana vlast bi pala bez zapadnog novca, ali zapad svojim novcem odrzava to stanje ocito.Najbolji primjer je BiH koju zapad odrzava milionima eura godisnje na aparatima.Iz nekog razloga im odgovara nizak standard istocnih clanica.Zasto odrzavati umiruceg starca na aparatima??Radije ga pusti da umre i daj prostora za nesto novo.Mozda tako imaju uvoz jeftine radne snage ili nesto drugo, ali vi po mom misljenju jako naivno gledate na zapad.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 vel 2022, 16:35
Profil Web stranica
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 18 sij 2019, 16:31
Postovi: 1212
Post Re: Invazija Ukrajine
Ne gleda nitko od nas zapad naivno. Daleko od toga da su sveci. Nego ti tražiš krivce za naše propuste. Nije zapad nama kriv. Mi sami biramo vlast. I vi u BiH.
Onako nam je, kako smo sami izabrali da nam bude. I očito nam tako odgovara, jer promijena iz izbora u izbore nema.
Volja naroda. Ja je poštujem.

Nema zapad ništa sa time. To je rusko/srpska propaganda. Tko nas bre zavadi.
Možda je bilo do velikih država i nebeskih naroda. Tko će znati. Svakako, ništa vezano za zapad. Koji je 90ih nama uveo sankcije na uvoz oružja i time podržao Jugoslaviju i JNA. Suprotno od rusko/srpske propagande. Bili smo u goroj situaciji od Ukrajine, razoružani.
Ali kada se ide srcem, a ne glavom, sve postane moguće.


26 vel 2022, 16:46
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5394
Lokacija: Zagreb
Post Re: Invazija Ukrajine
Bez brige,sa životnim,vojnim i ratnim iskustvom ,za mene nema naivnoga gledanja na bilo što,pa ni na istok i zapad.
IB je to prije mene rekapitulirao.
Netko je još prije spomenuo AZOV?
Imam neke podatke,dosta sigurne,Pukovnija AZOV je na položaju,visokoga morala.
Ima nešto gubitaka,ali mrtvih rusa je jako puno,(postoje slike) po dokumentima tu je najviše prezimena tipa Ahmedov,Mamedov i sl.
Ima i dosta zarobljenih takvih plaćenika.
Rusi imaju do danas oko 5000 mrtvih.
Dobra je stvar što pomoć u logistici i oružju masovno stiže.
Nadajmo se da će obrana izdržati .


26 vel 2022, 18:12
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Da se razumijemo nisam nikakv Rusofil,ali zapad smatram direktno odgovornim za provociranje ovog sukoba u Ukrajini.

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 vel 2022, 18:29
Profil Web stranica
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5394
Lokacija: Zagreb
Post Re: Invazija Ukrajine
Darac prijatelju,mi ćemo se sigurno složiti,kao i uvijek :A25:
Da sve strane rade nešto što ne bi trebalo,to sigurno!
Ali za ovaj rat(a mislim ni za jedan),ne može biti opravdanja u smislu,eto,ima pravo napadač jer su ga ipak naljutili .
I onda to netko još opravdava,pa da,što si zamišljate,to su Rusi,jaki,naoružani,nuklearn sila,oni to smiju...
Nema,ne postoji opravdanje za rat,ubijanje,razaranje,patnju ljudi....
A svaka zemlja,svaki narod, ima pravo sam odlučiti kako će živjeti i kakve vrednote njegovati.


26 vel 2022, 18:46
Profil
Natporučnik
Natporučnik
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 17:19
Postovi: 1467
Post Re: Invazija Ukrajine
Pa Mirok prijatelju sta zapad radi po svijetu cijelo vrijeme?Isto sto i Putin.Ista klapa se uvjek krvi preko sirotinje i nijednoj drzavi oni nikad nisu donjeli boljitak ,samo su je razorili i rasplakali majke i udovice i Rusi i Zapad. Nisi li do jucer prasio na Plenkovica i Markoticu zbog bocki ,smatrao ih zavjerom protiv naroda u koju je umjesan cijeli svijet?Uvodjenjem diktature. :D A sad odjednom zapad je spasitelj ,a Putin mrski diktator.Bas kad je odjednom pauza sa bockama cak i u Austriji. Budi ozbiljan .

_________________
https://www.youtube.com/user/toniiii9/videos


26 vel 2022, 19:03
Profil Web stranica
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5394
Lokacija: Zagreb
Post Re: Invazija Ukrajine
Ja napisao da je zapad spasitelj?
Ajde pogledaj postove.
Nije ti čudno što sa Rusima nitko neće živjeti?
Svi koji su mogli pobjegli su iz zajedničke države sa njima.
I sada Putin svima njima(a i šire) prijeti .

A nećemo tu o koroni.....


26 vel 2022, 19:21
Profil
Desetnik
Desetnik

Pridružen/a: 04 lip 2019, 13:48
Postovi: 312
Post Re: Invazija Ukrajine
Marin Bralic je napisao/la:
Putin je jasno rekao?!

da. od razpada sovjetske zveze rusi so jasno rekli ne NATO na granice. i amerikanci pravili se glupe. a nastrada ukraijina.
to je realna politika i realni svijet.
odrasti.

i niko ne pravi da je normalno napasti neko drugo zemljo, ali svi koji su pratili situacijo znali su da je to očekivati. a glavni razlog su amerikanci.
takva je realnost.


26 vel 2022, 19:53
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: Invazija Ukrajine
Marko2Marko je napisao/la:
od razpada sovjetske zveze rusi so jasno rekli ne NATO na granice. i amerikanci pravili se glupe. a nastrada ukraijina.
to je realna politika i realni svijet.



Ovo je sve što se treba znat u vezi ovog konflikta. Srž svega.

Ukrajinci malo prije objavljuju o pridobljenim NLAW lanserima i zahvaljuju UK, dok paralelno Rusi objavljuju istu sliku uz koju stoji da se na slici nalaze zarobljeni NLAW lanseri od ukrajinske vojske.

Toliko o vjerodostojnosti informacija u današnje vrijeme.

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


26 vel 2022, 20:00
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 18 sij 2019, 16:31
Postovi: 1212
Post Re: Invazija Ukrajine
Ne tražite krivca gdje ga nema.
Nije zapad nametnuo Rusiji iredentizam i paranoju.

Ne mogu Rusi, a ni zapad, nikome diktirati kako će živjeti.

Zapad se opekao na Afganistanu, Rusija će na Ukrajini. Sa vrenenom će shvatiti. A i vi.
To vam je prava realnost.

Narod nikada nitko nije pobijedio, neće ni Rusi, ni zapad. Što više miješaju, više govana ispliva i svako moraju pojesti. Ali ono baš moraju. I tako dok ne nauče.


26 vel 2022, 20:09
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 1351 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan