Sretna nova !

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Sretna nova !

Post by Mirok » 31 Dec 2021, 22:29

Pa da krenem...

Sretna nova godina!!! :A13:
Svima želim puno zdravlja, sreće i svega što i sami poželite!
Isto tako i vašim obiteljima!
Naravno neka nam bude i baruta i gvožđa :mrgreen: .....barem za nas ,ništa bez toga :A03:

User avatar
Barut
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 753
Joined: 17 Jan 2010, 16:20
Location: Šibenik
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Sretna nova !

Post by Barut » 01 Jan 2022, 06:40

Sretna i uspješna Nova godina svim članovima foruma i njihovim obiteljima! [CHRISTMAS TREE]


Sent using Tapatalk Pro
The truth is hate to those who hate the truth.

User avatar
Mauseras
Skupnik
Skupnik
Posts: 282
Joined: 28 Jan 2021, 19:39

Re: Sretna nova !

Post by Mauseras » 01 Jan 2022, 13:07

Sretna nova
Volim oružje, volim ga jako,
Da ga nema, jako bih plako,
Osim bullpupova, njih ne volim nikako
Da nestanu bullpupovi ni suze ne bih pustio,

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Sretna nova !

Post by jolly » 01 Jan 2022, 13:18

Sretna nova godina, decki!
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
siniša
Desetnik
Desetnik
Posts: 308
Joined: 07 Aug 2009, 17:41
Location: Stari Grabovac

Re: Sretna nova !

Post by siniša » 01 Jan 2022, 13:43

Sve najbolje u ovoj Novoj godini, i neka vam bude bolja od prošle..živjeli :)

IB43
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1235
Joined: 18 Jan 2019, 16:31
Been thanked: 2 times

Re: Sretna nova !

Post by IB43 » 01 Jan 2022, 14:25

Sretna nova svima.

User avatar
Darko11
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1477
Joined: 18 Jan 2014, 17:19
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Sretna nova !

Post by Darko11 » 01 Jan 2022, 19:16

Tek 2222 sve dvice ,a mi mrtvi.Šteta.

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Sretna nova !

Post by Hawk » 01 Jan 2022, 19:51

Darko11 wrote:Tek 2222 sve dvice ,a mi mrtvi.Šteta.
Govori za sebe Darko :lol:
Puno sriće i zdravlja i svakojakog pucanja u novoj godini svima.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

User avatar
Darko11
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1477
Joined: 18 Jan 2014, 17:19
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Sretna nova !

Post by Darko11 » 01 Jan 2022, 20:31

Hawk wrote:
Darko11 wrote:Tek 2222 sve dvice ,a mi mrtvi.Šteta.
Govori za sebe Darko :lol:
Puno sriće i zdravlja i svakojakog pucanja u novoj godini svima.
Hawk prjatelju takodjer,sve najbolje i tebi i ostalim prijateljima sa foruma i nek je sretna i berićetna.

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Sretna nova !

Post by Hawk » 06 Jan 2022, 20:03

Nagledao sam se svuda po svijetu impresivnih vatrometa, ali ovo što su Kinezi napravili u Beijing-u odskače od svega što sam ja vidio do sada.

https://www.facebook.com/zoran.meter/vi ... 0647923709
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: Sretna nova !

Post by Mirok » 06 Jan 2022, 22:15

Ne znam znate li.......ići će prijedlog da se zabrani i vatromet :A00:

User avatar
Tihi72
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 05 Aug 2020, 04:11
Location: Osijek

Re: Sretna nova !

Post by Tihi72 » 10 Jan 2022, 01:18

Sretna nova ekipa :D
Slučajni događaj stvar je nemara...

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Sretna nova !

Post by Hawk » 11 Jan 2022, 12:48

Mirok wrote:Ne znam znate li.......ići će prijedlog da se zabrani i vatromet :A00:
Ma neka ide, neka se zabrani, pucaće se više vatrometa, isto ka što je i s petardama :lol:
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: Sretna nova !

Post by Mirok » 11 Jan 2022, 12:58

Izgovor za zabranu su im sada ptićice.......

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Sretna nova !

Post by Hawk » 11 Jan 2022, 13:07

a što nakon blagdana kaže Krule ? :lol: :lol: :lol:

"Blagdani su gotovi... što se popilo, popišalo se... što se pojelo, isralo se... ajmo načet 2022.
Gledam ovu mulariju oko sebe, a ustvari k***c mulariju... to ode i do ovih sa 30 godina života. Znači, vani dere bura, znaš kolko je ladno kad zec u šumi drži tablu s natpisom "Mijenjam mrkvu za drva!"...
lisica s cigarom u ustima luta ogrnuta u puhovo krzno... vuk promijenio nacionalnost pa je sad šarplaninac i spava na toplom s ovcama... a kod nas.... horde mladih ide cestom bez čarapa.
Nit čarapa nit hlača dugačkih. Sve hlače iznad gležnja, u sred zime tenisice i to najpliće... a gležnjevi svima goli.
Jučer ide ovaj jedan po Zametu, znam ga.... reko mali el ti ladno na noge?.... veli on - nije!... a gležnjevi mu plavi ka indigo papir. Pa reko gdje su ti čarape gležnjačaru jedan?....
veli - Krule, ovo je sad moderno, nemaš ti pojma! Navečer ih na kiosku vidim jedno 6ero, ekipa cupka u redu za kiosk... nitko čarapa nema...
Ne bi se ja čudio da ovo ljeto u modi budu zimske štrample i vojne čizme na nogama... to kad skinu pa ture noge u more... jebeš mi sve, i ribe će maske na lice stavljati
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: Sretna nova !

Post by Mirok » 01 Jan 2023, 13:38

Sretna nova SVIMA!

Chan
Civil
Civil
Posts: 8
Joined: 05 Dec 2021, 23:03
Location: Zagreb

Re: Sretna nova !

Post by Chan » 01 Jan 2023, 14:49

Sretna Nova godina!

User avatar
Barut
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 753
Joined: 17 Jan 2010, 16:20
Location: Šibenik
Has thanked: 1 time
Contact:

Re: Sretna nova !

Post by Barut » 01 Jan 2024, 01:37

Sretna Nova 2024. godina svim članovima i vašim obiteljima.


Sent using Tapatalk Pro
The truth is hate to those who hate the truth.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: Sretna nova !

Post by Mirok » 01 Jan 2024, 01:46

Sretna nova 2024. SVIMA!

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Sretna nova !

Post by jolly » 01 Jan 2024, 04:24

Sretna nova 2024!
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests