AirForce Condor 5,5

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 22 Feb 2011, 23:55

Evo još jedne prinove, da se osvježi ormar :A16:

Radi se o PCP puški s jedni metkom, spremnikom zraka od 0,5l i jako velikom energijom oko 80J. podešavanjem jačine pucanja i futuristićkog dizajna.
Optika je Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32x60
Brzina s Crosman Premier Ultra Magnumom 355m/s

http://www.youtube.com/watch?v=8PXRcb5p4iQ
Attachments
_MG_3076.jpg
_MG_3077.jpg
_MG_3083.jpg
_MG_3084.jpg
_MG_3085.jpg
_MG_3089.jpg
_MG_3090.jpg
Volim crno pa makar i ofarbano.......

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: AirForce Condor 5,5

Post by Mike_Torello » 23 Feb 2011, 00:08

E to si ja zelim kupiti vec dugo vremena, samo ipak crnu =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

damir971
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 110
Joined: 21 Oct 2010, 17:02

Re: AirForce Condor 5,5

Post by damir971 » 23 Feb 2011, 10:12

Puška izgleda kao iz modernih video igrica :) (ne mislim ništa loše pod tim). Pošto si ju tek nabavio, vjerovatno ni sam ne znaš koliko se diabola bože ispucati sa jednim punjenjem, a to naravno ovisi o postavljenoj snazi? Čemu služi onaj CD, je li to zamjena za "papirnate" upute za upotrebu?

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 23 Feb 2011, 12:31

damir971 wrote:Puška izgleda kao iz modernih video igrica :) (ne mislim ništa loše pod tim). Pošto si ju tek nabavio, vjerovatno ni sam ne znaš koliko se diabola bože ispucati sa jednim punjenjem, a to naravno ovisi o postavljenoj snazi? Čemu služi onaj CD, je li to zamjena za "papirnate" upute za upotrebu?
Bez problema preko 50 u full snazi, pošto posjedujem fx i Loguna s takvim spremnicima.

Dvd je pun korisnih informacija i manuala.
Attachments
Condor.JPG
Volim crno pa makar i ofarbano.......

damir971
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 110
Joined: 21 Oct 2010, 17:02

Re: AirForce Condor 5,5

Post by damir971 » 23 Feb 2011, 13:11

Karabalicu, znam da imaš boce za punjenje, pa me zanima koliko traje ukupna procedura tog "pretakanja" iz velike boce u malu? A, koliko bi (od prilike) vremena trebako da se takav spremnik napuni sa ručnom pumpom?

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 23 Feb 2011, 13:32

damir971 wrote:Karabalicu, znam da imaš boce za punjenje, pa me zanima koliko traje ukupna procedura tog "pretakanja" iz velike boce u malu? A, koliko bi (od prilike) vremena trebako da se takav spremnik napuni sa ručnom pumpom?
Cca nax 30 sec i to je laganim pretakanjem, a može i brže ali radi grijanja prilikom pretakanja može doći do kondezacije vlage u pušci pa polako onda, ja nikad i nepraznim do kraja nego nadopunjavam.

Pumpom kod Maraudera gdje je sremnok cca 0,2l napumpaš za 2-3 minute, samo dok se uhodaš, to je sa 3-stage Benjamin pumpom, dok s 4-stage FX turbo i sl. novijih pumpi ide pumpanje kao da se pumpa i guma na biciklu :D

Ovaj od 0,5l mislim da bi se moga za nešto više od 5 minuta s stankama za pivo napumpati. :A05:

*Na marauderu je bilo 3 spremnika ili 30 dijabola u 5,5 - 45 poteza pumpom, to je i najbolja iskoristivost puške.
Volim crno pa makar i ofarbano.......

buha
Civil
Civil
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2011, 14:29

Re: AirForce Condor 5,5

Post by buha » 01 Apr 2011, 14:59

molim vas ako neko zna gdje se kod nas mogu kupiti ove air force puške i cijene. hvala

damir971
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 110
Joined: 21 Oct 2010, 17:02

Re: AirForce Condor 5,5

Post by damir971 » 01 Apr 2011, 15:35

buha wrote:molim vas ako neko zna gdje se kod nas mogu kupiti ove air force puške i cijene. hvala
Nigdje u HR,
ova je naručena iz US, i naravno plaćena sva davanja državi.

buha
Civil
Civil
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2011, 14:29

Re: AirForce Condor 5,5

Post by buha » 01 Apr 2011, 19:23

pa išao sam na njihovu stranicu i htio naručiti ali nema mogućnosti za hr slao mail oni me uputili na englesku neki gunpower da se njima javim. molim te pošto sam zainteresiran za ovu pušku da mi pojasniš kako da najlakše dođem do iste i ova cijena koju si naveo je sa svim davanjima. malo se bojim grunut pare preko sumnjivih narudžbi a neznam ni dali postoje kakvi problemi s našim zakonima oko ovoga.

buha
Civil
Civil
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2011, 14:29

Re: AirForce Condor 5,5

Post by buha » 01 Apr 2011, 21:03

evo odgovora kad sam ih upitao za ovakav condor

We can supply the GunPower SSS which is the same model.

The price is Euro 699,00 plus any extras and shipping.

We can ship to Croatia.

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 01 Apr 2011, 21:21

buha wrote:pa išao sam na njihovu stranicu i htio naručiti ali nema mogućnosti za hr slao mail oni me uputili na englesku neki gunpower da se njima javim. molim te pošto sam zainteresiran za ovu pušku da mi pojasniš kako da najlakše dođem do iste i ova cijena koju si naveo je sa svim davanjima. malo se bojim grunut pare preko sumnjivih narudžbi a neznam ni dali postoje kakvi problemi s našim zakonima oko ovoga.
Nema nikakvih problema oko zračnog oružja, cijene su se mjenjale.Na cijenu u USA plača se šiping i u RH porez i carina na ukupan iznos, tj cijene puške i šipinga.

Puška je kupljena preko Pyramida evo ti link,

http://www.pyramydair.com/s/m/AirForce_ ... d_PCP/2312
Volim crno pa makar i ofarbano.......

buha
Civil
Civil
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2011, 14:29

Re: AirForce Condor 5,5

Post by buha » 02 Apr 2011, 04:14

evo dobio sam ponudu pa mi molim te reci dali je ok.
.22 kalibar,
ručna pumpa (jer nebih trčao na punjenje u servis svakih pola sata nego udri), refill adapter,
4-16x50 Scope and mounts(with range finder and parallax) e o ovome neznam ništa dali je dobar ili treba nešto bolje za puno iskorištenje puške,
sa dostavom mi traže oko 8200 kn
dali mi treba silencer neznam u biti koliko je to glasno i dali je ovaj što imaju kao kit dobar mislim jesi li ga isprobao...
hvala.....

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: AirForce Condor 5,5

Post by Mike_Torello » 02 Apr 2011, 09:50

buha wrote:sa dostavom mi traže oko 8200 kn
Na to racunaj dodatnih oko +30% davanja drzavi, carini... i onda ces imati ukupnu cijenu koliko bi te kostala u RH
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 02 Apr 2011, 12:17

buha wrote:evo dobio sam ponudu pa mi molim te reci dali je ok.
.22 kalibar,
ručna pumpa (jer nebih trčao na punjenje u servis svakih pola sata nego udri), refill adapter,
4-16x50 Scope and mounts(with range finder and parallax) e o ovome neznam ništa dali je dobar ili treba nešto bolje za puno iskorištenje puške,
sa dostavom mi traže oko 8200 kn
dali mi treba silencer neznam u biti koliko je to glasno i dali je ovaj što imaju kao kit dobar mislim jesi li ga isprobao...
hvala.....

Dobro si izabrao,puška je najglasnija od PCP-a ovisi o okolini dali imaš uvjete pucati bez progušenja, imaš dvije varijante Condora s navojem i bez obrati pozornost na to.

Pogledaj malo pod oglase imam zanimljiva puška Logun i odmah ju možeš imati.
Volim crno pa makar i ofarbano.......

buha
Civil
Civil
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2011, 14:29

Re: AirForce Condor 5,5

Post by buha » 02 Apr 2011, 12:57

zanimljiv je taj logun ali kad jedmom vidiš condor teško ga je maknuti s uma... jedino ako je tebi taj tvoj condor dosadio pa da pričamo...

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 02 Apr 2011, 13:56

buha wrote:zanimljiv je taj logun ali kad jedmom vidiš condor teško ga je maknuti s uma... jedino ako je tebi taj tvoj condor dosadio pa da pričamo...
Krivo si se izrazio Condor pored Loguna izgleda kao igračka :A16:

Condor otišao dalje jer je jako neprecizan na full snazi, a smanjivanjem snage da se dobiju bolje grupe je budalaština.
Volim crno pa makar i ofarbano.......

buha
Civil
Civil
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2011, 14:29

Re: AirForce Condor 5,5

Post by buha » 02 Apr 2011, 14:21

ma pogledao sam na tube šta rade s puškicom....ako skine vranu na 100m meni više ne treba..... nego koliko si ti čekao na dostavu..

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: AirForce Condor 5,5

Post by Mike_Torello » 02 Apr 2011, 23:35

Karabalic, sta si vec udomio Condor-a? =( ako nije tajna, za koliko je otisao?

A meni je Condor isto favorit, ali mi ni Logun "ne smrdi" =) al' džep mi je šupalj =(
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

TORCIDA VŽ
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 17 Sep 2010, 12:59

Re: AirForce Condor 5,5

Post by TORCIDA VŽ » 03 Apr 2011, 11:39

Kupi nove hlače. :D
HAJDUK&MIŠO ŽIVE VJEČNO

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: AirForce Condor 5,5

Post by karabalic » 03 Apr 2011, 12:15

Mike_Torello wrote:Karabalic, sta si vec udomio Condor-a? =( ako nije tajna, za koliko je otisao?
A meni je Condor isto favorit, ali mi ni Logun "ne smrdi" =) al' džep mi je šupalj =(
Dobra ti ova za đep i moj je na rezervi :), otišao je gol za 7300kn, udomio ga jer čeka se Styer LG 110 HP.
Volim crno pa makar i ofarbano.......

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest