Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
CroMatej
Civil
Civil
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2012, 16:03

Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by CroMatej » 16 Dec 2012, 17:20

Poštovani,
zanima me koliko otprilike vrijedi stari džepni revolver iz 19 stoljeća, proizvođač: M. Drucker, Zagreb – Agram, kalibar: 9x25, s dvostrukim hodom, bubanj za 5 metaka, bubanj se ne može izbaciti u stranu, budući da nije na pomičnom kranu. Punjenje i pražnjenje vrši se kroz vratašca za punjenje na poleđini bubnja, revolver je dobro očuvan.


User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by Papilon » 16 Dec 2012, 17:40

Pa kaj se iz toga puca,....??
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by BOXI » 16 Dec 2012, 17:49

Ak je na prodaju ...javi se na pp.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by oštrostrijelac » 16 Dec 2012, 18:53

ima zanimljiv oroz :A25:
Oštri

CroMatej
Civil
Civil
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2012, 16:03

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by CroMatej » 16 Dec 2012, 19:04

BOXI wrote:Ak je na prodaju ...javi se na pp.
revolver je uspomena na djeda i nije za prodaju, bar ne zasad.
Samo me zanima koliko vrijedi posto je rucni rad jedinstvenog oblika, a kako zivim u malom gradu nema mi tko procijeniti njegovu vrijednost.

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by Papilon » 17 Dec 2012, 18:21

Donesi do Boxija i tam uz par škropeca udmah utanačiš vrijednost!!!
Obzirom da se radi o nekoj posebnoj seriji, teško je reći njegovu pravu vrijednost, ovako napamet!!
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by BOXI » 17 Dec 2012, 19:26

pa svi iz tog vremena su ručni rad jer su rađeni u manfakturnim radionicama.Velika većina iz tog vremena su kopije veldoga ili buldoga. O cijeni raspravljati ne želim da nebi nekoga pdcijenio ili uvredio budući da sam se izjasnio kao zainteresirani kupac, tako da nebi ispalo da navodim "vodu na svoj mlin"
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by oštrostrijelac » 17 Dec 2012, 19:43

Pošteno :A25:

Ja bih svoju kolekciju eventualno popunio sa pištoljem konkurentnim za natjecanja
u domaćem programu HSS-a, ali preduvjet za to je višak novčića...
Drugo je rješenje donacija :mrgreen:
Treče, još manje vjerojatno rješenje je da se država u moju korist, bez naknade, odrekne takvog komada željeza ili da mi ga proda
po cijeni koju se dobiva za tu količinu starog željeza :idea:
Oštri

Mario_Zg
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 774
Joined: 15 Nov 2008, 22:38
Location: Zagreb- Sveta Nedelja

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by Mario_Zg » 17 Dec 2012, 20:37

Kod BOXI-ja se uz njegovo vino jako brzo nadje zajednicki jezik... Samo se koji put tesko pogodi put kuci ...

Nisam vec dugo bio a navodno je vino u medalji ove godine.

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by BOXI » 18 Dec 2012, 14:45

U pravu si Mario, duuuuuuuuuuugo te nije bilo, kak ni Dok-a (jedanput sam malo prilegao jer me prevaril škropec i on se nafuril kaj mu nisam odbor za doček organiziral).
Vinčeko je ove godine daleko u zlatu, tak bar kažeju svi koji su ga probali.
Navrati pa probaj, ...poziv vredi naravno za sve.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb

Post by Papilon » 19 Dec 2012, 21:03

:A18: :mrgreen:
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 0 guests