Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 29 ožu 2024, 08:21.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora? 

Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Jesam sa svima 52%  52%  [ 32 ]
Nisam sa adminom 7%  7%  [ 4 ]
Nisam sa Bob-om 3%  3%  [ 2 ]
Nisam sa BOXI-jem 3%  3%  [ 2 ]
Nisam sa k.horvat-om 3%  3%  [ 2 ]
Nisam sa nobile157 25%  25%  [ 15 ]
Nisam sa Original_G 7%  7%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 61

Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora? 
Autor/ica Poruka
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
SWfan je napisao/la:
...Ako vecina razmislja kao ti...tj.da teme nisu dovoljno iscrpne o oruzju te da forum bez provokacija i omalovazavanja ne moze funkcionirati, onda ok...samo bi trebalo promijeniti ime foruma...
Pretjerujes sa ovim vrejdanjem i omalovazavanjem....no znas kako se kaze..." Sto je covjek kompletniji sve je jednostavnijii i tesko ga je uvrijediti !!! "
Citat:
....mislim da su iste od nastanka drzave legitimno izabrane demokratskim izborima od strane HRVATSKOG naroda...ili ih je netko drugi izabrao pa mi je to promaklo...
Hmmmmmmm, da probamo igrati jednu igricu....

Probaj po hijerarhiji nabrojati 5-celnih ljudi iz SVIH tih " nadzornih i legitimno " izabranih sluzbi od 1990g pa sve do dan danas, slobodno koristi sve JAVNO dostupne izvore informacija..........

_________________
Nemoguće je Nemoguće


22 tra 2013, 17:57
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
SWfan je napisao/la:
Forum je po mome shvaćanju namjenjen ljubiteljima oružja i razmjeni iskustava i savjeta bez obzira na njihovu političku lijevu ili desnu ideologiju.
A nigdje se neće stići, a ni maknuti s mrtve točke dok takozvani ustaše i partizani dokazuju jedni drugima tko je u pravo a tko nije.

Baš i meni zvučiš ka milicajac...
Ajmo ovako:

1 - ovaj forum se zove HR-ORUŽJE... naglašavan HR...
2 - tu su vlasnici oružja i zaljubljenici u oružje...
3 - mnogi su rodjeni do recimo 1972 godine...
4 - od većine takvih ja očekujen da su bili u domovinskom ratu... na našoj strani
5 - ovi što su bili na drugoj strani, tu nebi tribali ni biti...

e sada kada se počnu gurati ideje o gospodarskim problemima i nezaposlenosti u Hrvatskoj, (a na način da se popljuje Hrvatska državnost i Domovinski rat, a veliča tita i jugu), ja bi to triba mirno čitati i paziti da svojim komentarima ne uvridin jugonostalgičare... e ... malo sutra...

Ne smeta me kad se pljuju političari koji su zasrali, ali kad mi neko tita i jugu diže u nebo dok pljuje po pokojnom Dr Franji Tuđmanu i Hrvatskoj, onda mi pada mrak na oči.

A vidin da i medju moderatorima ima jugonostalgičara, a nebi smilo biti...

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


22 tra 2013, 21:52
Profil
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 04 lis 2010, 11:30
Postovi: 16
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Citat:
Baš i meni zvučiš ka milicajac...

Što je to milicajac?

Ajmo ovako:

1 - ovaj forum se zove HR-ORUŽJE... naglašavan HR...
Onda predlažem da se blokira pristup svima koji pokušavaju se logirati a da nije IP adresa u HR

2 - tu su vlasnici oružja i zaljubljenici u oružje...
3 - mnogi su rodjeni do recimo 1972 godine...
4 - od većine takvih ja očekujen da su bili u domovinskom ratu... na našoj strani
Ovdje se isto slažem da bi trebali organizirati anketu koliko ubiti ima ljudi koji imaju 40+ godina?
nekako ne vjerujem da je mnogo...


5 - ovi što su bili na drugoj strani, tu nebi tribali ni biti...

e sada kada se počnu gurati ideje o gospodarskim problemima i nezaposlenosti u Hrvatskoj, (a na način da se popljuje Hrvatska državnost i Domovinski rat, a veliča tita i jugu), ja bi to triba mirno čitati i paziti da svojim komentarima ne uvridin jugonostalgičare... e ... malo sutra...

Ne smeta me kad se pljuju političari koji su zasrali, ali kad mi neko tita i jugu diže u nebo dok pljuje po pokojnom Dr Franji Tuđmanu i Hrvatskoj, onda mi pada mrak na oči.
možeš li navesti jednu temu kao primjer...nisam baš ovo primjetio da se događa na forumu...

A vidin da i medju moderatorima ima jugonostalgičara, a nebi smilo biti...
Zašto? I što bi trebali svi moderatori po tebi biti?


23 tra 2013, 08:03
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6679
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
SWfan:
Nemoj mi, molim te, traziti da se blokiraju IP adrese van Hrvatske!
Ja zivim u Rijeci gdje sam i rodjen, ali sam 6 mjeseci godisnje na radnom mjestu izvan Hrvatske.
Stvarno ne bi bilo u redu!
:cry:

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


23 tra 2013, 09:08
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 tra 2008, 08:37
Postovi: 1767
Lokacija: Vinkovci
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Ne mogu ne reagirati na ovakve stavove, pogotovo kada se nastupa sa stanovišta starosti.

Hawk je napisao/la:
1 - ovaj forum se zove HR-ORUŽJE... naglašavan HR...
2 - tu su vlasnici oružja i zaljubljenici u oružje...

ok. HR forum za oruzje. Ljubitelj sam oruzja. Bavim se sportskim praktičnim streljaštvom. Sto ako nam se zeli pridruziti netko tko je ljubitelj oruzja iz BiH (recimo Federacije). Osobno tamo poznajem puno dobrih i dragih ljudi iz IPSC klubova iz Sarajeva, Širokog, Zenice i sl. Znaci, ako je HR predznak, smijemo na forumu biti samo mi?!

Hawk je napisao/la:
3 - mnogi su rodjeni do recimo 1972 godine...

74 sam godiste i sve sam samo ne klinac. to sto si ti 72 ne daje ti pravo da se tako ponasas, a pogotovo prema novim clanovima foruma.
Prvak Hrvatske u IPSC-u - Franjo Nadj je star 27 godina. Znaci, njemu, ukoliko zeli uopce trositi svoje vrijeme ovdje na forumu treba onemoguciti, jer je "premlad"?! WTF?!?!?!

Hawk je napisao/la:
4 - od većine takvih ja očekujen da su bili u domovinskom ratu... na našoj strani

ovaj komentar ti je vrhunac. Vidi, GOTOVINA, koji mi je bio zapovjednik a kojeg osobno jako cijenim i poštujem, je po povratku iz Haaga, ako nisi čuo, rekao - RAT je ZAVRŠIO. Čovječe, kakve ovo veze ima?
Ovdje se trebamo baviti oružjem, funkcijom, zastojima, problemima i zakonima koji su nedorečeni, strelištima kojih je sve manje i na kojima je sve teže pucati.

Umjesto da se tu nešto učini, naša ograničena energija (a nismo besmrtni) se rasipa na besmislene rasprave koje se u konačnici svode čiji je dulji?!

Hawk je napisao/la:
e sada kada se počnu gurati ideje o gospodarskim problemima i nezaposlenosti u Hrvatskoj, (a na način da se popljuje Hrvatska državnost i Domovinski rat, a veliča tita i jugu), ja bi to triba mirno čitati i paziti da svojim komentarima ne uvridin jugonostalgičare... e ... malo sutra...

Ti, ako si iz Zadra, trebao bi kao što Istrijani razumiju, shvatiti i znati što je dotični radio da bismo danas bili država. Osobno, mislim da ga na prostorima bivše države najviše ne vole naši istočni susjedi, jer ih je godinama držao na uzdi.

Hawk je napisao/la:
Ne smeta me kad se pljuju političari koji su zasrali, ali kad mi neko tita i jugu diže u nebo dok pljuje po pokojnom Dr Franji Tuđmanu i Hrvatskoj, onda mi pada mrak na oči.

Nije li pok. predsjednik Tuđman bio jedan od najmlađih partizanskih generala? A što je sa generalima Bobetkom, Tusom, Stipetićem, Agotićem, Krstičevićem, Lošom? Gdje su oni stekli znanja koja su primjenili u Domovinskom ratu?

Hawk je napisao/la:
A vidin da i medju moderatorima ima jugonostalgičara, a nebi smilo biti...

Dok god se budu zagovarale ovakve podjele, nama na forumu, a Boga mi dragoga niti u RH nema naprijed. Jugoslavije NEMA već skoro 22 pune godine. Mislim da bi ju trebalo prestati oživljavati i konačno prestati živjeti u prošlosti.

_________________
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas


23 tra 2013, 09:23
Profil Web stranica
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Što je to milicajac?

to je bija policajac u pokojnoj jugi
jedan od onih 85% milicajaca u Hrvatskoj koji nisu bili Hrvati, dok je Hrvata bilo 88%...
znači tribalo ih je biti oko 10-ak %, a ne 85%...

Onda predlažem da se blokira pristup svima koji pokušavaju se logirati a da nije IP adresa u HR

to je obična glupost... ima dobrih ljudi i dobrih Hrvata i izvan Hrvatske...

Ovdje se isto slažem da bi trebali organizirati anketu koliko ubiti ima ljudi koji imaju 40+ godina? nekako ne vjerujem da je mnogo...

a možda bi se i začudija...
iako to nije bitno... svim mlađima su tate 40+... to je isto...

možeš li navesti jednu temu kao primjer...nisam baš ovo primjetio da se događa na forumu...

mogu... ne jednu, nego više... ali neću...

Zašto? I što bi trebali svi moderatori po tebi biti?

pa moderatori neka budu baš to... moderatori...
ali ukratko... ni jednom crvena zvezda nebi smila biti svetija od šahovnice...

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


23 tra 2013, 09:43
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
SWfan je napisao/la:
..Onda predlažem da se blokira pristup svima koji pokušavaju se logirati a da nije IP adresa u HR


Ma da jos nesto....da prije toga brojimo i krvna zrnca....!!

U sportu ljude sjedinjuje interes i zajednicke strasti, tako da stvarno nema smisla tu raditi neke podjele a pogotovu ne nacionalne rasne ili sto ja znam koje. Cilj je biti bolji ili barem jednako dobar.

_________________
Nemoguće je Nemoguće


23 tra 2013, 09:44
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
patch je napisao/la:
Ne mogu ne reagirati na ovakve stavove, pogotovo kada se nastupa sa stanovišta starosti.


ne Patch... krivo si me razumija... ne radi se o starosti... to je bija samo jedan parametar...
dalje: na forumu pozdravljan svakoga ko ga poštuje ka Hrvatski forum...
mladi su posebno dobro došli, ali nebi ih se tribalo šopati krivon ideologijon...

Citat:
Ti, ako si iz Zadra, trebao bi kao što Istrijani razumiju, shvatiti i znati što je dotični radio da bismo danas bili država. Osobno, mislim da ga na prostorima bivše države najviše ne vole naši istočni susjedi, jer ih je godinama držao na uzdi.

ne volimo ga ni mi ni oni... a to već puno govori

patch je napisao/la:
Dok god se budu zagovarale ovakve podjele, nama na forumu, a Boga mi dragoga niti u RH nema naprijed. Jugoslavije NEMA već skoro 22 pune godine. Mislim da bi ju trebalo prestati oživljavati i konačno prestati živjeti u prošlosti.

ne zagovaran ja podjele... a pogovovo ne oživljavan jugu, ali puno je laži i o oba svjetska rata i o domovinskom ratu do sada servirano i na tim lažima se ne more graditi miran suživot.

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


23 tra 2013, 09:59
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 tra 2008, 08:37
Postovi: 1767
Lokacija: Vinkovci
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Hawk je napisao/la:
patch je napisao/la:
Ne mogu ne reagirati na ovakve stavove, pogotovo kada se nastupa sa stanovišta starosti.


ne Patch... krivo si me razumija... ne radi se o starosti... to je bija samo jedan parametar...
dalje: na forumu pozdravljan svakoga ko ga poštuje ka Hrvatski forum...
mladi su posebno dobro došli, ali nebi ih se tribalo šopati krivon ideologijon...

Citat:
Ti, ako si iz Zadra, trebao bi kao što Istrijani razumiju, shvatiti i znati što je dotični radio da bismo danas bili država. Osobno, mislim da ga na prostorima bivše države najviše ne vole naši istočni susjedi, jer ih je godinama držao na uzdi.

ne volimo ga ni mi ni oni... a to već puno govori

patch je napisao/la:
Dok god se budu zagovarale ovakve podjele, nama na forumu, a Boga mi dragoga niti u RH nema naprijed. Jugoslavije NEMA već skoro 22 pune godine. Mislim da bi ju trebalo prestati oživljavati i konačno prestati živjeti u prošlosti.

ne zagovaran ja podjele... a pogovovo ne oživljavan jugu, ali puno je laži i o oba svjetska rata i o domovinskom ratu do sada servirano i na tim lažima se ne more graditi miran suživot.


Ma sve stoji, ali povijest treba ostaviti povjesničarima. Stalno kopanje i prebiranje po ranama nas stalno vraća unazad.

Mišljenja sam, a tako nas i vjera uči - treba oprostiti, ali ne i zaboraviti. Onaj tko nije naučio pogreške iz povijesti - ponavlja ih. A isto se odnosi na one koji su zaboravili.

Trebamo konačno početi raditi i graditi ovu državu kako smo ju zamišljali i sanjali ranih 90-ih - zemljom pune demokracije, morala, prava, zakona, rada i blagostanja. Pozabaviti se moralom, etikom - podići kvalitetu života i odnosa u obitelji i društvu. Iz obitelji sve polazi.

Pokušati utjecati i promjeniti nazore mladima, jer kada vidim tko su im uzori, ježim se.

Problem je u onomu što predajemo mlađiim generacijama u naslijeđe - nešto što nije do kraja dovršeno, a nažalost, stvari se pokazuju, dobrim dijelom temeljeno na kriminalu i korupciji.

Pitanje je sada je li to i buduće okruženje? Jer ako jest - onda ja to ne želim, pogotovo ne svojoj djeci. Osobno ne želim svojoj djeci ostaviti u naslijeđe poslovno okruženje u kojem se rad ne plaća, gdje je ok uzeti robu i mjesecima ne platiti, gdje se na sudska rješenja čeka mjesecima sa upitnim ishodima u win-win situacijama, gdje su ljudi koji bi morali biti stupovi društva ogrezli u korupciji i kriminalu, gdje ljudi u jednoj Slavoniji prebiru po kontejnerima tražeći plastični otpad i hranu za svinje, gdje ja moram raditi tri posla da bih imao normalan život i da bih mogao platiti svojoj djeci ono što sam ja nekada imao prilike pohađati.... Ima toga, nakupilo se. ;)

Želimo li se mi konačno pokrenuti moramo početi mijenjati prvo sebe a onda će i sustav napredovati.

_________________
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas


Zadnja izmjena: patch; 23 tra 2013, 10:34; ukupno mijenjano 12 put/a.



23 tra 2013, 10:13
Profil Web stranica
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 tra 2008, 08:37
Postovi: 1767
Lokacija: Vinkovci
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
lex-lutor je napisao/la:
Ma da jos nesto....da prije toga brojimo i krvna zrnca....!!

U sportu ljude sjedinjuje interes i zajednicke strasti, tako da stvarno nema smisla tu raditi neke podjele a pogotovu ne nacionalne rasne ili sto ja znam koje. Cilj je biti bolji ili barem jednako dobar.

:A28:

_________________
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas


23 tra 2013, 10:15
Profil Web stranica
Pozornik
Pozornik

Pridružen/a: 04 lis 2010, 11:30
Postovi: 16
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
@patch - potpisujem apsolutno sve navedeno! :)

ja spadam u tu mlađu generaciju rođenu 80-ih i mišljenja sam da danas raspravljati o nečemu što se dogodilo ili nije dogodilo prije 30, 40, 50 ili više godina nema smisla...treba se okrenuti prema budućnosti... :D


23 tra 2013, 11:05
Profil
Desetnik
Desetnik
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2008, 19:23
Postovi: 382
Lokacija:
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Slažem se da se treba okrenuti bodućnosti, ali zaboraviti neke stvari NE MOŽEMO I NEĆEMO (bar neki) pogotovo one od prije 20-tak godina. Kažu da se povijest ponavlja i mislim da su U pravu.


23 tra 2013, 11:59
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Ne znam da li ste gledali TV jutros oko 7-30h kada je neki prof. povjesti rekao nesto vrlo jednostavno bas po pitanju Tita, Tudjmana, Partizana itd,,,itd... Uglavnom voditeljica je postavila pitanje tipa: DO kada ce se ljudi vracati u proslost po manje vise slicnim pitanjima oko kojih i mi tu gubimo vrijeme ??? Odgovr je naravno bio vrlo logican...

" SVE dok se napokon ne RASCISTI sa svim tim situacijama i ISTINA ne bude jasna svima " To je isto kao i da je rekao NIKADA, samo sto je to covjek umotao u celofan i oprao ruke od daljenjg objasnjavanja.

Vrlo je jednostavno koristiti frazu tipa " bas me briga sto se dogodilo prije 20-30-40-50-60 g. treba se okrenuti buducnosti" no takav postupak je jako neodgovoran prema svemu onome sto su nase porodice-prijatelji-znanci prozivjeli i dozivjeli u proslosti.

Takve ideje zapravo poticu iz SISTEMA koji nije slucajan i koji radi samo u interesu krupnog kapitala, na zalost oni koji su rodjeni nakon 80h godina to ne mogu razumjeti, vrlo jednostavn primjer :

A-generacija nakon 80-h misli da se EX-Yuga raspala radi mrznje Srba-Hrvata-Bosanca itd.
B-generacija nakon 60-h zna da je EX-yu umjetna tvorevina u kojoj se jako dobro zivjelo u odnosu na ono koliko se radilo i da je bilo zlatnog doba ali i bonova za benzin, nestasica kave, praska za robu, voznje par-nepar, depozita koji se placao za izlazak van granica Yuge, itd..itd...itd....
C-genracija nakon 50-h je mahom krenula trbuhom za kruhom u EU zemlje radi bjede i neimastine pa nemaju pojma sto se ovjdje desavalo do 90-h
-------------------------------------
Ono o cemu se i danas NE PRICA jer nije u interesu SISTEMA: Ex-Yuga je bila 3-vojna sila u EU, pored toga ex-yu je imala pod sobom nesto sto se zvalo NESVRSTANI. Iako zvuci glupo i nebitno ta ekipica je predstavljala 1/3 svjetskog trzista a ako pogledamo zemlje clanice i njihova rudna-mineralna bogatsva kojima raspolazu ne treba biti genije pa da zbrojimo 2+2 kako je yugu trebalo sjebat. Tile je bio kakav je bio ali nije bio bedast, stvorio je pokret nesvrstanih a sa time i trziste u kojem je DOMINIRALA YU industrija, u Arapskim zemljama su njemacke firme mogle raditi jedino preko Yu-firmi...!!!

90% Yu tvornica je radilo 3-smjene a na domacem trzistu nisi mogao doci do frizidera ili perilice ili obicnog stednjaka..itd..itd....

Znam da ce me netko sada obojiti kao Yugo-nostaligacara ali neka mi taj netko onda objasni kako smo nekada znali prozivoditi Tenkove-Aute-Podmornice ( i dan danas samo 3-4 zemlje u svijetu rade podmornice), Brodove, avione, kamione, autobuse, vlakove a DANAS...nista vise NE ZNAMO !!!

Znaci danas nam je bolje, i ovo sada pisem jer cekam kao majmun vec sat vremena covjeka koji je obecao doci "ODMAH"....!!!

Meni se nekako cini da nama ne bi bilo zanimljivo kada bi sve bilo kako treba i normalno. Pitam se samo kada ce opet doci trenutak da se ekipica EX-Yu ujedini i zarati protiv EU iz nekog razloga. Znam da to sada zvuci ludo ali spreman sam se kalditi u bilo sto da ce se to dogoditi. Do sada se dogodilo dva puta pa mora i TRECI....

( autorska prava na tekst zadrzavam, smijeh i suze ne naplacujem a pivu mi mozete uvijek platiti kad se vidimo ) L.L.

_________________
Nemoguće je Nemoguće


23 tra 2013, 12:50
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
ja san gleda tu emisiju... doslovno se slažen s čovikon... od riči do riči...
guranje istine pod tapet nikada ništa nije rišilo... ostavilo je sime sumlje i mržnje...
nekada je to relativno lako bilo gurati pod tapet, ali danas više nije.

Ja nisan stručnjak, triba to ostaviti stručnjacima... ali stručnjacima, a ne
potomcima onih koji su tragično sjebali stvari.

Ali... ponavljan... oprostiti da... kako ko i kako kada... ali zaboraviti nikada.

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


23 tra 2013, 14:59
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
patch je napisao/la:
Ti, ako si iz Zadra, trebao bi kao što Istrijani razumiju, shvatiti i znati što je dotični radio da bismo danas bili država.


pa Patch... ja znan što je radija... evo da i tebe podsjetin:

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/8 ... cjima.html

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


24 tra 2013, 21:49
Profil
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2008, 20:55
Postovi: 6676
Lokacija: Zagreb
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Joj, ljudi, molim vas, nemojte i ovu temu usrati sa politikom, jugonostalgijom i domoljubljem, hvala.

Je, opca rasprava je... ali tamo teme o oruzju (tema foruma) zjape prazne i "skupljaju paucinu" a vi tu naklapate o titu, pavelicu, tuđmanu itd...

Jednostavno vise nemam volje za forumom kad vidim sve ovo

_________________
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"


26 tra 2013, 21:38
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 27 srp 2013, 04:29
Postovi: 1378
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
O.K. Torello!

_________________
Head in the City. Hearth in the Field.


12 kol 2013, 05:19
Profil
Razvodnik
Razvodnik

Pridružen/a: 30 tra 2010, 15:27
Postovi: 126
Lokacija: Split
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Samo jedna poruka adminima, svi ste super i trudite se puno oko foruma.
Ipak, žao mi je što je zaključana tema ćirice u Vukovaru.
Znam da politiku treba izbjegavat i ukoliko se može ignorirat jer ne donosi ništa dobra, a i ja osobno nisam ni u jednoj stranci i ne zanimaju me njihove političke laži i nadmudrivanja, ali politika je svuda oko nas i ne možemo se pravit da nas svakodnevne teme ne diraju. Svako ima mišljenje i treba pustit da se ljudi makar ovde ispušu, u sobi koja služi za to.
Teško je svima, sve nas pogađaju razne stvari, a volim pročitat misli pametnih ljudi koji pokazuju da imamo osjećaje za druge i da smo ljudi, a na ovim stranicama, ne samo što se oružja tiče, sam pročitao mnogo pametnih misli.
Nadam se i nastaviti ih čitati.

_________________
Tested in fire


03 ruj 2013, 13:28
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
Mozemo se mi ispuhivat i na drugi nacin, i to daleko efikasniji...Sto mislis kada vi svatko od nas odvojio nesto vremena i udavio svojim pitanjima lokalnu birokraciju i administraciju koja je postala sama sebi svrha, ond bi stvarno imali pravog posla i ne bi se trudili napisati zakone koji se ne mogu provoditi u praksi....

Osim toga svima mora biti jasno da je krajnji cilj politicara da NJIMA BUDE DOBRO i da stalno imaju kao fol nekog posla koji ne nosi nikakvu odgovornost...!!!

_________________
Nemoguće je Nemoguće


03 ruj 2013, 14:02
Profil
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Avatar

Pridružen/a: 30 ožu 2008, 20:55
Postovi: 6676
Lokacija: Zagreb
Post Re: Da li ste zadovoljni radom admina i moderatora?
temu sam zakljucao radi "mira u kuci", iskreno, prosipanje žuči nece nikome od nas pomoci, samo ce nas uciniti jos depresivnijima, i nista necemo postici s time.

_________________
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"


03 ruj 2013, 22:28
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan