Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 28 ožu 2024, 10:13.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 1415 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Sljedeća
CHAT 
Autor/ica Poruka
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:

4. Ako si mislio kupovati pusku za natjecanje ne kuzim sto si kupio Sabatti Rover sa tankom cijevi, zna se sto je Match a sto normalna upotreba...

Mozda si se trebao vise ukjuciti ovdje prije odluke o kupovini... :A01:


lex, zasto negativno, uvjek negativno, samo negativno!
:A00:
da je pitao prije sta da uzme, ti ispod accuracy inetrnational ne bi ni procao.
:mrgreen: :mrgreen:

ti si nas naucio da je puska danas jeftini industrijski proizvod i da se mogu ocekivati povremene greske?
pa da, imali smo i prilike raspravljati o nekim slucajevima.

moderna industrija ima pozitivnu stranu da su puske preciznije kao nikad prije, ali je u nekom postotku povecana mogucnost greske.
ali zato proizvodjaci daju garanciju.

Ako zamijeni ovu pusku, za novu - imat ce preciznost od pola minute sa odabranom municijom, a minutu sa nekim drugim - jer je to stadard industrije, koja radi na CNC stroju a manje na puskarskom rucnom radu.

Drugo, sabbati rover tactical ima debeleu match cijev, tu nisi u pravu.

kundak je lijepi sportski ergonomski, uzlijebljenje novog razvijenog tipa multiradijalno, puska teska kakva i mora da bude...
decko hoce da se bavi ovim LR sportom, bravo!!! Daj malo pozitivnije. :A28:

Sve PET!
Sta je tu je!
Po meni, reklamacija, i zamjena proizvoda. i gotovo.
to je sve pain in the ass, gubitak zivaca i vremena, ali rijesit ce se. nema razloga da ta puska (iz zamjene) ne bude u funkciji za slijedecu sezonu natjecanja.
Puske koje su se kod nas najvise renomirale na utkmicama kod nas su remington, steyr ssg i tikka, jer su bile nabavljive a ostale su sve pojedinacne ove ili one

A za sabbati, prije ga nije bilo u ponudi, ali generalno ne znaci da je los.

sad je bas ispalo bas prvo pa zensko, ali doci ce i musko. :D

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 10:19
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
lex, zasto negativno, uvjek negativno, samo negativno!
da je pitao prije sta da uzme, ti ispod accuracy inetrnational ne bi ni procao.


Sorry moja greska, previdio sam Tactical u nazivu pa sam zato naveo tanku cijev..posipam se pepelom. Nisam negativan nego realan, Ja bih mu osobno preporucio HOWU a nikakav A.I. jer ne vjerujem da bas misli dati > 5000 Eur za golu pusku ...v


>....ali je u nekom postotku povecana mogucnost greske, ali zato proizvodjaci daju garanciju.

ja samo kazem da je treba kupiti pusku sa pouzdanom akcijom i kvalitetnim kundakom, originalnu cijev potrositi pa baciti u smece i staviti neku provjerenu pa uzivati u pucanju. Dobar trgovac sigurno ce napraviti sve da zadovolji kupca i ispravi gresku no posto je u pitanju specificna roba i 1001 zakonski problem bolje je ne imati potrebe za garancijama tj.reklamacijama.

Ako zamijeni ovu pusku, za novu - imat ce preciznost od pola minute sa odabranom municijom, a minutu sa nekim drugim - jer je to stadard industrije, koja radi na CNC stroju a manje na puskarskom rucnom radu.


Zar sam opet nesto povrsno procitao, pa zar covjek nema NOVU novcatu pusku na kojoj su pri montazi optike mjenjali udarnu iglu....???? Kako sada brusenje, match cijeve, itd....NE KONTAM !

......Po meni, reklamacija, i zamjena proizvoda. i gotovo.

Ni to ne kontam, NEMS ti sto raditi na proizvodu dok je u garanciji, proizvod se vrati trgovcu sa reklamacijom a ON JE TAJ koji proizvod u roku od 45 dana mora vratiti ispravnog ili u slucaju nemogucnosti otklanjanja nedostatka zamijeniti novim...Naravno samo ako je do nedostatka doslo propisanim nacinom upotrebe...

Puske koje su se kod nas najvise renomirale na utkmicama kod nas su remington, steyr ssg i tikka, jer su bile nabavljive a ostale su sve pojedinacne ove ili one

Na srecu svake godine je sve vise takmicara sa raznim tipovima oruzja...

A za sabbati, prije ga nije bilo u ponudi, ali generalno ne znaci da je los.

Za tu cijenu se u svakom slucaju isplati probati nesto novo, mene isto zanima kako se MRR ponasa u praksi sa raznim vrstama streljiva posto proizvodjac navodi manje trenje, vece brzine i bolju preciznost...sigurno se treba poigrati odabirom zrna, elaboracijama pa znati nesto konkretno. Na tekme u SLO talijani su dolazili sa MRR modelima i rezultati su bili OK :A02:

_________________
Nemoguće je Nemoguće


15 tra 2017, 12:43
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:
Na tekme u SLO talijani su dolazili sa MRR modelima i rezultati su bili OK :A02:


Eto, napokon nesto pozitivno! MRR cijev ima potencijal. kad prozivdjac zamjeni pusku, sve OK. :A28:

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 12:47
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
jolly je napisao/la:
... kad prozivdjac zamjeni pusku, sve OK..


Pomogni da shvatim... ZASTO BI trebalo zamijeniti pusku ???

Mrzim ovu kisu, gromove i munje, nista ne radim nego eto piskaram .....

_________________
Nemoguće je Nemoguće


15 tra 2017, 13:06
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
lex-lutor je napisao/la:

Pomogni da shvatim... ZASTO BI trebalo zamijeniti pusku ???

..


ZBog garancije

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 13:26
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
jolly je napisao/la:
...ZBog garancije...


Jesam li ja pukao ili sam kivo shvatio..

A. covjek je prilikom montaze optike mjenjao udarnu iglu
B. Da bi promjenio iglu morao je rastaviti zatvarac
C. Kada je sve sastavljno zatvarac vise ne radi kako treba

Ocito je ostecenje nastalo nestrucnim radom na zatvaracu... e sada ti meni reci KAKVE JEB*ENA garancija to pokriva, ako ima takve je odmah idem kupiti pusku i nakon 7-dana skratim cijev na pola pa dodjem po novu radi garancije ....grrrrrrrrrrrrrr

_________________
Nemoguće je Nemoguće


15 tra 2017, 13:48
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
Odradio je sve u suradnji sa ovalstenim trgovcem i uvoznikom i ovlastenim puskarom.
nista na svoju ruku.
garancija mora pokriti.

problem je sta nije trenutno jasno jel udarna igla originalna. (to sam pitao, jos nam kolega nije odgovorio)
Ako nije, pa se nesto turpijalo i tokarilo po neoriginalnoj igli, a to onda dovelo do ostecenja kod sklapanja zatvaraca... UPS!

Onda ce se tek vidjeti kako ce se stvar odvijati.
Premda je moje misljenje da i cak da nije originalna igla, obziom na gore navedeni postupak, 99% sanse je da ce garancija pokriti, trgovac je renomiran i sve se to moze rijesiti uz dobru volju.
A iskreno, nije ni sabbati nepoznat, sumnjam da bas oce vidjeti pusku na natjecanjima da zatarac ne radi, a bilteni su po internetu, a onda i komentari.
malo dobre volje, i to ce se rijesiti.
tako ja vidim, sto ne znaci da sam u pravu. vijet cemo, ako kolega podijeli sa nama naknadni razvoj dogadjaja.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 13:59
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
HrvojeVrh je napisao/la:
Pozdrav Svima

Imam malo pitanje posebno za iskusnu ekipu. Kupio sam nedavno novi Sabatti Rover Tactical 308 u trgovini u HR i prvo udarna igla neznam jel bila kriva il sta al zamjenjena je pred menom od puskara (tijekom montaze optike i pokusaja upucavanja) sad zatvarac tesko ide ponekad i hvatac ne izbaci svaki put cahuru il ju cak okrene unutra. Sad pocelo je neko sr...da se treba malo pobrusit zatvarac itd a puska nova glanc placena 11000 kn sa popustom sve naruceno unaprijed mjesec dana. Na vise strana sam cuo da ne dolazi u obzir brusenje vec mora ic nova puska sa mec cijevi za natjcanje. Moze li kakav savijet sta da radim? Jos cekam da vidi trgovina sad sa puskarom sta je problem.
Hvala


Kolega,
citam jos jednom sta si napisao. A malo smo skrenuli zbog rijeci brusenje.
problem mozda moze biti i banalan.
match tactical puske rade se u vrlo uskim tolerancijama, da bi metak sjeo u os cijevi.
To znaci, najuze moguce leziste koje dopusta standard CIP.

prije radikalne akcije da mijenjas pusku pod garancijom:
probaj vise proizvodjaca municije. mjere cahura variraju unutar standarda +/-, i moze se samo desiti, da je cahura se prosirila u lezistu, i onda imas problema sa tvrdim izvlacenjem, jer je leziste usko.

Ako nakon 3-4 vrste metaka i dalje isti problem,
onda ide ono sta smo raspravljali prethodno.

Sa kojom municijom si upucavao?

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 14:10
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sada sam tek skontao....

To je ona limitirana serija sa staklenim udarnim iglama...pa sto nisi ranije rekao...sada se sjecam negdje sam procitao clanak o interakciji sa korisnicima mozda nadjem i banner iz reklamne kampanje... " proslo je vrijeme neodrzavanja i nepodmazivanja zatvaraca, nova konstrukcija staklo-celik-staklo omogucit ce vam perodicno rastavljanje i podmazivanje zatvaraca "

:A00:

NHF ali ovo je bilo jace od mene.....nadam se da ce svi biti sretni i zadovoljni na kraju. Moramo se malo i saliti iako vlasniku bas i nije do zezanja...

_________________
Nemoguće je Nemoguće


15 tra 2017, 14:22
Profil
Pozornik
Pozornik
Avatar

Pridružen/a: 25 ožu 2017, 19:50
Postovi: 52
Lokacija: Rijeka
Post Re: CHAT
Ako puška nije radila odmah iz dućana ja bi tražio novu odnosno zamjenu pa makar čekao još neko vrijeme.
Pošto je puška kupljena i rađena/dobavljena "po naruđbi" i plaćenom kaparom nema bilo koji puškar ili trgovac raditi nešto po njoj prije ijednog ispaljenog metka. To znači da je puška dostavljena sa TVORNIČKOM GREŠKOM i kao takvu je treba vratiti proizvođaču da ispita kakva je greška i zbog čega je nastala te kako je prošla quality control i isporučena trgovcu/kupcu kao takva. Proizvođač je taj koji daje garanciju na NOVI proizvod i vjerujem da bi pristali snositi troškove transporta i zamjene u ovom slučaju. Međutim, što je napravljeno je napravljeno i sada ostaje samo trgovačka garancija , a to znači opcija puškar..

Samo moje mišljenje.(Ako kupiš auto koji ne možeš izvest iz salona nečeš pristati na popravak nego ćeš tražiti zamjenu ili ne?)

_________________
“Having is not so pleasing a thing as wanting, it may not be logical but it is often true.”
“The bureaucratic mentality is the only constant in the universe.”
"If there's nothing wrong with me... maybe there's something wrong with the universe!"


15 tra 2017, 15:48
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
lex covjeku muka od svega, a ti tako. Nije lijepo.

Udarna igla se zamijeni (i to je jednostavan problem, pogotovu ako je originalna)
krivo sklopljen zatvarac, hmmmm, pa ostecenje? koje? pa van centra, pa kako? kako puskar moze krivo da sklopi zatvarac. ma nemoguce.

Ako je medjutim zaglavila cahura jer se napuse u uskom lezistu, kod otvaranja zatvaraca sila se prenosi na najslabiji dio, a to je izvlakac.
I ako se izvlakac siluje, svaki put radi sve losije, uz nekoliko ponavljanja problema se pojacava, otvaranje sve tvrdje, i sad imas opisan kompletan mehanizam po simptomima koji su navedeni. (Ako je kolega naveo sve simpotme.)

U match puskama tolerancije su na minimumu radi postavljanja metka u tocni centar osi cijevi, ili blizu njega.

CIP standard kaze da

leziste moze biti te i te dimenzije, ili za dlaku sire.
metak moze biti te i te dimenzije, ili za dlaku uze.
(tocne dimenzije mogu se pogletati na CIP, nadje se na netu)

Ako su se potrefili najuze moguce leziste, i najsira moguca cahura, evo ti tvrdog odbravljanja, evo problema sa ekstrakcijom cahure, evo dugorocno problema na izvlakacu, sve do granice loma izvlakaca (da ne kazem pucanja)

Ako je municija jos k tome bila PPU, a PPU ima reputaciju da ponekad ima problema sa mehanizmima serijskih tvornickih pusaka. I sav problem je opisan. Moguci problem. I najjednostavnije za rijesiti. promjenit streljivo i vidjet sta si dobio.

Najfinije natjecateljsko oruzje, zbog tolerancija na lezistu, vrlo cesto je izbirljivo. Znaci sve to skupa nije neobicno, ako je to razlog.

drugi razlog moze biti nesto u lezistu, kao napirmjer greska u proizvodnji, ili greska na izvlakac, zatvaracu, imaces opet slican problem.

znaci ako nije municija u pitanju, i isprobano vise vrsta - garancija i reklamacija!!!!

OZGY, ti si u pravu. osim ako nije zaista problematicna municija.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 16:44
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
>lex covjeku muka od svega, a ti tako. Nije lijepo.

Covjek zna da se zezam, ne mogu ja bez toga, kada se zajeb.na svoj racuna pa gdje onda necu na tudji !

..... kako puskar moze krivo da sklopi zatvarac. ma nemoguce.

Kako mehanicar i to iskusan moze zaboraviti nasipati ulje u motor...nemoguce... SVE je moguce, svi smo samo ljudi a ne strojevi, greske su sastavni dio svakog posla.

Ako je medjutim zaglavila cahura jer se napuse u uskom lezistu....itd.

Ovu temo smo vec davno prozvakali i dosli do jednog jedinog zakljucka, ako metak uredno ide u cijev a kasnije imas muke sa izvlacenjem cahura PROBLEM JE U NEKOM OSTECENJU lezista metka ali definitivno je to. Nesimetrija, hrapavost od rdje, losa finalna obrada, udubljena, izbocenja itd....


CIP standard kaze da......

To je preporuka, norma , stnadard itd.. no to NE znaci da se svi proizvodjaci drze 100%, masa privatnih puskara u Austriji kada radi oruzje obicno prilagodi streljivu svog favoriziranog proizvodjaca npr. RWS pa npr. RWS zatvara savrseno a sa Bellotom ne mozes zaklopiti expressicu, tolerancije se mjere u debljinama cigaret papria.... vidio na svoje oci !

Ako su se potrefili najuze moguce leziste, i najsira moguca cahura, evo ti tvrdog odbravljanja, evo problema sa ekstrakcijom cahure, evo dugorocno problema na izvlakacu, sve do granice loma izvlakaca (da ne kazem pucanja)


Metak moze ne znam kako tesko uci u leziste, mozda cak i nogom da zabravis ali nakon opaljenja ako je leziste OK cahura ima da leti van kao podmazana


Imasli smo strvarnu sitauciju da je covjek nakon opaljenja na SSG-u trebao asistenciju trojice da otvorimo zatvarac i izbacimo cahuru, cudim se da ruckica nije pukla, RAZLOG: JEDVA vidljiva korozija u lezistu metka dovoljno je stvorila hrapavosti da se prilikom opaljenja zabiju cestice u mesing, kvalitetno ciscenje, malo poliranja i sada radi sve +5.

POUKA koju smo naucili: Leziste metka i vrat treba cistiti jednako pedantno kao i cijev, a i podmazati lagaano ....

_________________
Nemoguće je Nemoguće


15 tra 2017, 17:12
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
Vidjet cemo.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


15 tra 2017, 17:27
Profil
Civil
Civil

Pridružen/a: 14 tra 2017, 21:05
Postovi: 3
Post Re: CHAT
Dobar Dan opet. Puska je sa mech cijevi i ogromna je sto je super. Igla je ocito kriva iz tvornuce il sto vec i otkriveno pred menon oo strane puskara i javljeno odmah trgovini koja i suraduje sa njime. Otiso sam da mi montira picadili shinu i nosace optike i ugradi optiku pa kad smo pokusali probat se otkrilo. Nisam probavo nista jer sam naivan kreten i neiskusan. Promjenio je iglu pred menom od slicne puske sta ima kod seve za probu od iste trgovine al ne samo da je promjenio nju vec i glavu zatvaraca sa izvacivacem. Ide dosta tesko sad i cahure ne izbacuje svaki put van a cak ih i okrene. U trgovini je sam prizno da nesto ne valja jer smo probavali za dummy metkom i sve isto. Niva puska narucena i placena u cjelosti a sad mi u trgovini da on vidi sa istim puskarom sta je. Pitam sta uciniti jer svi mi kazu na strelajni da brusenej ne dolazi u obzir pa ovo je glanc nova puska ljudi nije ovo zastava vec Sabatti po naudzbi i sad me muci??? Nista nije bruseno i to jer nepada mi napamet. Neznam sta napravit dal da idem prijavu napravit na policiju i tuzbu jer ocito me neko mulja. Nemam vise nabavne necu lovu vec ocu pusku. Potrosio sam preko 2000 kn na ostalo za nju plus optiku sta sad???
Hvala


15 tra 2017, 19:57
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
I dalje ja nemam bas ideju sta ne stima.
problem municije smo za sad eliminirali.

Na svakoj novoj liniji pusaka, varmint/match/tactical modeli se rade sa najvise paznje, jer se po njima kiasnije cijeni cijela linija.
Oni prvi idu na testiranje u javnosti i o njima se najvise pise.
na njima je najmanja mogucnost tvornicke greske. ova puska je najbolje sta sabati ima.

Tako da sam ja jos uvjek uvjeren da je ovdje rijec o nekoj sitnici.

Niko od nas nije vidio problem, a napamet je tesko govoriti. Dijagnozu ne mozemo dati na nevidjeno.

Moj bi ti savjet bio, da odes do trgovca, napisete neki email proizvodjacu, tebe nek stavi u CC, tocno opisete sve simptome, i cekat odgovor. u medjuvremenu, ne dirati nista. Nista nista ni brusili, i po meni je puska neostecena.

Ovo znam da kosta zivaca, i vremena.

Ali ce se sigurno rijesiti pozitivno.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


16 tra 2017, 05:58
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 26 pro 2012, 12:35
Postovi: 834
Post Re: CHAT
Pozdrav dečki!
Znam kako se čovjek osjeća, jer sam imao takav problem. Pušku sam kupio u Sloveniji, trgovac je odmah ponudio zamjenu, no to nije baš bila neka opcija zbog papirologije. Puškar mi je uspio riješiti problem, koji je definitivno bio tvornička greška. Da košta živaca, košta. Jedina je utjeha u činjenici da ne postoji stvar koju su ljudi napravili, a da se ne može popraviti.
Prijatelju, naoružaj se strpljenjem i polako, hladne glave pristupi rješavanju problema. Malo će potrajati, ali na kraju, tvoja će ti pucaljka pružiti posebno zadovoljstvo!
Pozdrav svima!


16 tra 2017, 13:17
Profil
Brigadni General
Brigadni General
Avatar

Pridružen/a: 26 vel 2012, 13:10
Postovi: 6678
Post Re: CHAT
Decki,
Da zaokruizmo ovu pricu, sa Sabatijem. Problem je rijesen!

Uz podrsku renomiranog trgovca, rezervni dijelovi stigli u brzom roku, puskar sredio, i slucajno sam bio prisutan kod testiranja iste.
Dakle, od onog sta sam vidio:
Sa tvornickom municijom 308 win, bellot, HPC, i SPCE puska radi grupe pola minute, na 100 m. Radi ko singerica.

Mogu samo reci da je ovo primjer podrske kupcu vrijedan notiranja! :A28:

Nije da se hvalim, ali jesam li lijepo rekao prije?:

Problem ce se rijesiti.
Takva Puska mora drzati pola minute grupu.

_________________
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”


30 tra 2017, 08:19
Profil
Civil
Civil

Pridružen/a: 14 tra 2017, 21:05
Postovi: 3
Post Re: CHAT
Pozdrav Svima

Je sve sredeno i radi ko urica. Jako precizna ha ha. Sve je proslo super al nije se smjelo desit al ok. Drugi put prvo provjerim pa onda idem na registraciju ha ha.

Hvala na pomoci

Lp

Hrvoje


30 tra 2017, 09:49
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: CHAT
:A25: :A25:

_________________
Nemoguće je Nemoguće


30 tra 2017, 12:07
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 403
Lokacija: Sesvete
Post Re: CHAT
Hoće li HS Produkt osjetiti posljedice negativnog publiciteta Springfield Armorya, bogme su digli kuke i motike na njih... https://www.google.hr/amp/s/www.thetrut ... -haul/amp/
A i jesu probali pokriti svoju guzicu na uštrb malih dilera i proizvođača.


15 svi 2017, 18:11
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 1415 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan