AirForce Condor 5,5

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: AirForce Condor 5,5

Post by Mike_Torello » 03 Apr 2011, 17:15

TORCIDA VŽ wrote:Kupi nove hlače. :D
uzrocno posljedicna, da dzep nije supalj, imao bih i za kupiti nove hlace, ali da nije, onda mi nove nebi ni trebale... divided by zero!
karabalic wrote:otišao je gol za 7300kn
jebemu, kad covjek nema para za barem osnovne stvari koje mu se svidjaju :twisted: volio bih jednom isprobati tu pusku, cisto da vidim jeli to TO sto ja ocekujem od nje ili nije... =/ no u slucaju da ispadne da je to TO, morao bih bubreg prodati...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest