Page 2 of 2
Re: Arizona
Posted: 28 Feb 2011, 23:46
by PUNISHER1987
Sviđa mi se!! Kako bi bilo lijepo imat takav motor s tako posebnim dodatkom!!
Re: Arizona
Posted: 01 Mar 2011, 00:20
by patch
samo kako ga parkirati a da netko ne makne gan ili holster.
ali ideja je

Re: AK-47 - gratis
Posted: 03 Mar 2011, 10:10
by gun_hater
Ak dobiješ ovaj sa slike, onda je to više muzejska vrijednost nego praktična.

Snajperista !!
Posted: 04 Mar 2011, 00:29
by brankec
Re: Snajperista !!
Posted: 04 Mar 2011, 00:36
by Mike_Torello
Lee Endfield =)
Žuja
Posted: 04 Mar 2011, 22:25
by brankec
Neću to - daj mi ŽUJU !!!!!
Oklahoma
Posted: 04 Mar 2011, 22:27
by brankec
Canuck
Posted: 04 Mar 2011, 22:29
by brankec
Re: Oklahoma
Posted: 04 Mar 2011, 23:13
by TORCIDA VŽ
E, nebi bilo loše kupiti si ovakvoga autića

Re: Oklahoma
Posted: 04 Mar 2011, 23:21
by Mike_Torello
Znam tu sliku... pogledaj sto pise na zadnjoj sajbi od kamioneta... "Class III firearms dealer", sa takvim kolicima i kućom od toga se ocito dobro zivi tamo =)
Re: HUMOR
Posted: 16 Mar 2011, 21:37
by mesko
Re: HUMOR
Posted: 16 Mar 2011, 23:33
by gun_hater
Di nam nestade Brankec ?

Re: HUMOR
Posted: 17 Mar 2011, 16:23
by brankec
Tu sam ja a tu su dečki i dečkice:
Zovi - samo zovi ...
Dojdi - samo dojdi ...

Brankec.
Re: HUMOR
Posted: 17 Mar 2011, 22:14
by gun_hater
Malo nakaradno mi djeluju fotografije djece od 4-5 godina sa oružjem u rukama.
Re: HUMOR
Posted: 18 Mar 2011, 00:09
by brankec
Roditelji koji su poslikali svoju djecu s pravim oružjem nisu napisali kakav stav imaju prema oružju. Možda ih žele od mladih dana odgojiti da se odgovorno ponašaju prema oružju. Možda ih žele naučiti da bez oružja nema stvarne slobode. Možda žele od njih napraviti lovce koji će - ponovo - se odgovorno ponašati u lovu, sa rešpektom za šport i okolinu u kojoj će loviti. U nekim državama djeca smiju ići u lov noseći svoje oružje, 12 - 14 godina starosti, u pratnji odraslih ako su prije toga položili lovački ispit. Poslije 14 god. sami. Možda roditelji žele djecu priviknuti na oružje da bi smirenije i sigurnije rukovali oružjem za olimpijske discipline. Pitaj naše trenere na forumu koji su njihovi najmlađi članovi koji pucaju iz zračnice.
Vrba se vija dok je mlada. Bolje da ih odgajaju roditelji i treneri nego ulica.

Brankec.
Re: HUMOR
Posted: 24 Apr 2011, 22:26
by Olimp
Re: HUMOR
Posted: 21 Jul 2011, 18:23
by Papilon
Malo crnog humora
Re: HUMOR
Posted: 21 Jul 2011, 18:24
by Papilon
.
Re: HUMOR
Posted: 21 Jul 2011, 18:24
by Papilon
.