Page 2 of 2
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 18 May 2014, 10:57
by lex-lutor
Zato se prave proizvodi " koje si ne moze svatko priustiti" bez obzira na funkcionalnost....sto da kazu one teretne ovce koje daju 10-k tisuca eura za neku dizajnersku haljinu a izgledaju kao da ih je poplava izbacila ...????
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 18 May 2014, 21:57
by Darko11
Za one koji su poput mene zaljubljenici u 22 lr kalibar, - 22 plinkster ,najbolji kanal u tom kalibru

Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 20 May 2014, 11:30
by Darko11
Nevjerovatno,i sa vremenom punjenja revolvera puca brze nego prosjecna automatska puska.
Evo najbrže ruke zapada.
https://www.youtube.com/watch?v=r7HN7THecwg
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 20 May 2014, 16:58
by dejandlesk
Svaka čast!
Nikako se ne mogu oteti dojmu da je taj čovjek ispucao barem 150 metaka svaki tjedan (života svoga), a ne ko ja, da cicija ode na streljanu i ispuca 25 ili 30 metaka, a još k tome ne svaki dan, nego samo ponekad, a nakon toga kuka sam sebi koliko to košta!

Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 20 May 2014, 20:29
by lex-lutor
dejandlesk wrote:.... a nakon toga kuka sam sebi koliko to košta!

Nisi jedini koji kuka, kod nas je cijena streljiva bolesno skupa u odnosu na standard, a pogotvu od kada je nastupio problem reloadinga situacija je jos i gora....
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 01 Jul 2014, 13:33
by gun_hater
Taj nutnfncy mi je iritantan jer previše blebeće u tim videima,
mogli bi se skratiti za 50 ili više % minuta.
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 06 Jul 2014, 23:01
by Darko11
dejandlesk wrote:Svaka čast!
Nikako se ne mogu oteti dojmu da je taj čovjek ispucao barem 150 metaka svaki tjedan (života svoga), a ne ko ja, da cicija ode na streljanu i ispuca 25 ili 30 metaka, a još k tome ne svaki dan, nego samo ponekad, a nakon toga kuka sam sebi koliko to košta!

Bob Munden.Nevjerovatno nesto.Puska ili pistolj u rukama ovog covjeka dobijaju novu dimenziju ubojitosti.
http://www.youtube.com/watch?v=8HzCnymSugQ
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 13 Feb 2015, 00:03
by sjekira
nisam znao gdje da stavim..
bilo je i vrijeme je da se netko počne sprdati
https://www.youtube.com/watch?v=dBaISwLnrgo
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 13 Feb 2015, 10:53
by Spinnaker
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 13 Feb 2015, 15:32
by El Manno
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 14 Feb 2015, 13:34
by elektricar86
A jesu budale.

Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 16 Feb 2015, 21:27
by fricky
Savage Model 10: The 1000 dollar 1000 yard rifle
https://www.youtube.com/watch?v=9hVDu1EARBc
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 16 Feb 2015, 22:13
by Spinnaker
Dosta ekipe iz long range shooters of utah je koriste
Doduse oni se natjecu na 1000y i 1milje kategorija milk jug
Re: Svatko želi biti Nutnfancy ili hickok45
Posted: 16 Feb 2015, 22:28
by sjekira