Page 113 of 128

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 27 Nov 2021, 23:33
by Hawk
Nenad Bakić: Cijepljeni šire virus najmanje 7,5 puta više od cijepljenih. Pogledajte njegovu računicu.
Nemojte samo komentirati u stilu: Šarlatan, Što on zna? Nije on imunolog i slično. Svi znamo ko je on.

https://teleskop.hr/hrvatska/cista-mate ... 5sNX4Ek1lk

Kako na dnu teksta piše, Facebook cenzurira ovaj članak, a svi znamo zašto.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 27 Nov 2021, 23:36
by Hawk
Mirok wrote: Svaka čast Hawk! :lol:
Gdje god da si našao ovu kartu. Pitaš zašto to ne pokažu? Pa čime bi plašili narod...?
A dobar san s Bakićem, izmjenjujemo brojke i računamo skupa :D

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 27 Nov 2021, 23:48
by Mirok
Hawk wrote:Nenad Bakić: Cijepljeni šire virus najmanje 7,5 puta više od cijepljenih. Pogledajte njegovu računicu.
Nemojte samo komentirati u stilu: Šarlatan, Što on zna? Nije on imunolog i slično. Svi znamo ko je on.

https://teleskop.hr/hrvatska/cista-mate ... 5sNX4Ek1lk

Kako na dnu teksta piše, Facebook cenzurira ovaj članak, a svi znamo zašto.
Mislim da si htio reći.....7,5 puta više od ne cijepljenih ;)

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 27 Nov 2021, 23:55
by samoborac
Mirok wrote:Kako je tebi kao cijepljenome?
Imaš temperaturu,bolove u kostima,mišićima,slabost?
Temperatura nije visoka, oko 37,5 ali zato konstantno znojenje posebno noću. Prvih 5 dana sam imao jake bolove u listovima, to je prošlo ali kašalj i glavobolja su tu i dalje.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 00:02
by Mirok
samoborac wrote:
Mirok wrote:Kako je tebi kao cijepljenome?
Imaš temperaturu,bolove u kostima,mišićima,slabost?
Temperatura nije visoka, oko 37,5 ali zato konstantno znojenje posebno noću. Prvih 5 dana sam imao jake bolove u listovima, to je prošlo ali kašalj i glavobolja su tu i dalje.
Ako je kašalj,da nije početna upala pluća?
Moja kći je imala isto,samo je temperatura bila visoka.
Kako nije bilo bolje uzela je sumamed i nakon druge tab je krenulo na bolje.
Samo da napomenem da su joj u zaraznoj rekli neka ništa ne uzima !?
Ja sam pitao doktore kod mene ,rekli su mi da je to početna upala i da treba antibiotik.
Rečeno-učinjeno! :A25:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 07:53
by Hawk
Mirok wrote:
Hawk wrote:Nenad Bakić: Cijepljeni šire virus najmanje 7,5 puta više od cijepljenih. Pogledajte njegovu računicu.
Nemojte samo komentirati u stilu: Šarlatan, Što on zna? Nije on imunolog i slično. Svi znamo ko je on.

https://teleskop.hr/hrvatska/cista-mate ... 5sNX4Ek1lk

Kako na dnu teksta piše, Facebook cenzurira ovaj članak, a svi znamo zašto.
Mislim da si htio reći.....7,5 puta više od ne cijepljenih ;)
Da "Mirok", tako je, oprosti. Ustvari račun pokazuje 30:2, što je 15 puta više, ali ako se ide u extremne redukcije, ostaje tih bar 7,5 puta više.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 12:15
by lex-lutor
Hawk wrote:...Da "Mirok", tako je, oprosti. Ustvari račun pokazuje 30:2, što je 15 puta više, ali ako se ide u extremne redukcije, ostaje tih bar 7,5 puta više.
Ma neeeeeee, to su lazi, matematika LAZE ! HAhahahahhahahah

Prije ili kasnije mora se dogoditi da matematicari uzmu stvar u svoje ruke, njih u pravilu nitko ne voli jer tu NEMA LAGANJA, na zalost dokazuju sve sto ekipa ne zeli cuti, povecana smrtnost sa brojem cjepljenja, povecana stopa zaraze, povecano sve sto se pokusavalo priljepiti necijepljenima i sada ih jebe prirodna znanost...

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 12:44
by Mirok
Kovid potvrde su samo nagrada za poslušnost cijepljenima,ništa drugo!
To će sve pasti u vodu pred znanošću i dakako matematikom.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 12:50
by Ariel
Ako smijem primijetiti, u Hrvatskoj se radi o kolosalnom porazu autoriteta, proizašlom iz kombinacije nesnalaženja, pogodovanja politici i crkvi, kršenja vlastitih mjera od strane članova stožera te nesposobnosti kadrova postavljenih po kriteriji podobnosti. Ne pomaže ni 30 godina afera i kriminala, pa malo tko vjeruje vlastima. Čak i u situaciji kad jedna od rijetkih dobrih inicijativa pobuđuje otpor primjeren svim onim prešućenim i zaboravljenim aferama kod koje nitko ni glasa nije digao.

Pa tako imamo ljude koji se nigdje u ničemu nisu istakli, a evo ih sad, predvode bunt, oprganiziraju prosvjede, postaju relevantni. Ne bi me čudilo da uđu i u Sabor. Jašu taj val i popupropali političari i stranke. Spojilo je to jednu Peovićku s Bujancem. Nije više bitno tko je obrazovaniji, već tko je glasniji i okupi oko sebe više ljudi. Ono što je isključivo stvar znanosti postalo je stvar ulice. Čak i jednog Šprajca i ekipu iz Prime Timea nazivaju prodanim dušama, prijete im i vrijeđaju.

Sve u svemu, trijumf antiznanosti, antiestablišmenta, čak i anarhije. Za koji krivac nije samo jedna strana.

Apsolutno sve navedene pojave vezane uz virus mogu se objasniti i znanstveno i neznanstveno. Dopuštaju si tumačiti ih kako akademici i primariusi, tako i kumice s placa i oni s kojekakvim dijagnozoma poremećaja svijesti. Prepušteno je svakom osobno da izabere kome će vjerovati. Tome masovno pridonose i društvene mreže, a gle apsurda, njihovi osnivači i vlasnici su u 99% slučajeva na meti istih tih korisnika društvenih mreža.

Živimo u zanimljivom vremenu gdje jednu griješe, drugi su naivni, treći zlonamjerni, četvrti povodljivi, a rezultat je također podložan interpretaciji.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 21:37
by lex-lutor
Mozemo mi pisati sto hocemo, cinjenica je da je cijela EU samo nekoliko koraka udaljena ne od obaveznog cijepljenja vec PRISILNOG cijepljenja pri tome ignorirajuci sve osobe koje ne moraju ili ne smiju primiti cijepivo. Oduzimanje osnovih prava radi zastite bolnickih sustava odtao je jedini izgovor koji vise ne drzi vodu, ako matematika kaze da virus MORA proci kroz vise od 90% stanovnistva to se ne moze izbjeci ni zivotom pod staklenim zvonom..

Sa druge strane ako meni za ulaz u javne sluzbe treba potvrda da sam zdrav tada i ja imam PRAVO traziti da mi svi tamo zapolseni dokazu da su zdravi, ne zanimaju me njihive potvrde o cijepljenju nego dokaz da su ZDRAVI, ili da su preboljeli ili da imaju svaki dan novi test koji svi mogu javno pogledati.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 21:44
by Hawk
lex-lutor wrote: Sa druge strane ako meni za ulaz u javne sluzbe treba potvrda da sam zdrav tada i ja imam PRAVO traziti da mi svi tamo zapolseni dokazu da su zdravi, ne zanimaju me njihive potvrde o cijepljenju nego dokaz da su ZDRAVI, ili da su preboljeli ili da imaju svaki dan novi test koji svi mogu javno pogledati.
A što mislite, od svih ovih negativnih testova koji se dvevno pokazuju nekome, koliko njih se ustvari provjerava?
Odnosno, postoji li mogućnost da su neki falcificirani i u kojem postotku otprilike. Samo jemojte reći da ta mogućnost ne postoji.
Znan da postiji, iz prve ruke.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 21:55
by Mirok
Ne samo testovi,postoje i lažne kovid potvrde koje isto nitko ne provjerava.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 22:00
by Mirok
Ajde neka netko objasni pošto nas testiraju dva puta tjedno i ovlašteni liječnici nam ovjeravaju potvrdu,zašto nam ta potvrda ne vrijedi za javne ustanove ,servise i dr ???

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 22:12
by lex-lutor
Mirok wrote:Ajde neka netko objasni pošto nas testiraju dva puta tjedno i ovlašteni liječnici nam ovjeravaju potvrdu,zašto nam ta potvrda ne vrijedi za javne ustanove ,servise i dr ???
Hoces reci da sa tom potvrdom ne mozes ici u neku drugu ustanovu iako je napravljena-potpisana od struke ??

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 28 Nov 2021, 22:40
by Mirok
Upravo tako!
Ta potvrda nam vrijedi SAMO za dolazak na posao.
Ako npr za vrijeme gableca hoćeš otići na poštu,onda moraš se opet testirati kod nekoga ovlaštenog.
Nema veze što si testiran od struke.
I neka mi onda netko kaže da to nije zagorčavanje života ljudi i prisiljavanje na cijepljenje!?

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 29 Nov 2021, 01:22
by Darko11
Uh ,evo jos i Omikrona,vec mu ime nađeli.Ako postoji zavjera,ako,mnogi misle da je u pitanju samo keš.Nema logike jer keša ce biti puno manje u mnogim drugim jakim bransama ako se nastavi ovako.Ako postoji zavjera, smatram da je u pitanju nesto dugorocno vaznije od tek pukog keša.Visa politika,geostrategija,reset drustveno ekonomskog poretka,novi svijetski poredak...nesto sasvim petnaesto, ali nije keš.

A nasi politicari na koje citam psovke u komentarima na portalima na sve strane.To su takve mariononete toliko bitne u svemu da vjerovatno o tome znaju isto koliko i mi na ovom forumu.Puki izvrsioci naloga,uputa,preporuka i naredjenja prepadnuti za svoja dobra radna mjesta i pozicije na kojima se nalaze......Ponavljam,ovo je moje misljenje u slucaju da postoji neka zavjera, a ako postoji nivo je svijetski.

Ako ne postoji zavjera,ovo je najveca farsa u povijesti.Postaje sve zanimljivije i zanimljivije :D

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 29 Nov 2021, 08:28
by Hawk
Darko11 wrote:Uh ,evo jos i Omikrona,vec mu ime nađeli.Ako postoji zavjera,ako,mnogi misle da je u pitanju samo keš.Nema logike jer keša ce biti puno manje u mnogim drugim jakim bransama ako se nastavi ovako.
Ako postoji zavjera, smatram da je u pitanju nesto dugorocno vaznije od tek pukog keša.Visa politika,geostrategija,reset drustveno ekonomskog poretka,novi svijetski poredak...nesto sasvim petnaesto, ali nije keš.
Ako ne postoji zavjera,ovo je najveca farsa u povijesti.Postaje sve zanimljivije i zanimljivije :D
Zavjera postoji, sigurno. Pogledaj malo ovo: "The SPARS pandemic 2025–2028: A futuristic scenario to facilitate medical countermeasure communication",
koju je objavio John Hopkins University Maryland. Sad će neko reći, to je ništa, samo uvježbavanje, ali tako smo se i prošle godine smijali nečemu
što nam je sada svakodnevnica. A Fucktograf na ovo kaže: Pandemija nije planirana, nego se očekuje. Živi bili pa vidili, ili kako se ono kaže: Ko preživi pričat će.

https://stars.library.ucf.edu/jicrcr/vol3/iss1/4/

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 29 Nov 2021, 09:51
by lex-lutor
Mirok wrote:..Nema veze što si testiran od struke.
I neka mi onda netko kaže da to nije zagorčavanje života ljudi i prisiljavanje na cijepljenje!?
Sto puta ponavljam da smo glupi, nazalost malo tko ima vremena za tjeratio Mak na konac sto se kaze, no da ja kojim slucajem imam takvu potvrdu koju sam napravio ujutro za na poaso
i da moram ici na drugo mjesto gdje se trazi to isto ne bih otisao dok mi pisemno na napisu da " ne priznaju ovu potvrdu iz razloga tog i tog" pa da vidim tko ce duze ...

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 29 Nov 2021, 10:05
by Hawk
lex-lutor wrote:
Mirok wrote:..Nema veze što si testiran od struke.
I neka mi onda netko kaže da to nije zagorčavanje života ljudi i prisiljavanje na cijepljenje!?
Sto puta ponavljam da smo glupi, nazalost malo tko ima vremena za tjeratio Mak na konac sto se kaze, no da ja kojim slucajem imam takvu potvrdu koju sam napravio ujutro za na poaso
i da moram ici na drugo mjesto gdje se trazi to isto ne bih otisao dok mi pisemno na napisu da " ne priznaju ovu potvrdu iz razloga tog i tog" pa da vidim tko ce duze ...
Nisan siguran, ali možda se radi i dva različita testa, ako na posao možeš s brzim antigenskim, u bolnicu i javne urede ne moreš bez PCR testa?

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 29 Nov 2021, 10:36
by Mirok
Isti su to testovi,brzi testovi,uzima se bris u nosu.
Znači ovako,država plaća brzi test koji mi omogućava "boravak u radnim prostorima poslodavca" (takva je definicija).
I ta potvrda mi vrijedi samo za to.
Ako ideš na poštu,policiju ili dr ,tamo ne priznaju tu potvrdu,već moraš napraviti još jedan test kod ovlaštenih za testiranje i to moraš platiti.
I to je odluka stožera,idiotska naravno!