Page 120 of 128

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 01 Jan 2022, 23:05
by Mirok
Darko11 wrote:
Mirok wrote:Ne mogu ne osvrnuti se.....
Gledam na vijestima kako se ljudi druže na veliko i kako se organiziraju masovni dočeci...
Slavni stožer ne reagira i kao da ih nema....
Istovremeno puštaju izjave nekih epidemiologa i predstavnika ZJZ,da je omikron tu,da je opasnost velika i da se treba suzdržati od druženja,broj novooboljelih raste....
Ministar zdravstva snimljen je u jednoj trgovini bez maske....
Znači kod nas ništa nova,j.be lud zbunjenoga...
Od sutra će opet za sve biti krivi ne cijepljeni......siguran sam!

Mirok sretna ti nova prijatelju,i od srca vam zelim da u novoj 2022 nestane Covida i kod vas u Hr. Mi smo to u BiH lani rijesili, i odlucili da ga nema :D
A to je jedini način da se riješi korona.
Hvala na čestitci i na lijepim željama!
Isto tako i tebi i obitelji stari moj!

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Jan 2022, 12:18
by lex-lutor
Izdrzite jos malo, brzo ce Uskrs a tada Covid virus odlazi na godisnji , ne radi sve do 10 mjeseca... Tako inteligentan virus nije stoljecima zabiljezen...

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Jan 2022, 13:00
by Mirok
lex-lutor wrote:Izdrzite jos malo, brzo ce Uskrs a tada Covid virus odlazi na godisnji , ne radi sve do 10 mjeseca... Tako inteligentan virus nije stoljecima zabiljezen...
Ni ne sumnjam, PKUn će i opet proglasiti pobjedu nad virusom.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 02:38
by Darko11
Ja se iskreno nadam jos jacem novom soju,mozda i jacem novom virusu,inflaciji i naglom padu ekonomije u 2022,neredima ,mozda i kojem ratu itd itd.Pa bilo bi stvarno glupo da se sad sve vrati u dosadno normalno stanje kad su nas vec do ovdje dogurali.Postaje sve zabavnije i zabavnije.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 14:10
by Hawk
Darko11 wrote:Ja se iskreno nadam jos jacem novom soju,mozda i jacem novom virusu,inflaciji i naglom padu ekonomije u 2022,neredima ,mozda i kojem ratu itd itd.Pa bilo bi stvarno glupo da se sad sve vrati u dosadno normalno stanje kad su nas vec do ovdje dogurali.Postaje sve zabavnije i zabavnije.
A e, lako se tebi zajebavat, nebi tako govorija da si ode. :lol:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 14:58
by Mirok
Darko11 wrote:Ja se iskreno nadam jos jacem novom soju,mozda i jacem novom virusu,inflaciji i naglom padu ekonomije u 2022,neredima ,mozda i kojem ratu itd itd.Pa bilo bi stvarno glupo da se sad sve vrati u dosadno normalno stanje kad su nas vec do ovdje dogurali.Postaje sve zabavnije i zabavnije.
Evo danas javili.....novi soj iz Francuske dolazi,nije ni ime još dobio....
Nesreća golema,ponestaće i grčkih slova... :mrgreen:
A stigla je i flurona :A13:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 17:04
by Darko11
Ma nista corona.To je preslaba bolest.Ja imam bolje vijesti.Konacno prelaze na plan B.https://net.hr/danas/svijet/u-kanadi-se ... n=organicy

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 17:15
by Mirok
Zadnji je ćas da i mi u Hrvatskoj dobijemo svoj soj :A13:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 18:18
by Hawk
Samo moramo bit odgovorni i misliti na druge :lol: :lol:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Jan 2022, 22:20
by Mauseras
Mirok wrote:
Darko11 wrote:ponestaće i grčkih slova...

A nista, idemo na azbuku

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Jan 2022, 15:24
by Mirok
Eto što je i Đole doživio.
Ludilo ne prestaje,jedino dobro u svemu je da si je Australija zabila autogol i dugo će se još o ovome pisati.
Đole,svaka čast !!! :A28:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Jan 2022, 19:37
by Hawk
Mirok wrote:Eto što je i Đole doživio.
Ludilo ne prestaje,jedino dobro u svemu je da si je Australija zabila autogol i dugo će se još o ovome pisati.
Ovo je lipi primjer kako se od velikog imena velikog turnira, za čas napravi vic. Australian OPEN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne navijam za Đolu, znamo ga mi dobro, uz to što je vrhunski tenisač i još je nešto, pravi četnik, to se ne zaboravlja.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Jan 2022, 22:19
by Mirok
Ne znam baš,osobno nisam ništa slično čuo.
Naprotiv neki mu u Srbiji zamjeraju da je jako sklon Hrvatskoj.
Ono što znam je samo za pohvalu.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Jan 2022, 22:44
by Ariel
Koristi svoj ugled i novac kako bi bio iznimka. Ne znam za vas, ali ja sam uvijek osjetljiv na ove stvari. On jednostavno misli da može jer je on Novak Đoković. Takav bi se prije vas ugurao u čamac za spašavanje, uzeo lijek vašem djetetu itd. To što ste stavovima na istoj strani ga ne čini manjim đubretom.

A bljuvotine koje njegov otac lansira su stepenica dalje.

Gospodski način bio bi da ne ode. A kad ga pitaju zašto, samo se osmjehne.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Jan 2022, 23:26
by Stanky069
Hawk wrote:
Mirok wrote:Eto što je i Đole doživio.
Ludilo ne prestaje,jedino dobro u svemu je da si je Australija zabila autogol i dugo će se još o ovome pisati.
Ovo je lipi primjer kako se od velikog imena velikog turnira, za čas napravi vic. Australian OPEN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne navijam za Đolu, znamo ga mi dobro, uz to što je vrhunski tenisač i još je nešto, pravi četnik, to se ne zaboravlja.
Da ne ostane samo na riječima...da to malo i potkrijepimo.[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20220106/18ae75a5064b4a28b01de7d2b80494a3.jpg[/img]

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 06 Jan 2022, 23:37
by Mirok
Hawk wrote:
Mirok wrote:Eto što je i Đole doživio.
Ludilo ne prestaje,jedino dobro u svemu je da si je Australija zabila autogol i dugo će se još o ovome pisati.
Ovo je lipi primjer kako se od velikog imena velikog turnira, za čas napravi vic. Australian OPEN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne navijam za Đolu, znamo ga mi dobro, uz to što je vrhunski tenisač i još je nešto, pravi četnik, to se ne zaboravlja.
Australian NOT OPEN :mrgreen:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 07 Jan 2022, 07:44
by Hawk
Mirok wrote:Ne znam baš,osobno nisam ništa slično čuo.
Naprotiv neki mu u Srbiji zamjeraju da je jako sklon Hrvatskoj.
Ono što znam je samo za pohvalu.
Ma kad on čestita za hrvatske sportske pobjede, on to radi proračunato i iz interesa.
Ali ima on drugačijih bisera, ka npr ovo na slici. Jesam protiv Australskog terora, ali neću navijat ni za njega.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 07 Jan 2022, 08:30
by Hawk
Ariel wrote: ... Gospodski način bio bi da ne ode. A kad ga pitaju zašto, samo se osmjehne...
Tako je. Apsolutno.
Polovinom 2020., kad su Hrvatima nametnuta ograničenja uključujući i obavezni razmak, hrvatske vlasti su išle na ruku Novaku Đokoviću kada je organizirano tenisko natjecanje “Adria Tour”
i dok se još nije jasno znalo kakve posljedice izaziva corona, protiv svih postojećih pravila nagurali su hrvatsku djecu da ga zagrle i s njim poziraju za kamere, a predsjednik vlade Plenković je Đokovića
pred kamerama gladio po ramenu, što je hrvatska tzv. desnica osudila i još i danas mu to spočitava, a istovremeno očekuju od australskog šefa vlade da prema Đokoviću postupi na isti način.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 07 Jan 2022, 10:51
by Ariel
To njegovo poziranje s Dražom bi trebao biti dovoljan razlog da ga Hrvatska ne zove, a i ne samo Hrvatska.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 07 Jan 2022, 10:59
by lex-lutor
Mirok wrote:Eto što je i Đole doživio.
Ludilo ne prestaje,jedino dobro u svemu je da si je Australija zabila autogol i dugo će se još o ovome pisati.
Đole,svaka čast !!! :A28:
Ima tu jedan detalj koji je ocito promakao.

Faca kao Djokovic bi mogao imati 16 potvrda o cijepljenju i jos toliko o preboljenu pa nije to napravio. Da mu je u prvom planu bilo nastupiti na tom turniru siguran sam da bi se snasao lakse nego bilo tko drugi !!