"SNIPER KUP 2013"
Moderator: Original_G
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
Svakako damama treba cestitati,odlicne su. Nagodinu vjerujem da ce nesto osvojiti.
Head in the City. Hearth in the Field.
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
Slazem se. Lijepo bi bilo vidjeti koje puske,optike,kalibre,streljivo
i ostala sredstva koja se koriste. Trebali bi to osmisliti kao temu.
Vrlo zanimljiva tema,rekao bih.
i ostala sredstva koja se koriste. Trebali bi to osmisliti kao temu.
Vrlo zanimljiva tema,rekao bih.
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: "SNIPER KUP 2013"
Jos je ljepse bilo u Osijeku.pustinjak wrote:9.Sanela Perišić 79 3x10 - lijepo
97/100 sa G3 na 100m
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
Pucao si na mehanicki nisan,ako se ne varam...
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: "SNIPER KUP 2013"
Ako se ne varam Sanela je to stresla u cca 2 min i pogodila je 98, onda joj vrag nije dao mira pa je svog dragog dosla lupkati po nozi dok je bio u fazi pucanja da mu se pohvali sa rezlutatom....Bravo CURO !!!
U istom tom rignu je Kupresak pogodio 97 na 300m sa Steyr elite....Bravo i za njega !
U istom tom rignu je Kupresak pogodio 97 na 300m sa Steyr elite....Bravo i za njega !
Nemoguće je Nemoguće
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
Kupresak je bio odlican. U matchu mu frknio bi-pod sa Steyra,
zaserafio ga ponovo i zaredao cetiri cenera.
zaserafio ga ponovo i zaredao cetiri cenera.
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: "SNIPER KUP 2013"
uh uh.. na ovo sam ljubomoran, koliko je gospodin dao za ovo i gdje? ako znate... hvalalex-lutor wrote: Steyr elite.... !
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
super, nisam znao da se vojska odlučila za taj model isto.. govorimo o scout elite..
Re: "SNIPER KUP 2013"
Govorimo o elitesjekira wrote:super, nisam znao da se vojska odlučila za taj model isto.. govorimo o scout elite..
Scout je drugo
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
Elite! Jebes ga,puska ko puska,covjek zna posao!
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: "SNIPER KUP 2013"
Cjepidlačit ću pa ću reći da je to do prije godinu dvije bio scout tactical elite kojem su skratili ime. A pitam koji elite jer postoje dva modela sa tim nazivom, scout i 08.Spinnaker wrote:Govorimo o elitesjekira wrote:super, nisam znao da se vojska odlučila za taj model isto.. govorimo o scout elite..
Scout je drugo
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: "SNIPER KUP 2013"
scout nije sigurno, dakle moze onda biti samo 08...
Woolf ti si isto bio?
mi smo ove godine totalno podbacili za razliku od prosle kad smo 2/3 upali u finale...
Woolf ti si isto bio?
mi smo ove godine totalno podbacili za razliku od prosle kad smo 2/3 upali u finale...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: "SNIPER KUP 2013"
Nisam Mike,samo sam navratio jel sam se dan prije spustio na Pleso.
Zahrdjo sam poprilicno i nazalost posao mi je takav da sam cesto
van drzave tako da malo vremena ostane i za obitelj a kamoli nesto
drugo. Kad god dodjem uvijek neke pizdarije...te nesmes ovo,te su
zabranili ono...nevjerojatno! Kad vidim sto ljudi vani rade i kakve
mogucnosti imaju muka mi dojde i molim Boga da me nitko nista
ne pita od sramote. Nikakvih problema nemaju,kupi sto hoces,koliko
hoces(moze se,ima se, a triput jeftinije nego kod nas) i gruvaj dok
ne padnes u nesvijest. Nitko te ne jebe,nitko te ne ,provjerava,,
postuj zakon,placaj porez i uzivaj u zivotu sa prijateljima.
Zahrdjo sam poprilicno i nazalost posao mi je takav da sam cesto
van drzave tako da malo vremena ostane i za obitelj a kamoli nesto
drugo. Kad god dodjem uvijek neke pizdarije...te nesmes ovo,te su
zabranili ono...nevjerojatno! Kad vidim sto ljudi vani rade i kakve
mogucnosti imaju muka mi dojde i molim Boga da me nitko nista
ne pita od sramote. Nikakvih problema nemaju,kupi sto hoces,koliko
hoces(moze se,ima se, a triput jeftinije nego kod nas) i gruvaj dok
ne padnes u nesvijest. Nitko te ne jebe,nitko te ne ,provjerava,,
postuj zakon,placaj porez i uzivaj u zivotu sa prijateljima.
Head in the City. Hearth in the Field.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: "SNIPER KUP 2013"
cuj to ti nije opravdanjeWoolf Blaser wrote:Nisam Mike,samo sam navratio jel sam se dan prije spustio na Pleso.
Zahrdjo sam poprilicno
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests



