"SNIPER KUP 2013"

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 07 Aug 2013, 23:27

Svakako damama treba cestitati,odlicne su. Nagodinu vjerujem da ce nesto osvojiti.
Head in the City. Hearth in the Field.

sjekira
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 673
Joined: 14 Aug 2009, 13:53

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by sjekira » 08 Aug 2013, 14:27

šteta što nema podatak iz čega je tko pucao u kojoj disciplini..

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 08 Aug 2013, 19:44

Slazem se. Lijepo bi bilo vidjeti koje puske,optike,kalibre,streljivo
i ostala sredstva koja se koriste. Trebali bi to osmisliti kao temu.
Vrlo zanimljiva tema,rekao bih.
Head in the City. Hearth in the Field.

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Spinnaker » 09 Aug 2013, 05:43

pustinjak wrote:9.Sanela Perišić 79 3x10 - lijepo
Jos je ljepse bilo u Osijeku.
97/100 sa G3 na 100m

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 09 Aug 2013, 19:27

Pucao si na mehanicki nisan,ako se ne varam...
Head in the City. Hearth in the Field.

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Spinnaker » 10 Aug 2013, 20:48

Pucala je Sanela :A20:

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by lex-lutor » 10 Aug 2013, 22:22

Ako se ne varam Sanela je to stresla u cca 2 min i pogodila je 98, onda joj vrag nije dao mira pa je svog dragog dosla lupkati po nozi dok je bio u fazi pucanja da mu se pohvali sa rezlutatom....Bravo CURO !!!

U istom tom rignu je Kupresak pogodio 97 na 300m sa Steyr elite....Bravo i za njega !
Nemoguće je Nemoguće

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 11 Aug 2013, 01:39

Kupresak je bio odlican. U matchu mu frknio bi-pod sa Steyra,
zaserafio ga ponovo i zaredao cetiri cenera.
Head in the City. Hearth in the Field.

sjekira
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 673
Joined: 14 Aug 2009, 13:53

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by sjekira » 12 Aug 2013, 21:32

lex-lutor wrote: Steyr elite.... !
uh uh.. na ovo sam ljubomoran, koliko je gospodin dao za ovo i gdje? ako znate... hvala

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 13 Aug 2013, 00:33

Cro army.
Head in the City. Hearth in the Field.

sjekira
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 673
Joined: 14 Aug 2009, 13:53

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by sjekira » 13 Aug 2013, 14:22

super, nisam znao da se vojska odlučila za taj model isto.. govorimo o scout elite..

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Spinnaker » 13 Aug 2013, 18:43

sjekira wrote:super, nisam znao da se vojska odlučila za taj model isto.. govorimo o scout elite..
Govorimo o elite
Scout je drugo

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 13 Aug 2013, 20:29

Elite! Jebes ga,puska ko puska,covjek zna posao!
Head in the City. Hearth in the Field.

sjekira
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 673
Joined: 14 Aug 2009, 13:53

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by sjekira » 13 Aug 2013, 22:59

Apsolutno

sjekira
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 673
Joined: 14 Aug 2009, 13:53

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by sjekira » 13 Aug 2013, 23:10

Spinnaker wrote:
sjekira wrote:super, nisam znao da se vojska odlučila za taj model isto.. govorimo o scout elite..
Govorimo o elite
Scout je drugo
Cjepidlačit ću pa ću reći da je to do prije godinu dvije bio scout tactical elite kojem su skratili ime. A pitam koji elite jer postoje dva modela sa tim nazivom, scout i 08.

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 14 Aug 2013, 01:42

Mislim da je O8!
Head in the City. Hearth in the Field.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Mike_Torello » 14 Aug 2013, 22:53

scout nije sigurno, dakle moze onda biti samo 08...

Woolf ti si isto bio?
mi smo ove godine totalno podbacili za razliku od prosle kad smo 2/3 upali u finale...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Woolf Blaser » 15 Aug 2013, 01:47

Nisam Mike,samo sam navratio jel sam se dan prije spustio na Pleso.
Zahrdjo sam poprilicno i nazalost posao mi je takav da sam cesto
van drzave tako da malo vremena ostane i za obitelj a kamoli nesto
drugo. Kad god dodjem uvijek neke pizdarije...te nesmes ovo,te su
zabranili ono...nevjerojatno! Kad vidim sto ljudi vani rade i kakve
mogucnosti imaju muka mi dojde i molim Boga da me nitko nista
ne pita od sramote. Nikakvih problema nemaju,kupi sto hoces,koliko
hoces(moze se,ima se, a triput jeftinije nego kod nas) i gruvaj dok
ne padnes u nesvijest. Nitko te ne jebe,nitko te ne ,provjerava,,
postuj zakon,placaj porez i uzivaj u zivotu sa prijateljima.
Head in the City. Hearth in the Field.

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Spinnaker » 15 Aug 2013, 10:03

U kojoj je to drzavi wolf?

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: "SNIPER KUP 2013"

Post by Mike_Torello » 15 Aug 2013, 10:14

Woolf Blaser wrote:Nisam Mike,samo sam navratio jel sam se dan prije spustio na Pleso.
Zahrdjo sam poprilicno
cuj to ti nije opravdanje :A18: u zadnje dvije godine iz vatrenog pucam od kupa do kupa... 2011 sa .243win od Oštrog, 2012 sa 6mmBR od Kapša i 2013 opet sa .243Win od Oštrog u periodima između opalim mozda 100 diabola na zracnu pusku i to je to... s obzirom na ne-treniranje, i koristenje tuđih aparata s kojima se upoznam na licu mjesta, sasvim sam zadovoljan postignutim, pogotovo u 2012 =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests