XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
Re: Molim za pomoc
Hvala Bogu da se neko sjetio da posalje sliku svog pistolja.
ako mozes jos neku gdje se bolje to sve vidi bio bih ti jako zahvalan
ako mozes jos neku gdje se bolje to sve vidi bio bih ti jako zahvalan
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Molim za pomoc
to je danas jako tesko, jer prosjecna velicina slike na mobitelu prelazi dozvoljenu velicinu slike na forumu za 10 do 20 puta... ja osobno moram staviti sliku na komp, editirati ju i tek onda staviti na forum... to je glavni razlog zasto bas nema slika.romanson wrote:Hvala Bogu da se neko sjetio da posalje sliku svog pistolja.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Molim za pomoc
Nisam blizu pistolja da poslikam no to je skroz normalno. Na jednome je nakon cca.3000 ispucanih komada streljiva taj dio gotovo bez oksida a na ovom novom, Hellcatu, sa kojih 500-600 komada do sada linija je isto izlizana kao na predhodnim slikama.
To je najnormalnija pojava i nista sto bi se trebalo reklamirati. A i funkcionalno je nebitno, pistolj je alat i normalno da se s koristenjem vide tragovi. Dok ti stisnes okidac a zrno ode gdje treba sve je s njim u redu. Taj se dio moze ispolirati, Ameri to cesto rade jer vole taj "bling" no meni je to izrazito seljacki. Svakom svoje.
I dobro su kolege gore napisali, prst na okidacu nije bezazlena stvar i treba raditi na tome da nikada tako ne primis pistolj.
To je najnormalnija pojava i nista sto bi se trebalo reklamirati. A i funkcionalno je nebitno, pistolj je alat i normalno da se s koristenjem vide tragovi. Dok ti stisnes okidac a zrno ode gdje treba sve je s njim u redu. Taj se dio moze ispolirati, Ameri to cesto rade jer vole taj "bling" no meni je to izrazito seljacki. Svakom svoje.
I dobro su kolege gore napisali, prst na okidacu nije bezazlena stvar i treba raditi na tome da nikada tako ne primis pistolj.
Re: Molim za pomoc
Da ali ja sam iz mog xdm - a , ispalio isto 500 i ima mnogo vise vidne ove linije i sve ovo....
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
sto se poliranja tice , cuo sam da se to ne smije raditi jer je onda cijev podlozna rdji....
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
Ne poliraj ništa. Melonite zaštita prodire nekoliko mikrona u čelik i ona je prava zaštita. Kako je ta zaštita sive boje i nije atraktivna, na nju se stavlja sloj crnog oksida da bi pištolj bio crne boje. Na mjestima kontakta čelik čelik ili čelik futrola uslijed trenja dolazi do skidanja oksida. To je neizbježno i nema nikakvog utjecaja na funkcionalnost pištolja. Tako kako ti izgleda sada izgledati će i nakon 2000 metaka.
Re: Molim za pomoc
Ja ću još jednom,ništa to nije!
Što ti to smeta?
Kakve veze ima što ta površina više nije toliko tamna?
Ja ne bi ništa dirao,nego raspali dalje i opusti se!
Što ti to smeta?
Kakve veze ima što ta površina više nije toliko tamna?
Ja ne bi ništa dirao,nego raspali dalje i opusti se!
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: Molim za pomoc
Oh da... definitivno da.Mraz wrote:To je najnormalnija pojava i nista sto bi se trebalo reklamirati. A i funkcionalno je nebitno, pistolj je alat i normalno da se s koristenjem vide tragovi. Dok ti stisnes okidac a zrno ode gdje treba sve je s njim u redu. Taj se dio moze ispolirati, Ameri to cesto rade jer vole taj "bling" no meni je to izrazito seljacki. Svakom svoje.
Oružje je alat. To je poanta svega. Mogu apsolutno razumjeti ljude koji imaju jedan ili više komada oružja koje mu je drago i ne želi da izraubat, ali nešto poput XDM-a...ili AK...ili neš slično... ništa nije više seksi nego kad dobi crtice, kad se skine malo finiša i kad se drvo zatamni... uh
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
Re: Molim za pomoc
Podložnije nego zaštićena cijev - svakako. Pusti ti to kako je, napravljeno je da tako izgleda s korištenjem, to znači da nije za ukras.romanson wrote:sto se poliranja tice , cuo sam da se to ne smije raditi jer je onda cijev podlozna rdji....
-
dundoivica
- Stožerni Narednik

- Posts: 612
- Joined: 05 Apr 2020, 21:16
- Location: Pakrac
Re: Molim za pomoc
i na pimpeku se vide tragovi korištenja ako ga čeato koristiš bez obzira na podmazivanje.
nebrini ništa ljepo su ljudi rekli to je alat i ništa mu neće biti.
nebrini ništa ljepo su ljudi rekli to je alat i ništa mu neće biti.
Re: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
Te crte je HS Produkt preuzeo od ClearBlue testera za trudnoču što znači da ako se crte pokažu, dobro si opalio i cevka dobro radi. Šalu na stranu, i moja cevka dobro radi....potvrdio tester sa dvije crte ko i kod svih. Samo praši, sve je ok.
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: Molim za pomoc
dundoivica wrote:i na pimpeku se vide tragovi korištenja ako ga čeato koristiš bez obzira na podmazivanje.![]()
nebrini ništa ljepo su ljudi rekli to je alat i ništa mu neće biti.
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
Re: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
Najnormalnija pojava, i na mome hs-9 isto se vidi... Na ton dijelu dolazi do trenja prilikom opaljenja buduci da cijev nije fiksna...
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
Potpuno normalno. XD-9 MOD. 2 4.0 nakon 1500 metaka.
Re: XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
Pozdrav evo da stavim moj XDM 5.25. Ispucano oko 2000 i radi ko ruska doxa.... ni jedan zastoj
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





