Page 1 of 1
Gdje i kome prodati oružje ?
Posted: 02 Nov 2010, 17:25
by igor
Naime , prijatelj me zamolio da se raspitam, da li ima u Zagrebu / Hrvatskoj, netko kome se može prodati oružje.. Pa eto mislim da je najpametnije da sam napravio temu/topic..
Zahvaljujem puno na odgovorima!
Re: Gdje i kome prodati oružje ?
Posted: 02 Nov 2010, 18:14
by zdebat
Za početak si mogao napisati o kojem je oružju riječ, pa slika, pa cijena...
Re: Gdje i kome prodati oružje ?
Posted: 02 Nov 2010, 20:29
by igor
znači radi se o lovačkom oružju , dvanajstica, šesnajstica, karabin..isključivo osobi koja posjeduje važeču nabavnu dozvolu .
Re: Gdje i kome prodati oružje ?
Posted: 02 Nov 2010, 22:03
by Spinnaker
slobodno metni slike i neku cifru
Re: Gdje i kome prodati oružje ?
Posted: 03 Nov 2010, 00:48
by valdop
igor wrote:znači radi se o lovačkom oružju , dvanajstica, šesnajstica, karabin..isključivo osobi koja posjeduje važeču nabavnu dozvolu .
na dio pitanja si sam odgovorio; kome prodati? - isključivo osobi koja posjeduje važeću nabavnu dozvolu, gdje? - to nitko ne zna.
dakle prodao bi oružje- slikaj i stavi na forume koji imaju veze sa lovačkim oružjem, stavi u njuškalo, stavi u plavi oglasnik, daj oružje u komisionu prodaju nekom trgovcu koji je registriran za komisionu prodaju oružja.
moraš računati na već ponuđenu količinu oružja koja se nalazi na svemu što sam nabrojao a i na jednu od dosta važnih stavki a to je da bilo koje novo oružje možeš kupiti na kreditnu karticu do 36 rata pa se postavlja pitanje cijene za koju prodaješ svoje rabljeno oružje bez obzira koliko je staro ili rabljeno. želim ti puno sreće prilikom prodaje . . . .
Re: Gdje i kome prodati oružje ?
Posted: 03 Nov 2010, 15:08
by igor
Napravio sam na oglasniku , novi topic( prodajem puške (lovačke)), pa se može tamo pogledati