Page 1 of 1
Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 11 Mar 2011, 21:58
by mac1
Pozdrav !
Trazim pusku s kojom bi gadjao mete na sto vecoj udaljenosti (jer to volim) ,
malo citam razne postove i nemogu odlucit izmedu springerice ili pcp .
S jedne strane springerica dosta umara a za kvalitetan pcp mislim da nemal dosta love.
uglavnom zasad razmisljam o DIANA 440 , 470, i 56 TH ili CROSMAN Benjamin Discovery ili ROHM desperado
Mislim da je cijena tu negdje , e da i kvaliteta mi je dosta bitna ?
Pitanje je koju da odaberem jer nemogu odluciti sam ?
Ako ima neko slucajno nesto ovih navedenih a da nije puno rabljeno slobodno nek mi ponudi
Hvala !!
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 12 Mar 2011, 00:56
by karabalic
a koliko to otprilike u metrima ,nekima je 20 m veča pošto treniraju i pucaju u streljani na 10m

, a za veče izazovee treba i više para.
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 12 Mar 2011, 20:38
by mac1
pa ajde da kazem 100m, jel to previse za zracnicu?
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 12 Mar 2011, 21:00
by karabalic
Jako previše, dometom može ali prciznošču nikako, to je već za MK puške ili neke PCP modele.
http://www.youtube.com/watch?v=qHouh-rGfek
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 12 Mar 2011, 21:36
by mac1
reci koje pcp modele i di se ih moze nabavit ?
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 13 Mar 2011, 01:20
by Mike_Torello
Kad ti prvo kazemo da su cijene takvih kvalitatnih i 100m sposobnih PCP pusaka 1000€+.... jel jos uvijek dolazi u obzir? =)
Za pocetak, kolika je do sada najveca udaljenost na koju si pucao sa zracnom puskom a da si pogodio to sto si gađao i koliko je to sto si gađao bilo veliko?
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 13 Mar 2011, 11:30
by mac1
pa to mi je malp puno , a kaj mislite o benjamin marauderu ?
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 13 Mar 2011, 21:20
by Mike_Torello
Nisi mi odgovorio na pitanje...
Mike_Torello wrote:Za pocetak, kolika je do sada najveca udaljenost na koju si pucao sa zracnom puskom a da si pogodio to sto si gađao i koliko je to sto si gađao bilo veliko?
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 13 Mar 2011, 22:48
by mac1
O sorry, neznam vise kaj sam zadnje gadal to je bilo prije oko 7-8 god .....
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 13 Mar 2011, 22:51
by Mike_Torello
O kojoj svoti novaca razmisljas da ces moci potrositi na pusku i optiku?
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 15 Mar 2011, 12:21
by mac1
Samo da vam zahvalim svima na pomoci mojoj potrazi je dosel kraj ,
od jucer sam vlasnik maraudera rabljenog , kupljenog u 1.mj ove god
ja sam ga kupil za 4500 sa pumpom optikom i torbom .
Bilo mi je cudno da ga prodaje vec nakon 2 mj pa se nadam da nije nekaj sje. ali mislim da ce se to brzo otkriti ako je.
S pljucom sam jako zadovoljan kaj se tice preciznosti i sveukupni dojam je jako dobar jedino nije bas jaka kakvu sam snagu ja htio al za te novce mislim da nema jace puske .
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 15 Mar 2011, 20:49
by dragec11
Koji je kalibar 4,5 ili 5,5????
Re: Pljuca za vecu udaljenost ?
Posted: 15 Mar 2011, 23:00
by mac1
dragec11 wrote:Koji je kalibar 4,5 ili 5,5????
4,5
