Page 1 of 1
K: zastava m76
Posted: 14 May 2012, 12:43
by ZastavaM70
Kupujem snajper m76 u odličnom stanju sa ON.
Ponudbe na PP ili na mail:
j.misigoj@hotmail.com.
Re: K: zastava m76
Posted: 18 May 2012, 15:16
by ZastavaM70
Nitko ne prodaje, samo 1 ponudba?
Re: K: zastava m76
Posted: 18 May 2012, 15:36
by hacklordsniper
I ja tražim, lakše bi pronašao iglu u plastu sijena...
Re: K: zastava m76
Posted: 18 May 2012, 16:37
by lex-lutor
I ja isto, vec sam poprilicno prepjesacio ali ocito je nitko nije izgubio pa je ne mogu naci.... svi oce samo pare....eh kakav smo svijet postali .
Re: K: zastava m76
Posted: 18 May 2012, 16:58
by hacklordsniper
lex-lutor wrote:I ja isto, vec sam poprilicno prepjesacio ali ocito je nitko nije izgubio pa je ne mogu naci.... svi oce samo pare....eh kakav smo svijet postali .
Ja trazim u originalnom stanju, a sve su neke prerade
Re: K: zastava m76
Posted: 18 May 2012, 17:32
by lex-lutor
Ma znam zato se i zezam, ja bih isto volio jednu za kolekciju u ormaru ali da je stvarno ORIGIGI i da cijev izgleda bolje iznutra nego izvana kao kod vecine koje sam vidio....
Re: K: zastava m76
Posted: 18 May 2012, 18:46
by Mike_Torello
Ja sam takodjer dugo vremena sanjao M76, cak imam 2 optike sa original nosacima, rap, futrolu za optiku i par konzerviranih spremnika, ali kad vidim kakvi se novci traze za raznorazne prerade na tu cijenu dodati 1000kn za neke cak ni ne treba dodavati, za to se moze kupiti ozbiljna repetirka koja je kudikamo preciznija, a da ne spominjem da ju je pregazilo vrijeme. Da rado bih ju imao u kolekciji ali izgleda da nista od toga...
Re: K: zastava m76
Posted: 02 Jun 2012, 16:45
by bedomedo
ja prodajem svoju, originalno stanje osim sto je ispod prednjeg rukohvata stavljen nosic za monitiranje nogara.
Cijev u vrhunskom stanju.
Kundak redovno mazan Balisto uljem za kundake.
Trazim 5000kn.. ali sve je stvar dogovora. Nemam vremena radi faksa i posla odlaziti na streljanu.
Lokacija je Zagreb
Email za dodatne informacije,
marko.rogulja@gmail.com
Re: K: zastava m76
Posted: 02 Jun 2012, 22:16
by Mike_Torello
Re: K: zastava m76
Posted: 02 Jun 2012, 22:33
by bedomedo
jes..
upravo ta...
Re: K: zastava m76
Posted: 03 Jun 2012, 12:16
by ćuturica
ako sam dobro shvatio bez nogara i optike je sad 5000
Re: K: zastava m76
Posted: 03 Jun 2012, 17:42
by bedomedo
sa nogarima,
sa optikom 10-40x50
sa optikom 4x20
100 komada municije
torba za nosenje lovacka ili aluminijska po odabiru
Re: K: zastava m76
Posted: 05 Jun 2012, 10:13
by bunarina
Imate još jednog kolegu na forumu sa KOMADOM IZ TVORNICE kako bi se reklo pa nitko ne reagira.
Čudim se kupcu koji kupuje da ne kupi da se načudit ne mogu.
Ako hoćeš doslovno stanje ispod čekića, a cijev u top stanju imaš je u blizini ZG.
lp
ostalo na PM
Re: K: zastava m76
Posted: 07 Jun 2012, 15:39
by ZastavaM70
Tražim jednu sa ON M76, sve imaju B nišan, tako dobijem i kod nama...
Bunarina---> gledaj PM.
poz, Jure.
Re: K: zastava m76
Posted: 07 Jun 2012, 18:07
by Mike_Torello
ZastavaM70 wrote:Tražim jednu sa ON M76, sve imaju B nišan, tako dobijem i kod nama...
ne kuzim sto mislis pod tim sve imaju B nisan?
Re: K: zastava m76
Posted: 07 Jun 2012, 20:18
by Spinnaker
Mike_Torello wrote:ZastavaM70 wrote:Tražim jednu sa ON M76, sve imaju B nišan, tako dobijem i kod nama...
ne kuzim sto mislis pod tim sve imaju B nisan?
B kao bezveze nišan

dobra je to puškica za onoga tko zna sa njom
Re: K: zastava m76
Posted: 11 Jun 2012, 10:08
by ZastavaM70
B ne znači bezveze
M76 snajperi imali su 3 verzije nišana, ali te 3 imale su i podverzije.
M76 (IC sito), M76A, M76B.
LP, Jure.
Re: K: zastava m76
Posted: 29 Jun 2012, 11:41
by bedomedo
Akcija za moj M76...
Do srijede je cijena spustena na 2500kn.
Ukoliko ima zaintresirani neka se javi na 091 4603098
Nakon srijede se cijena vraca ponovo na trazenu i tako ostaje do daljnjega.
Lijepi pozdrav
Re: K: zastava m76
Posted: 03 Jul 2012, 10:53
by bedomedo
bedomedo wrote:Akcija za moj M76...
Do srijede je cijena spustena na 2500kn.
Ukoliko ima zaintresirani neka se javi na 091 4603098
Nakon srijede se cijena vraca ponovo na trazenu i tako ostaje do daljnjega.
Lijepi pozdrav
Prodano, sorry