Search found 3 matches

by zmaj
29 Jul 2010, 18:20
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: IPSC FORUM
Replies: 15
Views: 1336

Re: IPSC FORUM

POHVALA IPSC klubu BASTION u Karlovcu.
U nedjelju 25.07.2010 bio sam na prvom treningu praktičnog streljaštva i moram svima reći da sam ostao ugodno iznenađen. Prije svega moram naglasiti da su svi članovi, bar koji su tada bili prsutni, dobri kolege jer su prema meni unatoč mom ne znanju svi bili ...
by zmaj
25 Jun 2010, 17:14
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: IPSC FORUM
Replies: 15
Views: 1336

Re: IPSC FORUM

Inače sam iz Draganića pored Karlovca i imam glock 17 već 10 godina ali nisam do sada previše puco, tu i tamo sam znao proći do streljana u Zgb, LAS u Borovju gdje mi bratić živi i sl. ali mi je to predaleko. Prije oko 6 mj. sam čuo za IPSC pa malo gledo po netu šta je to i svidlo mi se. Ako ima u ...
by zmaj
24 Jun 2010, 11:56
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: IPSC FORUM
Replies: 15
Views: 1336

Re: IPSC FORUM

ace33 daj mi molim te odgovori u kojem ti to IPSC klubu treniras, gdje je jer bi se i ja isto učlanio. ako mi je blizu možemo se i naći na cugi da se dogovorimo oko učlanjenja ili ako mi možeš poslati kakav kobtakt telefon.