Search found 18 matches

by sehy
18 Nov 2011, 22:30
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: vezano je za streljastvo
Replies: 4
Views: 810

Re: vezano je za streljastvo

long range wrote:Moram se malo našalit na ovo pitanje, kako rješiti da se ruke tresu.
Prestati pit, hehe.
Nemoj se ljutit, nisam mogao odolit

hehheheheh ta ti je dobra
by sehy
08 Nov 2011, 21:06
Forum: Vatreno oružje
Topic: AK47 vs M16
Replies: 204
Views: 10721

Re: AK47 vs M16

bilo je samo pitanje vremena kad ce se pojaviti ovaj topic... po mom misljenju to pitanje je ravno onom "sto je bilo prvo: kokos ili jaje", tema oko koje ce se uvijek lomiti koplja... kao sto rekose, nas domovinski rat je u vecini vodjen sa AK47 derivatima, vrlo malo sa M-16, manje ljudi ih je ...
by sehy
08 Nov 2011, 20:50
Forum: Vatreno oružje
Topic: AK47 vs M16
Replies: 204
Views: 10721

Re: AK47 vs M16

AK47 jeste dobar ali to sve sto lezi u ruku i njegov izgled to je ok, ali M16 je precizniji ok AK47 to mu je jedina mana sto nije precizan kao M16
by sehy
08 Nov 2011, 20:39
Forum: Zračno i plinsko oružje
Topic: sehy " trokut "
Replies: 1
Views: 214

sehy " trokut "

evo vako zanima me da li neko zna sta je to trokut, ako ima netko da je bio u JNA u snajperistima jer oni to znaju, i ja bi volio da mi pomognete oko tog tzv. misterije o trokutu
by sehy
27 Sep 2011, 21:00
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

ma nisam jarane cini ti se hahaha
by sehy
22 Sep 2011, 17:20
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

je li mi neko more reci trokut gađanje
by sehy
20 Sep 2011, 23:33
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

hahahha ma nije problem jarane hvala
by sehy
20 Sep 2011, 23:12
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

hvala jarane
by sehy
20 Sep 2011, 19:30
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

ali koga jarane nema se ovde koga pitati da im ne bi ja ovdje nista pito za to
by sehy
19 Sep 2011, 18:55
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

jarane stvarno ni ja ne znam zato i ja pitam da li tko to zna to sam cuo samo da tako gadjaju i nista vis
by sehy
19 Sep 2011, 15:27
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

pa i ovo je dosta a stav je lovacki,a ko mi more reci " trokut " gadjanje jarane
by sehy
19 Sep 2011, 14:26
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

evo vako godina imam 19. puska je stara 20-ak godina ime joj ne znam teska je 4 kg okidac 2,50kg a stav koristim ljevu nogu ispruzim prema meti
pa onako nije sad dugo da ciljam ali dok se malo ruka ne smiri nekih 20-ak sekundi tjelesne normalne bavom se sportom u dobroj sam kondiciji
by sehy
19 Sep 2011, 11:10
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

jarane je li mi mores eci sta trebam piti ili koristiti da mi se ruke smire hvala ljepo unaprijed
by sehy
19 Sep 2011, 00:17
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

e taj trokut gadjanje je koristila vojska JNA a i danas se dan to koristi,a dali mi morete reci sta bi trebo koristiti da mi se ruke smire. Hvala ljepa
by sehy
18 Sep 2011, 23:15
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

zovem se senahid prijatelji me zovu sehy a ja sam iz orasja blizu zupanje blizu granice sam
by sehy
18 Sep 2011, 22:56
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

Re: sehy streljastvo

e to jarane zracna puska
by sehy
18 Sep 2011, 22:06
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: sehy streljastvo
Replies: 33
Views: 2550

sehy streljastvo

evo vako ja sam iz bosne tocnije iz orasja. Pticarka pa daljina je oko 10-ak metara a ciljnik je iglasti,kada god hocu da pucam ruke se tresu nije bas puno ali ne mogu da pogodim i da smirim pusku jedino mogu da pogodim kada je naslonim na nesto. i da li mi morete reci kako pravilno da gadjam ili mi ...
by sehy
18 Sep 2011, 10:46
Forum: Praktično streljaštvo
Topic: vezano je za streljastvo
Replies: 4
Views: 810

vezano je za streljastvo

imam dva pitanja: 1 je sta bi trebo koristiti da mi se ruke smire, i 2 kako je bolje ciljati ili mi morete reci " trokut " gađanje hvala :D