Search found 18 matches
- 18 Nov 2011, 22:30
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: vezano je za streljastvo
- Replies: 4
- Views: 810
Re: vezano je za streljastvo
long range wrote:Moram se malo našalit na ovo pitanje, kako rješiti da se ruke tresu.
Prestati pit, hehe.
Nemoj se ljutit, nisam mogao odolit
hehheheheh ta ti je dobra
- 08 Nov 2011, 21:06
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: AK47 vs M16
- Replies: 204
- Views: 10721
Re: AK47 vs M16
bilo je samo pitanje vremena kad ce se pojaviti ovaj topic... po mom misljenju to pitanje je ravno onom "sto je bilo prvo: kokos ili jaje", tema oko koje ce se uvijek lomiti koplja... kao sto rekose, nas domovinski rat je u vecini vodjen sa AK47 derivatima, vrlo malo sa M-16, manje ljudi ih je ...
- 08 Nov 2011, 20:50
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: AK47 vs M16
- Replies: 204
- Views: 10721
Re: AK47 vs M16
AK47 jeste dobar ali to sve sto lezi u ruku i njegov izgled to je ok, ali M16 je precizniji ok AK47 to mu je jedina mana sto nije precizan kao M16
- 08 Nov 2011, 20:39
- Forum: Zračno i plinsko oružje
- Topic: sehy " trokut "
- Replies: 1
- Views: 214
sehy " trokut "
evo vako zanima me da li neko zna sta je to trokut, ako ima netko da je bio u JNA u snajperistima jer oni to znaju, i ja bi volio da mi pomognete oko tog tzv. misterije o trokutu
- 27 Sep 2011, 21:00
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
ma nisam jarane cini ti se hahaha
- 22 Sep 2011, 17:20
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
je li mi neko more reci trokut gađanje
- 20 Sep 2011, 23:33
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
hahahha ma nije problem jarane hvala
- 20 Sep 2011, 23:12
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
hvala jarane
- 20 Sep 2011, 19:30
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
ali koga jarane nema se ovde koga pitati da im ne bi ja ovdje nista pito za to
- 19 Sep 2011, 18:55
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
jarane stvarno ni ja ne znam zato i ja pitam da li tko to zna to sam cuo samo da tako gadjaju i nista vis
- 19 Sep 2011, 15:27
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
pa i ovo je dosta a stav je lovacki,a ko mi more reci " trokut " gadjanje jarane
- 19 Sep 2011, 14:26
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
evo vako godina imam 19. puska je stara 20-ak godina ime joj ne znam teska je 4 kg okidac 2,50kg a stav koristim ljevu nogu ispruzim prema meti
pa onako nije sad dugo da ciljam ali dok se malo ruka ne smiri nekih 20-ak sekundi tjelesne normalne bavom se sportom u dobroj sam kondiciji
pa onako nije sad dugo da ciljam ali dok se malo ruka ne smiri nekih 20-ak sekundi tjelesne normalne bavom se sportom u dobroj sam kondiciji
- 19 Sep 2011, 11:10
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
jarane je li mi mores eci sta trebam piti ili koristiti da mi se ruke smire hvala ljepo unaprijed
- 19 Sep 2011, 00:17
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
e taj trokut gadjanje je koristila vojska JNA a i danas se dan to koristi,a dali mi morete reci sta bi trebo koristiti da mi se ruke smire. Hvala ljepa
- 18 Sep 2011, 23:15
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
zovem se senahid prijatelji me zovu sehy a ja sam iz orasja blizu zupanje blizu granice sam
- 18 Sep 2011, 22:56
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
Re: sehy streljastvo
e to jarane zracna puska
- 18 Sep 2011, 22:06
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: sehy streljastvo
- Replies: 33
- Views: 2550
sehy streljastvo
evo vako ja sam iz bosne tocnije iz orasja. Pticarka pa daljina je oko 10-ak metara a ciljnik je iglasti,kada god hocu da pucam ruke se tresu nije bas puno ali ne mogu da pogodim i da smirim pusku jedino mogu da pogodim kada je naslonim na nesto. i da li mi morete reci kako pravilno da gadjam ili mi ...
- 18 Sep 2011, 10:46
- Forum: Praktično streljaštvo
- Topic: vezano je za streljastvo
- Replies: 4
- Views: 810
vezano je za streljastvo
imam dva pitanja: 1 je sta bi trebo koristiti da mi se ruke smire, i 2 kako je bolje ciljati ili mi morete reci " trokut " gađanje hvala 
