Search found 2 matches
- 08 Jul 2014, 15:45
- Forum: Reloading
- Topic: wadcutter i SWC
- Replies: 31
- Views: 1906
Re: wadcutter i SWC
@gutenberg.....valjda si shvatio.... Izgubio si pola sata na visokoparne umotvorine a odgovora nisi dobio. Pitaj našeg "mačka" pa će ti čovjek od struke objasnit. 
- 08 Jul 2014, 11:24
- Forum: Klasično streljaštvo
- Topic: "Mali Sniper Cup" u Rijeci, 29/06/2014
- Replies: 57
- Views: 2241
Re: "Mali Sniper Cup" u Rijeci, 29/06/2014
Medjutim, iz ovog iskustva, mozemo reci da ce slijedece natjecanje dogodine biti najvjerojatninije prema pravilima F class open, na 200 m, a za lovacki karabin prema pravilima lovackog streljastva.
Na 200 metara se ne puca ozbiljno takmičenje a pogotovo ne u F-klasi. Sve počinje na 300 yardi a ...
Na 200 metara se ne puca ozbiljno takmičenje a pogotovo ne u F-klasi. Sve počinje na 300 yardi a ...
