Search found 2 matches

by MarkoZ
08 Jul 2014, 15:45
Forum: Reloading
Topic: wadcutter i SWC
Replies: 31
Views: 1906

Re: wadcutter i SWC

@gutenberg.....valjda si shvatio.... Izgubio si pola sata na visokoparne umotvorine a odgovora nisi dobio. Pitaj našeg "mačka" pa će ti čovjek od struke objasnit. :-)
by MarkoZ
08 Jul 2014, 11:24
Forum: Klasično streljaštvo
Topic: "Mali Sniper Cup" u Rijeci, 29/06/2014
Replies: 57
Views: 2241

Re: "Mali Sniper Cup" u Rijeci, 29/06/2014

Medjutim, iz ovog iskustva, mozemo reci da ce slijedece natjecanje dogodine biti najvjerojatninije prema pravilima F class open, na 200 m, a za lovacki karabin prema pravilima lovackog streljastva.

Na 200 metara se ne puca ozbiljno takmičenje a pogotovo ne u F-klasi. Sve počinje na 300 yardi a ...