Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 19 svi 2024, 00:03.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 2513 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 126  Sljedeća
COVID19 - opasnost 21. stoljeća 
Autor/ica Poruka
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Za mene su zatucani ljudi koji vjeruju ovom lažljivom stožeru i medijima koji bljuju najodvratniji i najprizemniji vid propagande kojeg bi se i Goebels posramio. Ali opet nasreću veliki broj ljudi je prozreo agendu i nije popušio priču i sad su sljedbenici korona kulta u panici....propao plan. Očekujem uskoro strugalice za nagradnu igru uz svaki otrov (cjepivo).


13 lip 2021, 20:54
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Da postoji virus koji je i približno opasan i ubojit kao što prikazuju koronu,sigurno ne bi bilo turizma,putovanja,otvaranja granica......
Opasnost bi bila prevelika i nikakav interes i zarada to ne bi mogla opravdati,jer bi virus bio poguban.


13 lip 2021, 21:29
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Složit ću se s vama jedino u tome da je stožer tragikomičan. Svoj kredibilitet doveli su u pitanje podilaženjem politici i servis su jedne stranke.


13 lip 2021, 21:37
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 18 sij 2019, 16:31
Postovi: 1213
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Pogubniji je nego mediji predstavljaju. Covid je vaskularna bolest, oštećenja su na svim organima. Uključujući mozak i srce. Tu i tamo ovo spomenu kao post covid sindrom. Ali se ta tema ne spominje previše.
Za sada tvrde da oštećenja nisu tolika da bi predstavljala problem. Zapravo će vrijeme pokazati.

Ekonomiju moraš pokrenuti. Ako te ne ubije bolest, glad hoće sigurno.
Stožeri rade kompromise, ne samo naš. Svi ih rade.

Naš stožer je pogriješio što je dozvolio politici da se umiješa. Na kompromise je prisiljen.

Ne zaboravite da cijepiva nisu efikasna odmah po primitku. Govorimo o 6-15 tjedana od prve doze do postizanja punog efekta. Ako netko razmišlja na način, cijepit ću se kada zatreba. Neće pomoći kada bude trebalo, premalo vremena.


13 lip 2021, 22:00
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Interesantno postaje to i sa nogometašima.
Običan čovijek se mora cijepiti ako hoće putovati i dr,a nogometaši koji putuju između zemalja i kontinenata ne !?
I ovi gledatelji na stadionima moraju imati potvrde,a igrači koji igraju........NIŠTA !? :A13:


28 lip 2021, 14:49
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Mirok je napisao/la:
Interesantno postaje to i sa nogometašima.
Običan čovijek se mora cijepiti ako hoće putovati i dr,a nogometaši koji putuju između zemalja i kontinenata ne !?
I ovi gledatelji na stadionima moraju imati potvrde,a igrači koji igraju........NIŠTA !? :A13:



" Sto je dozvoljeno Bogovima NIJE dozvoljeno volovima ! " Bilo je tako, sada je tako i biti ce tako !

_________________
Nemoguće je Nemoguće


28 lip 2021, 19:35
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
lex-lutor je napisao/la:
Mirok je napisao/la:
Interesantno postaje to i sa nogometašima.
Običan čovijek se mora cijepiti ako hoće putovati i dr,a nogometaši koji putuju između zemalja i kontinenata ne !?
I ovi gledatelji na stadionima moraju imati potvrde,a igrači koji igraju........NIŠTA !? :A13:



" Sto je dozvoljeno Bogovima NIJE dozvoljeno volovima ! " Bilo je tako, sada je tako i biti ce tako !

Dosljedni ko naš stožer.
Kaže danas Capakova zamjenica pošto im cijepljenje ne ide,da će oni na cijepljenje voditi cijele razrede !?
Nisam siguran da bi im takvo nasilje prošlo.
Svašta su oni u stanju,ali bilo bi svega da se u tako nešto upuste!


28 lip 2021, 20:00
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 14 kol 2018, 17:22
Postovi: 524
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Tako je teoreticari,vi znate najbolje. Sto bi vama neki epidemiolozi i stozeri propisivali mjere :mrgreen:
Katastrofa :roll:


28 lip 2021, 20:53
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Gledao sam na dalekovidnici danas što kaže dr.Alma Demirović .
Jako interesantno!


28 lip 2021, 22:04
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3593
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
damirdj75 je napisao/la:
Tako je teoreticari,vi znate najbolje. Sto bi vama neki epidemiolozi i stozeri propisivali mjere :mrgreen:
Katastrofa :roll:


Nemoj tako, vidi malo kuda to sve vodi? Zdravlje je na prvom mjestu svima nama no ako nakon cjepljenja mogu ponovo dobiti Covid, moram u Izolaciju, moram nositi masku, mogu zaraziti druge, NESTO NE STIMA.

45% umrlih od ovog zadnjeg soja je vec dobilo 2-doze cjepiva ??

Kakav je zakljucak, PRISILJAVAS me da ubacim u sebe nesto sto zapravo NE RADI kako treba i NEMAM bas NIKAKVU GARANCIJU da cu biti IMUN, e pa jebiga onda...

_________________
Nemoguće je Nemoguće


29 lip 2021, 09:59
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Pitam se nešto. Ako smo prema udjelu cijepljenosti 4. najlošiji u EU, jesmo li zapravo zbog toga 4. najmudriji u EU?

Lošiji (ili bolji, kako se gleda) od nas po cijepljenju su Bugari, Slovaci, Latvijci. Je li to cvijet EU inteligencije i mudrosti?


29 lip 2021, 19:28
Profil
Natporučnik
Natporučnik

Pridružen/a: 18 sij 2019, 16:31
Postovi: 1213
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Nisu sva cijepiva jednako efikasna i treba vremena da se imunitet razvije. Ne radi odmah iza injekcije.
Virusi ulaze u tijelo cijepljenog i necijepljenog. U oba će se početi razmnožavati, pa se i mogu prenjeti, kao i imati pozitivan PCR test.

Kod cijepljenoga, ako je upao u postotak gdje se imunitet razvio, antitjela odmah napadaju virus, pa ne razvija simptome i virus se brzo uništi.

Kod necijepljenog ili cijepljenog koji nije razvio imunitet, se odvija COVID prema poznatim statistikama. Sa time da je svaka nova varijanta opasnija od stare i napada sve mlađu populaciju.

https://www.yalemedicine.org/news/covid-19-vaccine-comparison

Ja sam svoj EU digital COVID Certificate izvadio i njime riješio puno problema. Još i ako sam razvio imunitet, sve 5.


29 lip 2021, 20:09
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Da si još malo pričekao moga si dobiti gratis koncert, majicu ili čak set noževa..jbg. drugi put pametnije.


29 lip 2021, 21:56
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Nastavno na moje ranije pitanje, podjela postoji i u Hrvatskoj.

Južne županije (slučajno ili ne i one u kojima HDZ pobjeđuje) su i najmanje cijepljene. Grad Zagreb, Istra i SZ županije su najviše cijepljene.

Jesu li Ličani i Dalmatinci (osim Dubrovnika, tamo je cijeljeno više ljudi) pametniji od ostatka Hrvatske?

Jesu li Hrvati, Bugari, Slovaci i Latvijci pametniji od ostatka EU i SAD?


30 lip 2021, 08:26
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Najgluplji su po tvojoj premisi Japanci, 8% prvom dozom i 4% drugom.
A o tome da HDZ pobjeđuje u tim županijama to samo govori da se izbori lažiraju i da HDZ i ostale strančice vladaju sa malim brojem osvojenih glasova, tako da nisu Dalmatinci i Ličani pametniji od ostatka, nego ovi ostali više muljaju sa stvarnim brojem cijepljenih.
Tako da nemoj ti puno brinuti o necjepljenima, ti si cjepljen i Bog te veseli.


30 lip 2021, 11:17
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Jebote, imam osjećaj da priča s Pernarom ili Sladoljevim.

Japan - nalazim podatak od 11.6% s dvije doze na današnji dan. Razlozi su sasvi suprotni od ovih koje insinuiraš, Japan sve cjepivo uvozi s druge strane planete i ima manjak doktora/sestara plus birokraciju, a ne da se ne žele cijepiti. Nedavno su intenzivirali proces i cijepe po milijun ljudi dnevno: https://www.nbcnews.com/news/olympics/a ... k-n1272523

Što se tiče naših krajeva, pripizdine debelo zaostaju. Lažirali se izbori ili ne, HDZ tamo pobjeđuje 30 godina. A isti ti ljudi ne slušaju HDZ šefa kad moli da se cijepe.


30 lip 2021, 12:14
Profil
Narednik
Narednik
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2016, 22:47
Postovi: 404
Lokacija: Sesvete
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Meni je zapravo drago sa ti vjeruješ u to sve što si napisao i kvazi medij koji si linkao, znači neće biti problema u procjepljivanju... he...he. Znaš ti dobro da su mediji suučesnici u ovoj farsi, ali dobro kako ti volja.
Ako prasac vili i modrićeva mater kažu da je procjepljeno 40-ak % računaj da je bar za 15% manje jer se u protivnom cjepivo ne bi reklamiralo uz delimano posuđe.


30 lip 2021, 12:30
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
frulica je napisao/la:
Meni je zapravo drago sa ti vjeruješ u to sve što si napisao i kvazi medij koji si linkao, znači neće biti problema u procjepljivanju... he...he. Znaš ti dobro da su mediji suučesnici u ovoj farsi, ali dobro kako ti volja.
Ako prasac vili i modrićeva mater kažu da je procjepljeno 40-ak % računaj da je bar za 15% manje jer se u protivnom cjepivo ne bi reklamiralo uz delimano posuđe.

:A25:
Na državnoj dalekovidnici svakodnevno gledamo redove za cijepljenje,probrane izjave ljudi ozarenih lica oduševljenih cijepljenjem.....
Stvarno ne znam u čemu je problem?
A onda nam viliandrej počnu naricati kako je slab interes za cijepljenje...
Ljudi(narod) očito razmišljaju svojom glavom i imaju pravo na to.
Mislim da je dosta problematično cijele narode,države i neke krajeve Hrvatske nazivati glupima,zato jer se neće cijepiti!
Bez obzira što sam izraz glup,nije doslovno izrečen.


30 lip 2021, 13:34
Profil
Poručnik
Poručnik

Pridružen/a: 23 tra 2009, 23:48
Postovi: 1049
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Iskreno, zaboli mene što se netko ne želi cijepiti. Nek krepa. Osim jedne bitne stvari, a to je turizam i prihod od njega. Nažalost, tu ovisimo o postotku cijepljenih, a na njega jako utječu gore napisana mišljenja.

Na turizam nam se naslanja jako puno toga, pa ako onaj u Splitu nije imao noćenja, osjetit će to i farma pilića u Varaždinu, proizvođač cipela u Vukovaru i umirovljenik u Lici.

Ne znam gdje radite i koji vam je izvor prihoda, ali ja mogu reći da su iznajmljivači jedan solidan kontingent mojih kupaca. AKo oni ne zarade, onda i ne potroše kod mene pa ni ja nemam. Tad ni obitelji mojih djelatnika nemaju. Itd. Siguran sam da se relativno jednostavno i vaš prihod može u nekoj mjeri povezati s turizmom, kojeg razjebavamo neodgovornim odnosom prema cijepljenju.

A ako kojim slučajem možete reći da vas sve to ne brine i da je vaša egzistencija sigurna, ma kakav bio turizam, ja vam najiskrenije zavidim.


30 lip 2021, 13:53
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5404
Lokacija: Zagreb
Post Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Sve što je do sada stradalo pa i turizam,stradalo je zbog ne razumnih mjera stožeraša.
Vladajući su priznali gubitak od 30 000 000 000,mislim da je brojka bliža 50 000 000 000.
I za to su krivi oni,a ne oni koji se nisu cijepili.


30 lip 2021, 14:11
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 2513 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 126  Sljedeća

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan