Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 19 tra 2024, 08:29.

ADS

Pravila foruma


Pravila foruma



Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Potresi, ovi novi 
Autor/ica Poruka
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 25 pro 2019, 13:30
Postovi: 726
Post Re: Potresi, ovi novi
johnnyboyy1711 je napisao/la:
Trapavi je napisao/la:
Prosto je nevjerojatno i vrijedno divljenja kao aktualna vlast i stožer vode sve poslove oko saniranja stanja na potresom pogođenom području. Kakva Amerika koja je poslije uragana Katrina na jako loš način vodila poslove spašavanja u New Orleansu i okolici. Mi smo za njih što se toga tiče nedostižni.
Dakle sve funkcionira ko podmazano ,bolje ne može.


Inače prepoznajem sarkazam ali na ovom forumu sve manje postajem siguran...

Bio ti siguran ili nesiguran stvari stoje upravo onako kako sam rekao . Ma ne može bolje sve ide ko podmazano.Kritičari iz dnevnog boravka su skloni zavjerama pa im i tako i tako ništa ne valja .Da li su Talijani u Aquili reagirali bolje ? ne nego gore uz sveprisutnu korupciju koje naravno kod nas nema ni u tragovima.


09 sij 2021, 20:59
Profil
Nadnarednik
Nadnarednik

Pridružen/a: 05 ožu 2019, 18:16
Postovi: 535
Post Re: Potresi, ovi novi
Trapavi je napisao/la:
johnnyboyy1711 je napisao/la:
Trapavi je napisao/la:
Prosto je nevjerojatno i vrijedno divljenja kao aktualna vlast i stožer vode sve poslove oko saniranja stanja na potresom pogođenom području. Kakva Amerika koja je poslije uragana Katrina na jako loš način vodila poslove spašavanja u New Orleansu i okolici. Mi smo za njih što se toga tiče nedostižni.
Dakle sve funkcionira ko podmazano ,bolje ne može.


Inače prepoznajem sarkazam ali na ovom forumu sve manje postajem siguran...

Bio ti siguran ili nesiguran stvari stoje upravo onako kako sam rekao . Ma ne može bolje sve ide ko podmazano.Kritičari iz dnevnog boravka su skloni zavjerama pa im i tako i tako ništa ne valja .Da li su Talijani u Aquili reagirali bolje ? ne nego gore uz sveprisutnu korupciju koje naravno kod nas nema ni u tragovima.


I mislio sam si da je sarkazam, trebali ste odmah napomenut.

Tek sad kad gledam... "kod nas sve ide ko podmazano".... "korupcija koje kod nas nema ni u tragovima"... Ponekad kasno zapalim...

Ili? :mrgreen: Nije? :mrgreen:

_________________
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway


09 sij 2021, 22:48
Profil
Satnik
Satnik
Avatar

Pridružen/a: 07 pro 2011, 15:27
Postovi: 1887
Lokacija: Nin
Post Re: Potresi, ovi novi
Što se tiče sarkazma na ovon forumu i ja se ponekad osjećan ka Sheldon Cooper :D

_________________
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.


10 sij 2021, 08:16
Profil
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik

Pridružen/a: 25 pro 2019, 13:30
Postovi: 726
Post Re: Potresi, ovi novi
Što god ko mislio stvari idu da ne mogu bolje .


10 sij 2021, 09:27
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: Potresi, ovi novi
Kaže Plenki da će država(na račun svih nas) obnoviti sve porušeno i oštećeno potresom!?
Osobno znam neke ljude iz Petrinje,koji imaju novca da ni sami ne znaju koliko!?
I sada ćemo mi svi za njih platiti!?
Ja razumijem da se pomogne potrebitima,ali plaćati i za one za koje ne treba!?


17 sij 2021, 20:44
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Potresi, ovi novi
Mirok je napisao/la:
....Ja razumijem da se pomogne potrebitima,ali plaćati i za one za koje ne treba....


Eeee cekaj malo, NITKO nije kriv za tu nevolju i ne bi bilo u redu sada diskriminirati !

Vrlo vjerovatno ce oni bolje stojeci odseliti iz tog podrucja i to zauvijek, a upravo ti bolje stojeci mogu nesto ponovo pokrenuti na tom podrucju..

Mozda krivo gledam na situaciju, ali treba sve popraviti do neke zlatne sredine, pa onaj tko ima vise ce vec dodati neke luksuzne detalje..

_________________
Nemoguće je Nemoguće


17 sij 2021, 20:53
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: Potresi, ovi novi
Ja bih se možda i složio sa time da smo mi bogata zemlja,pa da ima love koliko hoćeš.
Budući znamo kako je kod nas,kinte nema ni za što treba,mislim da bogatima sa mnogo nekretnina širom Hrvatske, ne bi trebalo pomagati kao onima koji nemaju više ni krova nad glavom!?


17 sij 2021, 21:02
Profil
Pukovnik
Pukovnik
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2011, 23:32
Postovi: 3589
Lokacija: Srednja Istra
Post Re: Potresi, ovi novi
Mirok je napisao/la:
Ja bih se možda i složio sa time da smo mi bogata zemlja,pa da ima love koliko hoćeš.
Budući znamo kako je kod nas,kinte nema ni za što treba,mislim da bogatima sa mnogo nekretnina širom Hrvatske, ne bi trebalo pomagati kao onima koji nemaju više ni krova nad glavom!?


Nije bas tema za polemiku, ali kao i sve kod nas misljenje javnosti je upravljano PR uredima prema trenutnim interesima...Imas situacije da ljudi rade u istoj firmi, primaju istu placu godnama, jedan sagradi kucu uz puno odricanja a drugi novac potrosi na razna zadovoljstva i zivi kao podstandar ili u stracari ? Tko je bogat a tko sirotinja ,ta prica se vuce od spomena poreza na nekretnine u nasim okolnostima...pa ti sada presudi pravedno !

_________________
Nemoguće je Nemoguće


17 sij 2021, 21:23
Profil
Brigadni General
Brigadni General

Pridružen/a: 28 stu 2019, 15:43
Postovi: 5373
Lokacija: Zagreb
Post Re: Potresi, ovi novi
Konkretno znam čovijeka koji u Petrinji ima 4 kuće,on nikada nije ni neće živjeti tamo.
Mislim da su njegovi nekada tamo živjeli,to su sve stare,loše kuće.
Osim toga ima nekretnine u ZG,i na moru,od para ne zna što će.
Misliš da je u redu da ti,ja i cijela HR ,njemu sad izgradi 4 nove kuće,koje će on i dalje na crno iznajmljivati?
A ima ljudi koji su ostali bez ičega i koji stvarno trebaju pomoć.
Kada ovako pišeš,moram zaključiti da ne poznaješ toj kraj.
To je uglavnom pasiva,kraj u kome žive ljudi koji nisu mnogo imali i koji nisu ni imali prilike više imati.
Broj stanovnika stalno pada,a mislim da će sada iseliti svatko tko će se uspijeti bilo gdje snaći.
Kuće se i mogu obnoviti,ali morate razumjeti da tamo nema posla,nema radnih mjesta,sve što je radilo je propalo već prijašnjh godina.


17 sij 2021, 21:39
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Odgovori   [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
HR (CRO) by Ančica Sečan