Page 75 of 128

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Mar 2021, 20:25
by Mirok
Fantastično,Izraelci razmišljaju uvesti neke mjere kakve su fašisti uvodili njima 30ih i 40ih g. prošloga stoljeća :A25:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Mar 2021, 20:35
by frulica
Upravo to, ali ono što se 30-ih i 40-ih zvala Goebelština, danas se naziva sloboda medija i apsolutna istina. Ali sve je to “ teorija zavjere” zar ne...? Nažalost povijest je repetitivni ciklički slijed koji samo mijenja i instrumente i metode podčinjavanja. Nekad je to bila inkvizicija, rasni zakoni, prohibicija...nazovišto, a danas je to izopćavanje i izolacija ako ne ideš uz narativni mainstrem.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 02 Mar 2021, 22:05
by Mirok
Čak i za vrijeme Juge,kada nisam htio u SK , pustili su me na miru,nitko me nije preispitivao!
Ovi danas,ako samo pokušaš izraziti drugo mišljenje o bilo čemu , nikako ne praštaju,ne odustaju!
Odmah si ravnozemljaš,teoretičar zavjere, nisi domoljub,nisi Hrvat(?),ako kihneš si bioterorist.....
A Izraelci kako su krenuli,možda će ljude tetovirati na unutarnjoj strani podlaktice.....znaju oni kako to izgleda...
A i na rukave mogu stavljati znakove......CIJEPLJEN.....slično su već vidjeli.... :A00:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 08:13
by Hawk
Hrvatski soj Coronavirusa je ipak otkriven, samo što je Alemki neugodno to objavit :D

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 08:17
by Hawk
Mirok wrote: A i na rukave mogu stavljati znakove......CIJEPLJEN.....slično su već vidjeli....
a znak na rukavu bi, po WHO specifikaciji boja kartona za vakcinacije, triba bit žuti ? :D

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 11:27
by Mirok
Zabrana je okupljanja više od 25 ljudi na sprovodima.
Na Mirogoju je angažirano 300 redara :A00: ,uvedene su posebne autobusne linije da se preveze čim veći broj ljudi :A00: ,plus jake snage MUPa sa psima :A00: .....
A sve to za dopuštenih 25 ljudi... :A00:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 19:00
by Hawk
Mirok wrote:Zabrana je okupljanja više od 25 ljudi na sprovodima.
Na Mirogoju je angažirano 300 redara :A00: ,uvedene su posebne autobusne linije da se preveze čim veći broj ljudi :A00: ,plus jake snage MUPa sa psima :A00: .....
A sve to za dopuštenih 25 ljudi... :A00:
Sve je to unaprid oprošteno, Božinović je javno reka da neće cjepidlačit.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 19:57
by lex-lutor
Moramo podrzati kampanju ?

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 21:13
by Mirok
Hawk wrote:
Mirok wrote:Zabrana je okupljanja više od 25 ljudi na sprovodima.
Na Mirogoju je angažirano 300 redara :A00: ,uvedene su posebne autobusne linije da se preveze čim veći broj ljudi :A00: ,plus jake snage MUPa sa psima :A00: .....
A sve to za dopuštenih 25 ljudi... :A00:
Sve je to unaprid oprošteno, Božinović je javno reka da neće cjepidlačit.
I po stoti puta.......vjerodostojnost....???
Sutra će nam stožer ozbiljno poručiti da nema opuštanja....

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 21:14
by Mirok
lex-lutor wrote:Moramo podrzati kampanju ?
Naravno.....by Lexy :A25:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 03 Mar 2021, 21:30
by Hawk
lex-lutor wrote:Moramo podrzati kampanju ?
Ma znaš što se meni čini?
Neki od ovih što čekaju red na cijepljenje neće nikad doć na red, ali za nas antivaksere, iznaći će način pokušaće sve da nas cijepe. :D
Ne pitaj me kako će to izvest, jer neznan ni ja, al smisliće oni nešto, mi smo im na zubu.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 11:19
by lex-lutor
Hawk wrote:............al smisliće oni nešto, mi smo im na zubu.
Kladio bih se na to...... !

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 12:29
by jolly
Sta bi bio ovaj forum, da nema svoju sekciju teoreticara zavjere!? :mrgreen:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 12:39
by johnnyboyy1711
Treba sagledati sve strane po mojem mišljenju, inače smo ko zombiji.

Šteta samo da se je nazivu "teoretičar zavjere" dao taj jedan prizvuk, kao da su to totalni idioti. Poznam brojne kolege na fakultetu, u struci i ostalim mjestima koji ne puše ovo oko korone pola posto i otprilike su u pravu kad govore što iza ovog svega stoji.

Koliko je samo stvari kod nas na koje su ljudi ukazivali na kraju pokazano da su bili u pravu. Vani da ne govorim. Ali brzo se zaboravi da su to na početku sve bile "teorije zavjere".

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 13:37
by Lemi_O2
jolly wrote:Sta bi bio ovaj forum, da nema svoju sekciju teoreticara zavjere!? :mrgreen:
Bio bi forum o oružju :mrgreen:
I dalje misilim da je ova tema nepotrebna i ne pridonosi ničemu.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 13:39
by jolly
Lemi_O2 wrote:
jolly wrote:Sta bi bio ovaj forum, da nema svoju sekciju teoreticara zavjere!? :mrgreen:
I dalje misilim da je ova tema nepotrebna i ne pridonosi ničemu.
:A28:

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 18:43
by Mirok
johnnyboyy1711 wrote:Treba sagledati sve strane po mojem mišljenju, inače smo ko zombiji.

Šteta samo da se je nazivu "teoretičar zavjere" dao taj jedan prizvuk, kao da su to totalni idioti. Poznam brojne kolege na fakultetu, u struci i ostalim mjestima koji ne puše ovo oko korone pola posto i otprilike su u pravu kad govore što iza ovog svega stoji.

Koliko je samo stvari kod nas na koje su ljudi ukazivali na kraju pokazano da su bili u pravu. Vani da ne govorim. Ali brzo se zaboravi da su to na početku sve bile "teorije zavjere".
Da,interesantno je to da nitko od onih koji upotrebljavaju taj izraz ,ne odgovaraju na pitanje zašto te po njima dobre mjere ,ne poštuju upravo oni koji ih propisuju?
Te mjere vrijede za nas obične ljude,ali kada vladajućima odgovara pronalaze svakakve razloge i opravdanja zašto ih oni ne poštuju!
Ova Beroševa s.anja stvarno vrijeđaju zdrav razum!
I dobro si primijetio Johny,izraz teoretičar zavjere su počeli upotrebljavati kada ljude žele okarakterizirati idiotima.
Ti si mi potvrdio ono što se i meni od ranije činilo.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 19:37
by frulica
Kad ti pojedinci kažu da si “teoretičar zavjere”, a sami vjeruju i podržavaju klošarski, lažljivi i nelegalni kvazi stožer, onda sigurno znaš da si u pravu i da ti je inicijalni špurijus o ovoj prevari bio ispravan.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 20:07
by Mirok
frulica wrote:Kad ti pojedinci kažu da si “teoretičar zavjere”, a sami vjeruju i podržavaju klošarski, lažljivi i nelegalni kvazi stožer, onda sigurno znaš da si u pravu i da ti je inicijalni špurijus o ovoj prevari bio ispravan.
Upravo mi je to njihovo uporno i često bezobrazno nastojanje da ismijavaju sve druge koji drugačije misle,davalo jednu dodatnu dozu sigurnosti u vlastitom razmišljanju.

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Posted: 04 Mar 2021, 23:45
by johnnyboyy1711
Nešto čitam gledam stanje po Europi...

Čovjeka negdje u Europi naganjao policijski auto po parku jer je grlio prijatelje.

S druge strane se ljude u Pragu dopušta da hodaju samo 500 metara od kuće i to navečer.

Negdje se ne smije sjediti na gradskim klupama.

"Sve za vašu sigurnost"