čvorak iliti škvorac

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
User avatar
Darko11
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1477
Joined: 18 Jan 2014, 17:19
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: čvorak iliti škvorac

Post by Darko11 » 29 May 2015, 00:16

PUNISHER1987 wrote:Nakon tri dana borbe sa ovom gamadi uspio sam obraniti trešnje, jest da nije bilo pomoći što se tiče zračnice, ali zato je pomogla petometka i sve je sređeno! :D :D :D Trešnje još uvijek polako dozrijevaju a ja sretan i zadovoljan jer sam se riješio napasnika!!

dobro si postupio, kakve zracnice,ultrazvucni valovi i bakraci,nema tu pomoci dok ne grune sacmarica :mrgreen:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest