Page 2 of 2

Re: čvorak iliti škvorac

Posted: 29 May 2015, 00:16
by Darko11
PUNISHER1987 wrote:Nakon tri dana borbe sa ovom gamadi uspio sam obraniti trešnje, jest da nije bilo pomoći što se tiče zračnice, ali zato je pomogla petometka i sve je sređeno! :D :D :D Trešnje još uvijek polako dozrijevaju a ja sretan i zadovoljan jer sam se riješio napasnika!!

dobro si postupio, kakve zracnice,ultrazvucni valovi i bakraci,nema tu pomoci dok ne grune sacmarica :mrgreen: