Re: čvorak iliti škvorac
Posted: 29 May 2015, 00:16
PUNISHER1987 wrote:Nakon tri dana borbe sa ovom gamadi uspio sam obraniti trešnje, jest da nije bilo pomoći što se tiče zračnice, ali zato je pomogla petometka i sve je sređeno!![]()
![]()
Trešnje još uvijek polako dozrijevaju a ja sretan i zadovoljan jer sam se riješio napasnika!!
dobro si postupio, kakve zracnice,ultrazvucni valovi i bakraci,nema tu pomoci dok ne grune sacmarica