Page 2 of 2
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 02 Nov 2011, 22:36
by oštrostrijelac
Dvostruko više od 5 koliko nas je pucalo ligu prošle sezone i nije tako mali korak unaprijed.
A imali budemo i strelicu.

Kvantitativni bi napredak mogao polučiti i kvalitativni.
Naftalin je prava stvar, svako malo iz njega možeš izvuči ponešto.

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 02 Nov 2011, 22:58
by zdebat
Bojim se da u prvom kolu neće biti baš neke kvalitete ali počinjemo sa oštrijim treninzima i pripremama za naredni period.
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 20 Nov 2011, 20:03
by oštrostrijelac
Evo i rezultata današnjeg II kola 1.B lige
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4532.pdf
Ipak smo bili malo manje loši nego u I kolu

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 20 Nov 2011, 22:23
by zdebat
Mislim da ću morati ja nastupati uprkos bolovima u laktu.
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 26 Nov 2011, 15:47
by oštrostrijelac
Do 17. prosinca si ti kao nov
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4537.pdf
Situacija na ljestvici nije baš bajna, slabo skupljamo bodove
Nedostaju nam još 2 dobra pištoljaša

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 26 Nov 2011, 15:50
by zdebat
Budući da se ozljeda vuče već godinu i pol, čisto sumnjam. A i obaveze u klubu su takve (pored hrpe posla doma) da se baš ne stignem promiti pištolja. Probat ću pa što bude.
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 09 Dec 2011, 20:56
by oštrostrijelac
Bilo bude gužve na potočiću slijedeči vikend:
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... _11_12.pdf
Pucačina od jutra do sutra

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 16 Dec 2011, 19:12
by oštrostrijelac
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 16 Dec 2011, 23:43
by brankec
Sretno svima!!!

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 17 Dec 2011, 17:41
by shuro
Eto uspješno smo nastupili na 3. kolu lige, a rezultati su uglavnom bili u skladu sa uloženim trudom i zalaganjem na treninzima
No uvijek je lijepo doći i družiti se

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 18 Dec 2011, 20:47
by shuro
Eto i rezultata.
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 111218.pdf
Samo nije mi jasno zašto su spojili rezultate 1A i 1B lige za pištoljaše ???

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 18 Dec 2011, 21:52
by oštrostrijelac
Bilten na HSS-u je malo drukčiji
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4611.pdf
Opet su me preimenovali, iako nemam veze sa Šestinama.
Jadnostavnija je jedinstvena lista

Rezultati nam i nisu nešto, ali bilo bude bolje u 2012.

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 18 Dec 2011, 23:11
by zdebat
Ha, možda si trebao pucat šestinskim kišobranom (možda bi bilo bolje?)
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 31 Jan 2012, 23:19
by zdebat
Pozor! Nešto se govori da bi 4 kolo A i B lige moglo biti odgođeno radi zahlađenja. Informacije slijede čim bude službeno objavljeno.
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 01 Feb 2012, 20:52
by oštrostrijelac
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 26 Feb 2012, 12:37
by oštrostrijelac
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 26 Feb 2012, 15:49
by hrvoje91
jel ima tko rezultate iz čakovca?
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 26 Feb 2012, 16:50
by zdebat
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Posted: 19 Mar 2012, 22:24
by oštrostrijelac
Završila je i ova sezona, a kako je bilo ovaj vikend na potočiću vidljivo je ovdje:
http://www.sszg.hr/

svima skupa
