Page 2 of 2

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 21 Feb 2012, 16:55
by oštrostrijelac
Uf, bilten od 9243 stranice :mrgreen: :A25:

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 21 Feb 2012, 17:37
by zdebat
Došao Krešo, odložio pušku i pištoljašima pokazao kako se puca.

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 21 Feb 2012, 20:22
by Tomy
oštrostrijelac wrote:Uf, bilten od 9243 stranice :mrgreen: :A25:
A jesu se napisali... :mrgreen: :mrgreen:

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 22 Feb 2012, 09:38
by oštrostrijelac
zdebat wrote:Došao Krešo, odložio pušku i pištoljašima pokazao kako se puca.
Objeručke mu dosta dobro ide :idea:
A imao je i najsimpatičniju podršku iz publike :mrgreen:

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 22 Feb 2012, 12:18
by brankec
Gotovo je starci - mladi dolaze!
:A03: :A03: :A03:

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 24 Feb 2012, 22:21
by oštrostrijelac
U pravu si.
Sve je lako kad si mlad... :mrgreen:
Bio je to moj prvi nastup u kategoriji veterana :A00:
Tješim se da sam 13. pingvin, a ne 13. prase :idea:

Re: 14. DRULOV CUP

Posted: 24 Feb 2012, 22:43
by brankec
Sreća kaj su pingvini crno-bijeli pa te vidim još toliko mjesta ispred mene! :mrgreen:

Bum ja i dalje polako šepal za tobom. :A22: