Page 2 of 2
Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 21 Feb 2012, 16:55
by oštrostrijelac
Uf, bilten od 9243 stranice

Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 21 Feb 2012, 17:37
by zdebat
Došao Krešo, odložio pušku i pištoljašima pokazao kako se puca.
Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 21 Feb 2012, 20:22
by Tomy
Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 22 Feb 2012, 09:38
by oštrostrijelac
zdebat wrote:Došao Krešo, odložio pušku i pištoljašima pokazao kako se puca.
Objeručke mu dosta dobro ide
A imao je i najsimpatičniju podršku iz publike

Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 22 Feb 2012, 12:18
by brankec
Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 24 Feb 2012, 22:21
by oštrostrijelac
U pravu si.
Sve je lako kad si mlad...
Bio je to moj prvi nastup u kategoriji veterana

Tješim se da sam 13. pingvin, a ne 13. prase

Re: 14. DRULOV CUP
Posted: 24 Feb 2012, 22:43
by brankec
Sreća kaj su pingvini crno-bijeli pa te vidim još toliko mjesta ispred mene!
Bum ja i dalje polako šepal za tobom.
