Re: "SNIPER KUP 2012"
Posted: 29 Jul 2012, 23:23
nekakvi Jazavci zalutali između vojske i policije 
Vec se lupetalo o tome i na kraju opet igraju neka nova pravila koja nemaju smisla, zasto nemaju smisla:Huntercro wrote:umoran sam više od ispraznih priča neće moći ove puške neće one
i glupo mi je potegnut 500km u jednom pravcu da bi vidio na lovačkom dijelu milion ssg i slično optike do xx povećanja i tako svaka je kotizacija dobro došla i neće nitko nikog odbiti bolje to recite.
Apsolutno stoji, tu se nema sta prigovarati... na 300m sam pucao predzadnju grupu, podne je bilo debelo proslo, meni osobno je vece probleme zadavao vjetar nego mirage, srecom pa je spotter donekle vidio gdje su isli pogodci =) ali tu definitivno nemamo sto prigovarati organizatoru, takvi su vremenski uvjeti i takvi su za sve, mozda mala prednost onima koji su pucali prvu grupu ranije ali kako sam cuo njih je vjetar jos jace razjebao tako da po tom pitanju, "kako ti grah padne" =)Wagner wrote:Još malo pojašnjenja, da ne mislite da ne čitam primjedbe:
1. Ako je miraž (a jest) onda je miraž za sve. To je takva disciplina, ima nekih streljana (pucao sam na nekima u finskoj) koje imaju streljačku liniju na jednom brdu a mete su na drugom, onda kako je između dolac-nema miraža. Ha, šta sad, imamo ovo što imamo. Pogledajte bilten, ako su cure koje su tu pušku prvi put uzele u ruke u četvrtak, mogle napraviti preko 60 krugova.....hehe....pa i njima je bio miraž![]()
nije ni ta ideja sa lovackim iskaznicama losa, ali opet ima mana, kolega je lovac, ima iskaznicu, a ima i streljacku 6mmBR pusku =) ne prigovaram, cisto napominjem... meni je sto se te discipline ok i da se puca SSG-om jer kao sto rekoh, znam ljude koji uredno idu u lov sa takvim puskama...2. Za lovačku "priču" sam već pojasnio. Ato se tiče priče o SSG-u, sorry ako je lovačka ide ako nije ne ide. I točka.
da, istina, nema ih u sumi kad si u lovu, vidio sam hrpu ljudi u crnim majicama, mogu si misliti kako bi izgledali da se legnu na onaj bijeli pijesak bez ikakve prostirke =) ahahah osobno sam misljenja da bi bez obzira na pokusaj simulacije lovackog nacina gađanja trebalo staviti nesto da se ljudi ne usvinje kad legnu pucati =) uglavnom mi smo se snasli, pa neka se snađu i ostali =)3. Prostirke na lovačkom dijelu neće biti ni iduće godine, toga nema ni u šumi kad si u lovu. (eventualno ćemo stavit neku imitaciju čeke...)
vjerojatno su negdje postali drske za grablje ili metle =)4. Što se štapova tiče, neki su stavljeni tek u subotu kad smo skužili da je one od lani netko popalio i nisu u skladištu kao što smo mislili. taj grijeh uzimam na sebe. I neće se ponovit. Nitko nije savršen.....![]()
Nije da zajebavam, ali kad si krenuo ...... Bas me zanima pod koje lovacko oruzje je registrirano ono sa kojim je pucala vojska i policija na lovackom dijelu ? Odgovor ce sigruno biti vrijedan par piva i koji cevap ????Wagner wrote:
2. Za lovačku "priču" sam već pojasnio. Ato se tiče priče o SSG-u, sorry ako je lovačka ide ako nije ne ide. I točka.