Page 2 of 2

Re: PENNY FOR A KNIFE ILITI NOVČIĆ ZA NOŽ

Posted: 10 Jan 2009, 00:18
by BojnikPerGall
Eto vidiš da postoji i pozitivna strana ovog foruma! :A02:

Re: PENNY FOR A KNIFE ILITI NOVČIĆ ZA NOŽ

Posted: 10 Jan 2009, 00:25
by Mike_Torello
ma to sam ja oduvjek znao da postoji =) inace nebi bio tu =)

Re: PENNY FOR A KNIFE ILITI NOVČIĆ ZA NOŽ

Posted: 10 Jan 2009, 00:40
by BojnikPerGall
Naravno... zato si se i vratio u vladajuću kastu... :A03: :A03: :A25: