Re: preporuke oružja za određenu namjenu
Posted: 10 Dec 2008, 14:37
oki-doki! 
potpisujem...shelby-eleanor wrote:posto su razjasnjene sve nejasnoce vezane uz nadimke, molim da se ponovo vratite na temu![]()
takodjer bih ovim putem htjela zamoliti sve clanove ovog foruma da ubuduce ne koriste doticne nazive za oznacavanje odredjenih streljackih disciplina![]()
hvala na razumijevanju!
nije zastava... pogledat ću danas kod frenda pa ću napisat,mislim da je proizvođač iz Austrije,a puška je precizna,mrakMike_Torello wrote:Zastava od streljackog saveza? Ima jedan prijatelj takvu, popravljao sam mu puknuti kundak, istina, precizna je ali meni ipak nedostaje spremnik od barem 5 metaka. Inace je milina za pucati, desnjacima savrseno pase jer je rukohvat naglaseniji za desnu ruku, ja sam ljevak pa nemam tu raskoš osjecaja u ruci kad ju koristim =)
toni_u wrote:Mene interesira koji se je pistolj pokazao kao najbolji za IPSC odnosno koji se najcesce koristi?
imho, sto se tice nadimaka stvari su razjasnjene.BojnikPerGall wrote:Shelby kad već daješ packe daj packe i njemu za sve njegove postove u kojima se pogrdno izjašnjava a nemoj sve ostale opominjati koji pokušavaju razjasniti nešto!![]()
FeinwerkbauMrNo wrote:nije zastava... pogledat ću danas kod frenda pa ću napisat,mislim da je proizvođač iz Austrije,a puška je precizna,mrak![]()
na 80 metara sam gađao krug od 6 cm (bez optike naravno),5 metaka-svi ušli...![]()
Ti mene otvoreno zoveš da se ja okrenem konstruktivnom napretku a što ja to radim? Mislim da sam do sad pisao konstruktivne postove ili možda i nisam?!?otvoreno pozivam tebe ali i sve ostale uključene u prepucavanje da se okrenu konstruktivnom napretku streljaštva bez obzira na disciplinu u kojoj sudjeluju... ovaj forum bi moral biti izvor pozitive na toj sceni a ne samo još jedan medij za prepucavanje
ima li mjesta za promatraceBojnikPerGall wrote:
Na kraju naš klub organizira zajedničku večeru s neograničenom konzumacijom pića.
Idealna prilika da se bolje upoznamo razmjenimo iskustva itd.
Odlična ideja.BojnikPerGall wrote:Original,
A ako itko smatra da je IPSC "Spray & pray" način pucanja (znači loš, nikakav i dr.) a IPSC strijelci također loše streljačke kvalitete u ime POMIRENJA I STVARANJ PRIJATELJSTVA OTVORENO pozivam blackpowdera, tebe a trećeg člana izaberitie po Vašem nahođenju i budite moji gosti pa ćemo se ogledati u dvije discipline:
1. ISSF pravila - 10+10 - jedan match
2. IPSC pravila - jedan kratki match od maximum 100 metaka.
Vašoj ekipi suprostavili bi se članovi ovog foruma u sastavu mrki, nobile i ja.
Uz NAPOMENU - svi koristimo iste tvorničke pištolje i isto tvorničko streljivo (i to mogu preuzeti na sebe da osiguram)! Rezultate JAVNO objavljujemo na ovom forumu istog dana kada završimo s pucanjem! Ukoliko budemo bolji Vi trebate javno priznati da ste pogriješili. Ukoliko budete Vi bolji rezultati će pokazati da smo mi IPSC strijelci "Spray & pray" pljugeri!
Na kraju naš klub organizira zajedničku večeru s neograničenom konzumacijom pića.
Idealna prilika da se bolje upoznamo razmjenimo iskustva itd.