Page 3 of 3
Re: Radule
Posted: 29 Jul 2008, 20:14
by Knife_maniac
Doslo je vrijeme da se drug Radule umirovi....
Iz ZZMO je stiglo jedno postolje i moze na pocinak.
Odmaraj i uzivaj u peMziji druze Radule !

- Radule u peMziji.jpg (38.78 KiB) Viewed 157 times
Re: Radule
Posted: 29 Jul 2008, 20:43
by Mike_Torello
od cega je taj crveni donji dio stalka?
Re: Radule
Posted: 29 Jul 2008, 21:00
by Knife_maniac
topola

sva 3 komada su od topole ali nemam pojma zasto su drzaci bijeli a ovo pocrvenilo.

Re: Radule
Posted: 29 Jul 2008, 22:59
by Mr.Cabdriver
Knife_maniac wrote:
Odmaraj i uzivaj u peMziji druze Radule !
Pfffff.... otišao u pemziju a da se nije okrvario... sramote... ko i većina naših saborskih zaglupnika...