5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7775
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by jolly » 23 Oct 2014, 15:11

...
Attachments
IMG_0680.JPG
IMG_0681.JPG
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7775
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by jolly » 23 Oct 2014, 15:11

Eto, I par slika....
Attachments
IMG_0682.JPG
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

Pato
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 95
Joined: 09 Oct 2011, 20:26

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by Pato » 23 Oct 2014, 22:45

Slike pobjednika, disciplina Lovačka puška
Attachments
LP Pojedinačno.JPG
LP ekipno.JPG

Pato
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 95
Joined: 09 Oct 2011, 20:26

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by Pato » 23 Oct 2014, 22:47

Jurišna puška
Attachments
JP pojedinačno.JPG
JP ekipno.JPG

Pato
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 95
Joined: 09 Oct 2011, 20:26

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by Pato » 23 Oct 2014, 22:49

Snajperska puška
Attachments
Finalisti.JPG
SP ekipno.JPG
SP pojedinačno.JPG
SP pobjednici.JPG
SP pehar.JPG

Pato
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 95
Joined: 09 Oct 2011, 20:26

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by Pato » 23 Oct 2014, 22:50

I nova "disciplina" : Mlada nada

Ivan Miljančić, Snajperska puška 300m
Attachments
Mlada nada.JPG

neki1tamo
Pozornik
Pozornik
Posts: 10
Joined: 04 Nov 2012, 23:30

Re: 5. MEMORIJAL HRVATSKIH SNAJPERISTA - "GROM 2104"

Post by neki1tamo » 15 Nov 2014, 00:35

Pato wrote:Ja ću ti dati da pucaš iz mog SSG69 308 ako je samo u tome problem, za jurišnu ti posudim svoj PASP 7,9 a za lovačku karabin.

Zanimljivo to oko "pravila" za .223......saznao sam danas da je prvi u lovačkoj pucao kalibrom .223 i da je bilo gunđanja oko toga, a na pozivnici je pisalo nešto sasvim drugo. Radi se o nekoj greški u pozivu ili?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests